Media 0

Profesjonalna taśma do kinesiology tapingu marki REA TAPE BIONIC

39 zł 44 zł - 5 zł

Kolor:

Wielokolorowy

Sprzedawane i wysyłane przez: Reatape

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Reatape
przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Rozciągliwość BIONIC TAPE pochłaniania obciążenia i zwraca je w postaci energii wykorzystywanej przez ciało do wykonywania ruchów nie ograniczając ich.

Opis

REA TAPE BIONIC MUZYKA
REA TAPE Bionic rozciągliwe w 4 kierunki
Dane produktu:

Szerokość: 5 cm
Długość: 5 m
Materiał: nylon i spandeksowych
Przepuszczalne dla powietrza i hipoalergiczne
Wodoodporne
Elastyczność 200%
BIONIC TAPE - CO TO JEST?

• BIONIC TAPE to nie taśma do kinesiology tapingu lecz taśma mająca więcej wspólnego z tradycyjnymi, sztywnymi taśmami sportowymi

• BIONIC TAPE rozciąga się w 4 kierunkach, podczas gdy taśmy do kinesiology tapingu rozciągają się jedynie wzdłuż (rozciąganie 2-kierunkowe). Dzięki 4-kierunkowej rozciągliwości BIONIC TAPE pochłaniania obciążenia i zwraca je w postaci energii wykorzystywanej przez ciało do wykonywania ruchów, nie ograniczając ich w żaden sposób. Taśmy do kinesiology tapingu działają na płaszczyźnie neurofizjologicznej, co oznacza, że współdziałają ze skórą, co w rezultacie redukuje odczuwanie bólu, ułatwia drenaż limfatyczny oraz stymuluje zmiany funkcji nerwowo-mięśniowych.

• BIONIC TAPE wykonany jest z materiałów syntetycznych: nylonu i spandeksu, podczas gdy większość taśm do kinesiology tapingu wykonana jest z bawełny

•BIONIC TAPE w przeciwieństwie do taśm do kinesiology tapingu rozciąga się do ponad 200% swojej długości wyjściowej. Taśmy do kinesiology tapingu, po osiągnięciu maksymalnego rozciągnięcia (z reguły jest to 140% - 180%), po prostu przestają się rozciągać, podczas gdy BIONIC TAPE nie posiada sztywno wyznaczonej granicy swojej rozciągliwości.

• BIONIC TAPE podczas rozciągania, stawie wielokrotnie większy opór niż taśma do kinesiology tapingu. BIONIC TAPE charakteryzuje się sprężystością porównywalną do liny bungee natomiast taśmy do kinesiology tapingu zaprojektowane zostały tak, aby jedynie delikatnie unieść skórę.

Opis produktu

Uchwyt na

Kinezjologia

Opinie

Wgrywanie

Opis produktu

Uchwyt na

Kinezjologia

Skład i konserwacja

Skład

Nylon+spandex