Najniższa cena
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Najniższa cena

Uchwyt do rury pole dance, M-pole, Fly Grip pełny zestaw

479 zł

Kolor:

Czarny

Sprzedawane i wysyłane przez: M-Pole

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do M-Pole
przez 30 dni

Fly Grip to specjalnie zaprojektowany przez nas uchwyt, który łatwo zamontujesz na rurze i wzbogacisz swój trening o nowe umiejętności.

Opis

Fly Grip jest to sprzęt, który:
● Ma udźwig 200 kg
● W miejscu styku z rurą ma odpowiednio przylepną gumę, która dosłownie klei się do rury. ● Pasuje do rur o średnicy 42 i 45 mm
● Fly Grip możesz również założyć na FLY POLE - czyli rurze latającej
● Możesz go zakładać bez demontowania rury.

Fly Grip pozwala na wykonanie zupełnie nowych tricków. Jest to linka zawieszona przy rurce, więc możesz wykorzystać ją na wiele sposobów:
● Wzmacnianie ciała – użycie Fly Grip wzmacnia mięśnie całego ciała, a szczególnie mięśnie głębokie, które pracują podczas wykonywanych ruchów. Użycie go wymaga nałożenia dodatkowej siły, ponieważ ciało nie może obijać się o rurkę.
● Urozmaicenie figur - wiele figur możesz wykonać inaczej, np. jedną ręką trzymając hand loop, a drugą rurkę. Dzięki niemu stworzysz nowe wariacje swoich ulubionych figur.
● Jest to też dobry sposób na trenowanie wejścia do figur, jeśli jeszcze brakuje Ci trochę siły. Za przykład może posłużyć tutaj wejście do handspringa z dołu – często używamy do tego gumy przywiązanej do rurki. Z użyciem Fly Grip taka guma będzie prawidłowo i bezpiecznie zamontowana, a Ty z łatwością nauczysz się nowych figur.
● Urozmaicenie choreografii - Fly Grip wspaniale wygląda na spinie. Możesz stworzyć z nim ciekawe, nieszablonowe choreografie, obracając się wokół rurki oraz wokół własnej osi, ale w powietrzu!
● Dodatkowo na uchwycie możesz zawiesić nie tylko hand loop, ale również szarfę czy gumę do ćwiczeń. Dzięki temu Twoje treningi staną się bezpieczniejsze i nie będziesz się martwić nagłym odwiązaniem szarfy :)

Kupujesz: Fly Grip czarny, 2x karabinki, hand loop czarny i krętlik.
Trening na #flygrip wymaga większej siły niż wykonywanie tych samych figur na rurze. Dlaczego? Ponieważ jesteśmy w większej odległości od rurki, działa większa siła odśrodkowa, a tym samym my potrzebujemy użyć większej siły aby wykonać figury.

Opis produktu

Stan produktu

Nowy

Opinie

Wgrywanie

Opis produktu

Stan produktu

Nowy