Darmowa dostawa w APP Darmowa dostawa w APPDarmowa dostawa w APPDECATHLON Buty kompresyjne regulowane (aparat do drenażu limfatycznego) - 3 programy4.7(246)Głosy: 246Aktualna cena 429,99 złOtrzymaj jutro
Tylko online Tylko onlineTylko online4FIZJO Spodnie do drenażu limfatycznego 4FIZJO C6 6-komoroweAktualna cena 699,00 złOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineTylko online4FIZJO Rękawy do drenażu limfatycznego rąk w domu 4FIZJO 2 szt.Aktualna cena 369,00 zł184,50 zł/szt.Otrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineTylko onlineGYMBEAM Opaski na kolana neoprenowe 7 mm 2 sztukiAktualna cena 94,90 zł94,90 zł/szt.Sprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę GymBeam
Tylko online Tylko onlineTylko online4FIZJO Poszerzacz do mankietów na nogiAktualna cena 49,99 zł49,99 zł/szt.Otrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineTylko online4FIZJO Orteza stawu skokowego i stopy 4FIZJO z bocznym wzmocnieniemAktualna cena 59,99 złOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Promocja PromocjaPromocjaNEOLYMP Profesjonalny Stabilizator Kolana M - Fit Anatomiczny do PrzysiadówAktualna cena 97,00 zł Poprzednia cena 108,00 zł -11 zł 48,50 zł/szt.Najniższa cena: 108,00 złPromocja od 27.09.2026 do 10.10.2026Sprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę NEOLYMP PL
Tylko online Tylko onlineTylko onlineJG TEAM Opaska uciskowa na udo unisex JG TEAMAktualna cena 49,99 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę JG-Team
Tylko online Tylko onlineTylko onlineJG TEAM Opaska uciskowa na udo unisex JG TEAMAktualna cena 49,99 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę JG-Team
Tylko online Tylko onlineTylko onlineNEOLYMP Profesjonalny Stabilizator Kolana S - Fit Anatomiczny do PrzysiadówAktualna cena 108,00 zł54,00 zł/szt.Sprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę NEOLYMP PL
Tylko online Tylko onlineTylko onlineJG TEAM Opaska uciskowa na udo unisex JG TEAMAktualna cena 49,99 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę JG-Team
Tylko online Tylko onlineTylko onlineACTIMOVE Rękawice uciskowe ACTIMOVE AC dla osób z zapaleniem stawówOdAktualna cena 139,05 zł139,05 zł/szt.Sprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Super Merchant
Tylko online Tylko onlineTylko online4FIZJO Poszerzacze do kamizelki uciskowej C6Aktualna cena 159,99 złOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineTylko onlineHYPERICE Normatec 3 - system do regeneracji i masażu - nogawki długieAktualna cena 3990,00 zł3990,00 zł/szt.Otrzymaj pojutrzeSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę MedicalSport
Tylko online Tylko onlineTylko onlineINNOVAGOODS Masażer do nóg z kompresją powietrza InnovaGoods 6,5 W2(2)Głosy: 2Aktualna cena 276,47 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę TrendingUtopic
Tylko online Tylko onlineTylko onlineXTREXO Nogawka do masażera uciskowego XTREXO AIRPRESSO 8Aktualna cena 519,99 złOtrzymaj pojutrzeSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Sportano
Tylko online Tylko onlineTylko onlineGYMBEAM Opaski na kolana neoprenowe Camo 7 mmAktualna cena 94,90 zł94,90 zł/szt.Sprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę GymBeam
Tylko online Tylko onlineTylko onlineGYMBEAM Opaski na kolana neoprenowe 7 mm 2 sztukiAktualna cena 94,90 zł94,90 zł/szt.Sprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę GymBeam
Tylko online Tylko onlineTylko onlineMOVO Długie Spodnie do regeneracji - Presoterapia Drenaż Limfatyczny, 6 komór5(4)Głosy: 4Aktualna cena 1199,99 zł1199,99 zł/szt.Sprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Movo
Tylko online Tylko onlineTylko onlineJG TEAM Opaska uciskowa na udo unisex JG TEAMAktualna cena 49,99 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę JG-Team
