malatec

Duża Ślizgawka Wodna Potrójny Ślizg Zjeżdżalnia 4m z Fontanną 3 Deski Wodny

102,90 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: Brak rozmiaru

Otrzymaj +100 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez Iso Trade

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Duża Ślizgawka Wodna Potrójny Ślizg Zjeżdżalnia 4m z Fontanną 3 Deski Wodny

Kup razem z

Podobne produkty

DUŻA ŚLIZGAWKA WODNA POTRÓJNY ŚLIZG + 3 DESKI DO ŚLIZGANIA

Upalne lato i słoneczne dni zachęcają do zabaw na trawniku w ogrodzie. Mogą one być jeszcze bardziej atrakcyjne, jeżeli dostarczają dodatkowych emocji dzięki wspólnej rywalizacji. W upalne dni przyjemnie jest się także schłodzić wodą. Trójtorowa ślizgawka wodna z fontanną zapewnia zdrową rywalizację, radość i ochłodę. Wszystko to w ramach aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Zjeżdżalnia wodna wykonana jest z gładkiego i elastycznego materiału, dzięki czemu jest odporna na uszkodzenia. Umożliwia to także korzystanie z niej na różnych rodzajach miękkiego podłoża.

POTRÓJNY ŚLIZG WODNY - w zestawie z dmuchanymi deskami to zdecydowany ulubieniec letnich zabaw na świeżym powietrzu. Ślizgawka posiada potrójny tor o długości aż 4 metrów.

FONTANNA + NAWODNIENIE ŚLIZGU – ślizgawka jest nawadniana. Po podłączeniu węża ogrodowego do złączek umieszczonych w zjeżdżalni, ranty ślizgawki napełniają się i tryskają wodą co zapewnia łagodny ślizg bez nadmiernego tarcia.

MATERACE / DESKI W ZESTAWIE – zdecydowanym hitem są dołączone do zestawu trzy dmuchane materace / deski do zjeżdżania. Od teraz każda letnia zabawa może stać się dla dzieci prawdziwym wyścigiem.

BARDZO ŁATWY MONTAŻ + KOTWY MOCUJĄCE – wystarczy rozłożyć całość na trawniku, przypiąć kotwami mocującymi, podłączyć wąż ogrodowy i gotowe.

SPECYFIKACJA – materiał: PVC: pozostałe elementy: ABS + PP + PE; maksymalne obciążenie: 150 kg; wymiar 1 ślizgu: 400 x 65 cm; wymiary całkowite: 475 x 202cm; waga: 2,153 kg; waga w opakowaniu: 2,320 kg.

ZALETY ŚLIZGAWKI
3 szerokie ślizgi
3 deski
fontanna w rantach
kolorowa
bezpieczna
złączka pod węża ogrodowego
marka MALATEC

  • Średnica (w m) 2,00 m
  • Szerokość (w cm) 202 cm
  • Długość (w cm) 475 cm
  • Długość (w m) 4 m
  • Stan produktu Nowy

Średnica (w m)

2,00 m

Szerokość (w cm)

202 cm

Długość (w cm)

475 cm

Długość (w m)

4 m

Stan produktu

Nowy