HEAD

Rakieta tenisowa Head Boom Mp 2022

979,00 zł

Paypo logo Kup teraz, zapłać później
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię

Rakieta tenisowa Head Boom Mp 2022

Kolor: Czarny / Akwamarynowa zieleń

GRIP 2 Brak zapasu
Dostawa do domu

Dostawa

Sprzedawane i wysyłane przez Come-on Tennis

Nasze usługi:

  • Zaufany partner Decathlon
  • Niedostępny w sklepach stacjonarnych
  • Zwrot tylko online
  • Program Ochrony Kupujących

Pomoc specjalisty

Kup razem z

Podobne produkty

Rakieta tenisowa HEAD BOOM MP 2022

BOOM MP to kolejny model wśród najbardziej popularnej grupy rakiet o parametrach mieszczących się w okolicy 300 gram i wielkości główki 645 cm. To, co jednak zdecydowanie wyróżnia BOOM'a MP od pozostałych ram to zupełnie nowy projekt ramy i grommetów. 

Parametry rakiety:

Wielkość główki:
645 cm / 100 cali

Waga (bez naciągu):
295 gram

Balans:
315 mm

Sztywność:
64 RA

Układ strun:
16 / 19

Szerokość ramy:
24 mm

Długość rakiety:
27 cali / 685 mm

BOOM MP to rama zaprojektowana dla tenisistów ze średnim oraz długim zamachem. Niższa waga niż w przypadku modelu BOOM Pro powoduje, że osoba grająca ze średnim zamachem doskonale poradzi sobie z odprowadzaniem rakiety, bez obniżenia prędkości zamachowej. 

Balans skierowany na rączkę rakiety sprawia, że rakieta jest bardziej manewrowa niż inne ramy z większym balansem. Dzięki temu BOOM MP jest rakietą zaprojektowaną do gry zarówno z głębi kortu jak i przy siatce. Wyższa sztywność ramy w połączeniu z szerszą ramą, otwartym układem strun oraz nowymi technologiami sprawia że rakieta jest bardziej dynamiczna i komfortowa również przy uderzeniach mniej centrycznych.

Kształt główki rakiet w całej serii BOOM został zaprojektowany tak aby dawały więcej dynamiki przy zachowaniu stabilności. Projekt ten został nazwany MORPH BEAM i ma zapewnić zwiększoną przyjemność z gry.

Zmodyfikowano także wygląd grommetów (czyli otworów w ramie przez który przepleciony jest naciąg), jego konstrukcja nazwana UNI PATERN i wpływa na zwiększenie elastyczności strun, gwarantując większy komfort gry oraz sweet spot również przy uderzeniach znajdujących się bliżej ramy.

Stan produktu

Nowy

Stan produktu

Nowy