unifiber

Bom UNIFIBER Modular Alu HD Monocoque

od 900,15 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar:

Sprzedawane i wysłane przez

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

UNIFIBER Bom Modular Alu HD Monocoque

Kup razem z

Podobne produkty

Alu Modular HD Boom Monocoque

Bomy z serii HD Heavy Duty zostały wykonane ze wzmocnionego aluminium o zwiększonej grubości ścianki - aby zapewnić maksymalną wytrzymałość oraz optymalną twardość.

Rozmiary 140-190 i 160-210 mają rurki o średnicy 27mm oraz nok o standardowej szerokości. Dedykowane są do zaawansowanego freeride, do wave i pływania bump&ampjump. Większe rozmiary 180-230 i 200-250 posiadają szerszy nok, który idealnie sprawdza się podczas użytkowania większych żagli. Dodatkowo 29mm średnicy zwiększa wytrzymałość i sztywność.

Poprzez bardzo precyzyjne zaprojektowanie kształtów i średnic w bomach Unifiber HD, w połączeniu z odpowiednią grubością aluminium, można powiedzieć, że jeśli chodzi o sztywność, prawie dorównują one bomom węglowym. Poprzez anodowanie tylnego odcinak noku bomu uzyskano efekt większej odporności na korozję i utlenianie się aluminium, co przedłuża żywotność tych bomów.

Oprócz wysokiej jakości surowców kolekcja Modular wyróżnia się w świecie windsurfingu dzięki pionierskiemu podejściu &quotConfigure Me&quot. W nowych bomach Unifiber umożliwiono łatwe zdejmowanie oraz zakładanie głowicy na różne warianty, rodzaje oraz długości rurek. Zakładanie i zdejmowanie głowicy zabiera zaledwie kilka sekund, jest proste i bez wysiłkowe &ndash nie trzeba również do tego żadnych narzędzi. Dzięki temu bomy Modular są o wiele bardziej wszechstronne i budżetowe, ponieważ nie wymagają zakupu różnych bomów w różnych rozmiarach, lecz indywidualnych części. Możesz posiadać jedną głowicę, jeden nok i zestaw różnych rurek w różnych długościach. To zdecydowana zaleta &ndash ograniczasz budżet na sprzęt łatwiej go przewozisz i przechowujesz.

Wkrocz w nową erę windsurfingu z bomem Unifiber Modular HD, którego sztywność i wytrzymałość usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagającego ridera.

Cechy

Głowica bomu Modular &quotConfigure Me&quot jest kompatybilna z masztami RDM i SDM
Zwiększona grubość ścianki aluminium w bomów HD zwiększa wytrzymałość i usztywnia konstrukcję
Pianka EVA o zwiększonej gęstości i trwałości czyni go bardziej odpornym na ścieranie chroni bom podczas taklowania na twardej powierzchni
Delikatnie szerszy nok w modelach 140-190 i 160-210 oraz znacznie szerszy nok w modelach 180-230 i 200-250, pozwala na wykorzystywanie współczesnych krojów żagli, nie zakłócając ich profilu
Anodowany nok zapobiega rdzewieniu i zwiększa trwałość
W zestawie znajdują się śruby wzmacniające &quotPerformance bolts&quot, które podnoszą sztywność głowicy o około 15%
Bomy HD są nieco cięższe od zwykłych tanich bomów aluminiowych, ale za to sporo mocniejsze i żywotne

Poziom zaawansowania

Każdy poziom

Poziom zaawansowania

Każdy poziom