lange

Buty narciarskie męskie LANGE XT3 FREE 120 LV GW flex120 skitour

2750 zł

Rozmiar:

Sprzedawane i wysłane przez

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do

przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Połączenie skitouringu i freeridu tak narodził się XT3. Idealny model do skitourowych wypraw oraz całodziennej jazdy po trasach. Precyzyjna szerokość 97mm dla zaawansowanych narciarzy flex120

Buty narciarskie męskie LANGE XT3 FREE 120 LV GW flex 120 skitouring

Męskie buty narciarskie zaprojektowane z myślą o łatwym podchodzeniu, które wyróżniają się dużą wydajnością i sztywnością podczas jazdy na trasach. Całkowicie nowy Lange XT3 FREE 120 Low Volume gwarantują dużą swobodę podczas skitourowych wędrówek bez żadnych kompromisów.

Model XT3 Free 120 LV wyposażony jest w opatentowany system Active Power V-Lock – wielofunkcyjny skitouringowy zawias, który oferuje swobodny 53° zakres ruchu cholewki. Buty XT3 Free 120 LV gwarantują prawdziwą mobilność i szeroki zakres ruchu podczas podejść. Po dojściu na szczyt wystarczy zablokować zawias do zjazdu, aby uzyskać moc i precyzję innowacyjnej konstrukcji skorupy Dual Core firmy Lange.

Stworzony specjalnie dla współczesnych narciarzy free-touringowych. XT3 to hybrydowe buty dla zaawansowanych narciarzy, poszukujących jednej pary butów do jazdy na trasach, poza trasami oraz skitourowych wypraw.
Idealne gdy musisz podejść na szczyt oraz podczas jazdy w dół czy jazdy na przygotowanych trasach.

Buty skitourowe Lange XT3 Free 120 LV GW posiadają 97mm szerokość skorupy oraz flex 120.
1 But w rozmiarze 26,5 waży 1,77 kg.

Szczegóły techniczne

  • Piny z certyfikatem DYNAFIT® zapewniają niezawodne i godne zaufania działanie podczas podchodzenia i jazdy w dowolnych trasach. Uformowana, solidna konstrukcja podeszwy zapewnia mocne przenoszenie energii, bezpieczne sterowanie i kontrolę.

  • Precision Fit Lange zapewnia dokładną, inspirowaną wyścigami skorupę o szerokości 97 mm, zaprojektowaną dla narciarzy o niskich stopach oraz narciarzy poszukujących większej kompresji i kontroli stopy bez poświęcania komfortu.

  • Sercem całkowicie nowego Lange XT3, jest Active Power V-Lock nasza opatentowana nowa, wielofunkcyjna technologia freetouringu. Zaprojektowany, aby z łatwością był obsługiwany, Active Power V-Lock oferuje swobodny zakres ruchu cholewki 53°w trybie HIKE, dzięki czemu długie podejścia i wędrówki z fokami są bardziej wydajne i mniej męczące. Zablokowanie w pełni metalowego systemu w tryb SKI zapewnia solidne połączenie z nartą na miarę tradycyjnego buta narciarskiego. Natychmiast poczujesz moc, precyzję i kontrolę, których szukałeś, gdy chodzi o zjazd w dół.

  • Buty wewnętrzne DUAL 3D LINERS są wstępnie ukształtowane, aby dopasować się do wewnętrznej skorupy dla najbardziej precyzyjnego i dokładnego przenoszenia mocy, a także wokół stopy dla naszego najwygodniejszego anatomicznego dopasowania. Wersja DUAL 3D PRO jest w 100% konfigurowalna z dwoma piankami o wysokiej gęstości zintegrowanymi w kluczowych strefach dopasowania dla zwiększenia komfortu i wsparcia.

  • Zamontowane podeszwy Gripwalk® mają gruby gumowy bieżnik i wypukły profil palców, oferując zwiększoną przyczepność i bardziej naturalne przechylenie stopy, co zwiększa komfort podczas wędrówek i chodzenia. Zintegrowane sztywne podkładki gwarantują zoptymalizowane przenoszenie mocy i pełną funkcję jazy Alpine.

  • Flex (wskaźnik) Flex 120
  • Opcje Termoformowalne wnętrze buta
  • Szerokość stopy Wąska
  • Poziom zaawansowania Zaawansowany
  • Stan produktu Nowy
Wgrywanie

Flex (wskaźnik)

Flex 120

Opcje

Termoformowalne wnętrze buta

Szerokość stopy

Wąska

Poziom zaawansowania

Zaawansowany

Stan produktu

Nowy