Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4

ROWEREK BIEGOWY RB06 BLACK/GREEN NILS FUN

149 zł

Kolor:

Żółta limonka

Sprzedawane i wysyłane przez: 2sport

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do 2sport
przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Specjalna blokada, ogranicza kąt skrętu zabezpieczając tym samym, przed upadkiem.

Opis

RB06 Nils Fun to rowerek biegowy, czyli połączenie przyjemnego z pożytecznym. O czym mowa? O świetnej zabawie z bonusem w postaci rozwoju motorycznego dziecka.

Rowerek zapewnia wiele frajdy i pozwala od najmłodszych lat trenować trudną sztukę jazdy na tradycyjnym rowerze. Dodatkowo, jazda na nim rewelacyjnie rozwija koordynację, usprawnia utrzymywanie równowagi, a także wzmacnia i kształtuje mięśnie. To wszystko w trakcie radośnie spędzonych godzin na świeżym powietrzu.

RB06 został wykonany ze stali, która jest odporna na uderzenia i gwarantuje najlepszą wytrzymałość. Dodatkowo, wszystkie krawędzie zostały zaokrąglone dla zwiększenia bezpieczeństwa. Jednak solidna konstrukcja rowerka to nie wszystko. Jego opływowy kształt i ciekawy design sprawiają, że przemierzanie parkowych alejek lub wyścig z kolegami będzie zabawą pełną stylu.

Nauka jazdy wymaga przede wszystkim bezpieczeństwa. RB06 został wyposażony w gumowe rączki zapobiegające ślizganiu się i niepożądanemu przesuwaniu się dłoni po kierownicy. Specjalna blokada ogranicza kąt skrętu zabezpieczając przed upadkiem.

Niewątpliwą zaletą RB06 jest to, że rośnie wraz z dzieckiem. Regulowana wysokość kierownicy oraz siodełka, dają pewność, że rowerek posłuży przez lata. Duże 9’’ koła z łożyskami klasy ABEC9, zapewnią łatwość i płynność w pokonywaniu nierówności i przeszkód.

RB06 Nils Fun to gwarantowany uśmiech na twarzy dziecka.

Specyfikacja:

Przedział wiekowy: 2+
Materiał: stal, PP
Wymiary:
Długość: 77,5 cm
Szerokość: 29,5 cm
Wysokość: 40,5 – 45 cm
Siodełko:
Długość: 21 cm
Szerokość: 12 cm
Wysokość: 34,5 – 41,5 cm
Koła: 9’’, materiał EVA
Łożyska: ABEC9
Blokada skrętu: tak
Maksymalna waga użytkownika: 20 kg
Waga: 2,5 kg
Uwagi:

Nie przeznaczony do użytku komercyjnego
Gwarancja 24 miesiące

Opinie

Wgrywanie