aqua bound

Wiosło kajakowe Aqua Bound Tango Fiberglass Versa 2cz 230-245 cm

2239,00 zł

223,90 zł x 10 rat

Oblicz ratę

Kolor:

Czerwony / Pomarańczowy / Żółty

Rozmiar:

245 cm

Kupując ten produkt otrzymasz 2239 pkt w programie lojalnościowym

Idealne rozwiązanie dla kajakarzy ceniących sobie wszechstronność i komfort.

Kup razem z

Podobne produkty

Wiosło Tango Fiberglass z systemem Versa-Lok to idealne rozwiązanie dla kajakarzy ceniących sobie wszechstronność i komfort. Lekka konstrukcja zapewnia płynne i efektywne wiosłowanie, a system Versa-Lok umożliwia bezstopniową regulację kąta piór, pozwalając na idealne dopasowanie wiosła do różnych warunków i stylów pływania.
Kluczowe cechy:
• Ultralekkie Pióra z wielowarstwowego włókna szklanego, ręcznie formowane przy użyciu wysokociśnieniowego formowania kompresyjnego.
• Mocny i trwały drążek z włókna węglowego T-700 - gwarantuje optymalną wytrzymałość i sztywność przy zachowaniu niskiej wagi.
• Drążek został owalizowany w miejscach uchwytu, co zwiększa wygodę i kontrolę oraz zmniejsza ryzyko powstawania pęcherzy.
• System łączenia Versa-Lok™ oferuje 15 cm dodatkowej regulacji długości i nieskończone możliwości ustawienia kąta piór, a wszystko to dzięki łatwemu w obsłudze i intuicyjnemu systemowi, który jest bezpieczny (bez ryzyka odłączenia), wytrzymały (zachowuje swój kształt przez długi czas) i odporny na korozję (części wykonane z nylonu i stali nierdzewnej). System zaciskowy Versa-Lok™ został poddany testom strukturalnym i cyklicznym oraz jest poparty dekadą użytkowania w warunkach wodnych.
• Wydajność przy niskim kącie wiosłowania: Konstrukcja wiosła została zoptymalizowana pod kątem efektywnego wiosłowania przy niskim kącie, co minimalizuje zmęczenie i pozwala na dłuższe i bardziej komfortowe wyprawy.
• Nagrodzone tytułem „Najlepsze wiosło kajakowe 2022” przez magazyn Paddling.

Specyfikacja techniczna:
• Drążek: Owalizowany Włókno węglowe T-700 (prosty)
• Pióra: Kompresyjnie formowane włókno szklane
• Rozmiar piór: 17 x 45 cm
• Powierzchnia piór: 619 cm²
• Waga: 765 g
• Kąt piór (regulacja): Versa - Płynna regulacja

Zalecenia dotyczące pielęgnacji:
• Aby Twoje wiosło służyło Ci przez długie lata, pamiętaj o kilku prostych zasadach:
• Po każdym użyciu rozdziel części wiosła (jeśli jest dwuczęściowe).
• Dokładnie opłucz każdą część czystą, słodką wodą, aby usunąć piasek i zanieczyszczenia.
• Sprawdź, czy na żadnej z części nie pozostały zanieczyszczenia.
• Dokładnie wysusz i przechowuj wiosło w suchym i zacienionym miejscu.

  • Materiał główny Włókno węglowe
  • Waga (g) 765 g
  • Stan produktu Nowy
  • Regulowana długość Regulowana długość

Materiał główny

Włókno węglowe

Waga (g)

765 g

Stan produktu

Nowy

Regulowana długość

Regulowana długość

Skład

drążek: owalizowany włókno węglowe T-700 (prosty), pióra: kompresyjnie formowane włókno szklane