Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4

Bluza termoaktywna Spokey DRY HI PRO

159,99 zł 202,99 zł - 43 zł

Kolor:

Szary

Rozmiar:

Sprzedawane i wysyłane przez: Spokey

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Spokey
przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Męska bluza sportowa Spokey DRY HI PRO nie tylko doskonale przylega do ciała, dzięki czemu zapewnia wyjątkową swobodę ruchów, ale przede wszystkim skutecznie odprowadza wilgoć na zewnątrz.

Opis

Męska bluza termoaktywna Spokey DRY HI PRO

  • zatrzymuje optymalną ilość ciepła, zapobiegając przegrzaniu lub wychłodzeniu podczas wysiłku,
  • znakomicie przylega do ciała, dzięki czemu nie krępuje ruchów i pozwala na swobodne uprawianie każdego sportu w nawet najtrudniejszych warunkach,
  • jest wykonana z najwyższej jakości włoskiej przędzy TASLAN, która łączy w sobie zalety bawełny i mikrofibry, a także posiada właściwości antybakteryjne,
  • to model ECO FRIENDLY: w trosce o ochronę środowiska wyprodukowany w UE z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii - paneli słonecznych.

Każda aktywność na powietrzu, a zwłaszcza w zimowych warunkach, wymaga właściwego przygotowania i niezawodnego sprzętu. Jednym z najważniejszych elementów jest bielizna termoaktywna, która sprawia, że zawsze można czuć się komfortowo. Męska bluza sportowa Spokey DRY HI PRO nie tylko doskonale przylega do ciała, dzięki czemu zapewnia wyjątkową swobodę ruchów, ale przede wszystkim skutecznie odprowadza wilgoć na zewnątrz i znakomicie wentyluje, dzięki czemu utrzymuje optymalną temperaturę w nawet najbardziej ekstremalnych warunkach. Podczas noszenia stanie się Twoją drugą skórą, zapobiegając przegrzaniu lub wychłodzeniu w trakcie wysiłku.

Odzież termoaktywna dla mężczyzny

Bluza termoaktywna DRY HI PRO została wykonana z najwyższej jakości włoskiej przędzy TASLAN, która łączy w sobie zalety bawełny z właściwościami mikrofibry. Dzięki temu jest znacznie lżejsza od innych materiałów, np. wiskozy. Co więcej, posiada właściwości podobne do wełny i nie uczula. W męskiej bluzie termoaktywnej została zastosowana także certyfikowana ochrona bakteriobójcza, która hamuje powstawanie nieprzyjemnych zapachów i plam. Dzięki temu DRY HI PRO dłużej zachowuje świeżość. Męska bluza termoaktywna Spokey powstaje z wykorzystaniem paneli słonecznych - to model ECO FRIENDLY, który wspiera środowisko w kwestii ekologii.

Bielizna męska do każdej aktywności sportowej

Najwyższej jakości przędza, sposób wykonania oraz nowoczesne technologie wykorzystane do produkcji męskiej bluzy termoaktywnej Spokey DRY HI PRO sprawiają, że to najlepszy wybór do każdej aktywności fizycznej. Sprawdzi się doskonale podczas jazdy na nartach czy snowboardzie, do zdobywania wymarzonych górskich szczytów czy w trakcie biegania i zimowego treningu. W końcu to oddychająca bielizna sportowa, która zapewnia właściwą wentylację. Z nią każdy sport można wykonywać ze 100% zaangażowaniem i prawdziwą pasją! Pamiętaj, że bielizna zachowuje swoje właściwości jeśli jest konserwowana zgodnie z informacjami umieszczonymi na bluzie.

  • Certyfikowana ochrona bakteriobójcza, która hamuje powstawanie nieprzyjemnych zapachów.
  • Wyprodukowana z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii - paneli słonecznych.
  • ECO FRIENDLY - wspieramy środowisko w kwestiach ekologii.

Opis produktu

  • Warunki pogodowe Zimne dni
  • Poziom zaawansowania Każdy poziom
  • Intensywność Duża intensywność

Opinie

Wgrywanie

Opis produktu

Warunki pogodowe

Zimne dni

Poziom zaawansowania

Każdy poziom

Intensywność

Duża intensywność