Zmagasz się z niezwykle uciążliwym bólem dłoni i rąk? Poszukujesz sprawdzonego sprzętu do zabiegów elektrostymulacji i prowadzonej rehabilitacji w domu? Sprawdź ofertę rękawicy przewodzącej do dłoni TENS 4FIZJO. Jest to wygodna i efektywna metoda elektrostymulacji kończyn górnych.
Rękawiczka elektroterapeutyczna to akcesorium, które pomaga w komfortowej elektroterapii. Wykorzystywane przez nią impulsy elektryczne pomagają zmniejszyć ból i uczucie napięcia mięśni właśnie w tych częściach ciała. Do tego służy do ich wzmacniania, rozbudowy i relaksacji.
UWAGA! Rękawica do stymulacji mięśni działa razem z urządzeniem do elektrostymulacji. Nie jest to oddzielny produkt działający samodzielnie.
Elektroterapia to świetne rozwiązanie dla osób zmagających się z różnymi bólami i przeciążeniami. Ten rodzaj stymulacji impulsami elektrycznymi jest szczególnie zalecany osobom, które borykają się z:
Rękawica przewodząca 4FIZJO została wykonana z wysokiej jakości materiałów. Srebrne włókna mają znakomite właściwości przewodzące. Dzięki temu rękawiczka do elektrostymulacji zapewnia równomierne i efektywniejsze przesyłanie impulsów elektrycznych.
Wykorzystanie prądów TENS w elektrycznej terapii przeciwbólowej pomaga stymulować odpowiednie nerwy w dłoni. Sygnał blokujący przekazywany jest do mózgu. To z kolei odpowiada za złagodzenie bólu i jego uśmierzenie. Jest to również gwarancja najwyższej jakości oraz bezpieczeństwa.
Aby zapewnić trwałość materiałów, należy stosować produkt zgodnie z instrukcją. Należy przestrzegać również poniższych zasad:
Należy wstrzymać się z ponownym, jak i pierwszym wykorzystaniem rękawicy przewodzącej na dłoń w przypadku:
W powyższych sytuacjach zalecamy sięgnąć po poradę lekarza lub zrezygnować z użycia produktu.
ZASTOSOWANIE: Rękawica przewodząca ma swoje zastosowanie w terapii przeciwbólowej, stymuluje nerwy i zwiększa przepływ krwi. Jest przeznaczona do nałożenia na dłoń. Elektrostymulacja prądami TENS (przezskórna stymulacja nerwów) jest sprawdzoną klinicznie, nieinwazyjną i niefarmakologiczną terapią przeciwbólową. Elektrostymulator wysyła impulsy elektryczne o niskiej amplitudzie przez skórę, do nerwów obwodowych.
PRZECIWWSKAZANIA: Choroby serca i układu krążenia; Rozrusznik serca; Wszczepiony defibrylator i inne urządzenia metalowe; Blizny pooperacyjne; Uszkodzona, obrzęknięta, zainfekowana lub wrażliwa skóra; Ciąża; Padaczka; Nowotwory lub inne zmiany chorobowe.
Osoba kontaktowa jest odpowiedzialna za zgodność produktu z wymogami bezpieczeństwa. W sprawach zamówień lub zwrotów prosimy o kontakt z obsługą klienta.
4FIZJO Group sp. z o.o.
4FIZJO Group sp. z o.o. 4FIZJO
Fiołkowa 36, 05-850 Warszawa
kontakt@4fizjo.pl
Osoba kontaktowa jest odpowiedzialna za zgodność produktu z wymogami bezpieczeństwa. W sprawach zamówień lub zwrotów prosimy o kontakt z obsługą klienta.
4FIZJO Group sp. z o.o.
4FIZJO Group sp. z o.o. 4FIZJO
Fiołkowa 36, 05-850 Warszawa
kontakt@4fizjo.pl