Tylko online Tylko onlineTylko online4FIZJO Pas lędźwiowy stabilizujący 4FIZJO4(2)Głosy: 2Aktualna cena 69,99 zł69,99 zł/szt.Otrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineTylko onlineJG TEAM Opaska uciskowa na udo unisex JG TEAMAktualna cena 49,99 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę JG-Team
Tylko online Tylko onlineTylko onlineACTIMOVE Szyna na prawy nadgarstek Actimove Manus Forte Plus LPPRAktualna cena 197,39 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Super Merchant
Tylko online Tylko onlineTylko online4FIZJO Rękawy do drenażu limfatycznego rąk w domu 4FIZJO 2 szt.Aktualna cena 399,00 zł199,50 zł/szt.Otrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Nowość NowośćNowośćUNDER ARMOUR Męski dres treningowy Challenger (Marine OD Green)Aktualna cena 358,14 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 247Group.de
Tylko online Tylko onlineTylko onlineREBOOTS Mankiet do krioterapii z kompresją REBOOTS LegAktualna cena 999,99 złOtrzymaj pojutrzeSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Sportano
Tylko online Tylko onlineTylko onlineNEOLYMP Profesjonalny Stabilizator Kolana XL - Fit Anatomiczny do PrzysiadówAktualna cena 108,00 zł54,00 zł/szt.Sprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę NEOLYMP PL
Tylko online Tylko onlineTylko onlineACTIMOVE Szyna na lewy nadgarstek Actimove Manus Forte Plus LPPRAktualna cena 220,63 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Super Merchant
Tylko online Tylko onlineTylko onlineJG TEAM Opaska uciskowa na udo unisex JG TEAMAktualna cena 49,99 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę JG-Team
Tylko online Tylko onlineTylko onlineMEDIVON Masażer uciskowy do nóg Medivon LuminaAktualna cena 1499,00 złOtrzymaj pojutrzeSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Medivon
Tylko online Tylko onlineTylko online4FIZJO Rękawy do drenażu limfatycznego rąk w domu 4FIZJO 2 szt.Aktualna cena 449,00 zł224,50 zł/szt.Otrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineTylko onlineHYPERICE Standardowe nogawki regeneracyjne do Normatec dla osób o wzroście 170 - 193 cmAktualna cena 2190,00 zł2190,00 zł/szt.Otrzymaj pojutrzeSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę MedicalSport
Tylko online Tylko onlineTylko onlineGYMBEAM Opaski na kolana neoprenowe czerwone 7 mmAktualna cena 94,90 zł94,90 zł/szt.Sprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę GymBeam
Tylko online Tylko onlineTylko onlineHYPERICE Spodenki do regeneracji i masażu Normatec regeneracyjneAktualna cena 1799,00 zł1799,00 zł/szt.Otrzymaj pojutrzeSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Sportano
Promocja PromocjaPromocjaNORTHWALL Buty kompresyjne – masażer nóg i stóp wykorzystujący kompresję powietrznąAktualna cena 1949,00 zł Poprzednia cena 2599,00 zł -650 zł Najniższa cena: 2599,00 złPromocja od 16.09.2026 do wyczerpania zapasówSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Northwall PL
Tylko online Tylko onlineTylko onlineBAUERFEIND Opaska na kolano BauerfeindAktualna cena 457,50 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Sport & Go PL
Tylko online Tylko onlineTylko onlineHYPERICE System do terapii kompresyjnej do regeneracji i masażu nóg unisex Normatec 3Aktualna cena 3990,00 zł3990,00 zł/szt.Otrzymaj pojutrzeSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę MedicalSport
Tylko online Tylko onlineTylko onlineREBOOTS Buty kompresyjne Reboots Go LiteAktualna cena 2369,00 złOtrzymaj pojutrzeSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Sportano
Tylko online Tylko onlineTylko online4FIZJO Spodnie do drenażu limfatycznego 4FIZJO C8 8-komoroweAktualna cena 799,00 złOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineTylko onlineHYPERICE System do regeneracji i masażu nogawki krótkie Normatec 3Aktualna cena 4569,00 zł4569,00 zł/szt.Otrzymaj pojutrzeSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Sportano