spokey

Mata do akupresury z poduszką Spokey Aku

159,99 zł 203,99 zł - 44,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 203,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Produkt dostępny tylko online Marketplace

Sprzedaje 4.91

Zakup i zwrot jest niemożliwy w sklepach stacjonarnych

Otrzymaj +150 pkt za zakup tego produktu 

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Mata z poduszką do masażu Spokey AKU umożliwia wykonywanie innowacyjnej metody akupunktury.

Mata do akupresury z poduszką Spokey AKU:

  • łagodzi uczucie zmęczenia i prowadzi do relaksacji ciała,
  • umożliwia bezpieczne i samodzielne wykonywanie akupunktury całego ciała w domowym zaciszu,
  • ma niesamowite działanie prozdrowotne: jest idealna do eliminowania bólu barku, pleców, kręgosłupa i napięcia mięśniowego.

Stosowanie maty do akupunktury z poduszką Spokey AKU to najlepszy sposób, aby zmniejszyć bóle biodra, pleców, głowy, pobudzić krążenie krwi, złagodzić uczucie zmęczenia i zrelaksować się. Została wyposażona w specjalne kolce-wypustki, które stymulują całe ciało i rozluźniają punkty ucisku w celu zmniejszenia napięcia mięśniowego. W ten sposób uwalniają się endorfiny, czyli hormony szczęścia, które przynoszą ulgę i zwiększają samopoczucie!

Odpoczynek i regeneracja we własnym mieszkaniu

AKU to mata z kolcami do akupunktury, która świetnie sprawdzi się zarówno podczas domowych sesji, jak i w placówce rehabilitacyjnej. Jej nieregularna powierzchnia, uciskając punktowo specjalnie wyprofilowanymi kolcami wymusza aktywność mięśni, co zapewnia niezliczone efekty zdrowotne. Jest idealna do eliminowania bólu barku, pleców, kręgosłupa i napięcia mięśniowego. Doskonale wpływa również na bezsenność i pomaga pozbyć się stresu.

Wszechstronny zestaw do akupunktury

Mata z poduszką do masażu Spokey AKU umożliwia wykonywanie innowacyjnej metody akupunktury, gdyż zamiast ostrych igieł stosowany jest ucisk w postaci kolców, dlatego z powodzeniem może być stosowana samodzielnie w domu. Jak używać maty do akupresury? Pierwszy kontakt może powodować pewne uczucie dyskomfortu, jednak już po kilku minutach mięśnie rozluźnią się, a my będziemy mogli korzystać z szeregu zdrowotnych korzyści akupunktury. Poduszka z zestawu do akupresury Spokey AKU jest znakomita do masowania karku lub podparcia lędźwi w każdej pozycji! To także świetny sposób do wykonania akupunktury dłoni lub nóg, również w pozycji siedzącej.

Zestaw do akupunktury mata i poduszka Spokey AKU zostały wykonane z bawełny z wkładem z miękkiej pianki, a gęsto rozmieszczone kolce z bezpiecznego tworzywa sztucznego (ABS). Dzięki temu, że poszewkę można ściągnąć, całość jest bardzo łatwa do czyszczenia.

Parametry

  • rozmiar maty: 137 x 50 cm
  • rozmiar poduszki: 37 x 15 cm
  • materiał: bawełna + pianka + ABS

Stan produktu

Nowy

Wgrywanie

Stan produktu

Nowy