Media 0
Media 1
Media 2
Media 3

Szklana butelka na wodę Casno Michigan 600 ml

44,99 zł

Kolor:

Różowy

Rozmiar: 0,6 L

Sprzedawane i wysyłane przez: Majestic Sport

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Majestic Sport
przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Szklana butelka na wodę, sok lub herbatę to nie tylko must have w trakcie treningu - możesz ją także zabrać do pracy lub spakować dziecku do szkoły.

Opis

BUTELKA SZKLANA CASNO MICHIGAN 600 ML

❓ Szukasz stylowej i praktycznej butelki ze szkła? Butelka na wodę, sok lub herbatę to nie tylko must have w trakcie treningu - możesz ją także zabrać do pracy lub spakować dziecku do szkoły. Uniwersalna, estetyczna i funkcjonalna butelka firmy Casno, to produkt, któremu powinieneś przyjrzeć się bliżej.

❗ Butelka o pojemności 600 ml świetnie sprawdzi się zarówno w warunkach treningu indoor, jak i outdoor. Produkt wykonany jest ze szkła borokrzemowego, którego produkcja odbywa się jedynie w kilku miejscach Europy. Ten materiał wykazuje wysoki stopień odporności na uszkodzenia i zarysowania. Oprócz tego, butelka nie matowieje z upływem czasu oraz nie wchodzi w reakcję z płynem, dzięki czemu jest w 100% bezpieczna.

❗ Ważnym elementem butelki jest oczywiście nakrętka, która decyduje o jej szczelności. Butelka na wodę firmy Casno ma zamknięcie wykonane z polipropylenu i tworzywa HDPE. Precyzja wykonania i wysoka jakość materiałów gwarantują szczelność także w przypadku gorących napojów. Specjalna opaska z tworzywa, która jest umieszczona w środkowej części butelki, poprawia pewność chwytu nawet przy spoconych rękach. Dużym atutem tego modelu butelki jest filtr herbaty, który pozwoli Ci w prosty sposób pozbyć się denerwujących fusów.

Funkcjonalność:

 • możliwość wlewania zimnych i gorących napojów,
 • najwyższy poziom szczelności,
 • opaska poprawiająca pewność chwytu,
 • szkło niewchodzące w reakcję z płynem,
 • filtr herbaty w zestawie,

Specyfikacja:

 • pojemność: 600 ml,
 • materiał: szkło borokrzemowe,
 • wymiary:
 1. wysokość: 21,5 cm,
 2. średnica: 6,5 cm,
 3. średnica gwintu: 5 cm.

Opinie

Wgrywanie