spokey

Talerzyki zimowe do kijów trekkingowych / nordic walking Spokey Snow Basket

8,39 zł 8,99 zł - 1,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 8,99 zł

Zbieraj punkty za zakupy i wymieniaj je na zniżki 

Sprzedawane i wysłane przez Spokey

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Spokey

przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Talerzyki Spokey Snow Basket przygotowane zostały z myślą o osobach korzystających z kijów Nordic Walking oraz trekkingowych z możliwością wymiany talerzyka.

Talerzyki zimowe do kijów nordic walking i trekkingowych

Talerzyki Spokey Snow Basket przygotowane zostały z myślą o osobach korzystających z kijów Nordic Walking oraz trekkingowych z możliwością wymiany talerzyka. To akcesorium szczególnie przydatne podczas marszu po śniegu.

Na trudne warunki

Końcówki do kijów wykonane zostały z elastycznego poliuretanu, dzięki czemu świetnie nadają się do marszu w śniegu, zapobiegając zapadaniu się kija. Gwint talerzyków jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi modelami kijów marki Spokey z możliwością wymiany talerzyka.

Rodzaje talerzyków

Zadaniem talerzyka jest zapobieganie zapadania się kija w grząskim gruncie, szczelinach lub w śniegu. Co ciekawe, w kijach trekkingowych stosuje się najczęściej dwa rodzaje talerzyków, które można wymieniać w zależności od tego, czy poruszamy się po śniegu (talerzyki zimowe - są większe i zabezpieczają przed zapadaniem się kijów), czy nie (talerzyki letnie - dzięki nim kije nie będą zagłębiać się w szczelinach). W kijach nordic walking talerzyki nie są aż tak istotne, gdyż maszerując z nimi poruszamy się na zdecydowanie prostszych nawierzchniach.

Rodzaj nawierzchni

Śnieg

Wgrywanie

Rodzaj nawierzchni

Śnieg