virtufit

Drążek do podciągania

109,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: Brak rozmiaru

Otrzymaj +110 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez Fitwinkel - Sporttrader PL

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Drążek do podciągania w drzwiach, idealny do wykonywania ćwiczeń siłowych w domu!

Kup razem z

Podobne produkty

Drążek do podciągania, znany również jako chinningbar / pull up bar, jest idealny do wykonywania ćwiczeń siłowych w domu. Jego zaletą jest to, że nie potrzebujesz dodatkowych obciążeń, ponieważ ćwiczenia opierają się o wykorzystanie własnej masy ciała. Możesz oczywiście używać dodatkowych obciążeń i gumy oporowej, aby utrudnić ćwiczenia. Za pomocą drążka do podciągania VirtuFit możesz trenować plecy, brzuch, barki i ramiona. Jeśli chcesz bardziej skoncentrować się na bicepsach, warto umieścić dłonie bliżej siebie. Możesz skupić się bardziej na mięśniach pleców, trzymając drążek szeroko.

Montaż drążka do podciągania
Drążek do podciągania VirtuFit to solidna stalowa rurka z chromowanym wykończeniem, zapobiegającym korozji. Do drążka do podciągania dołączono 6 śrub, aby umocować go jeszcze solidniej. Piankowe rączki zapewniają dodatkowy komfort podczas treningu. Na szczęście montaż drążka na futrynie drzwiowej lub między dwoma ścianami zajmuje tylko kilka minut, dzięki czemu szybko możesz rozpocząć wykonywanie ćwiczeń siłowych. Nie trzeba wiercić! Drążek nadaje się do futryn o szerokości od 62,5 do 100 cm i wytrzymuje obciążenie do 120 kg. Ponadto drążek do podciągania VirtuFit jest wysokiej jakości i objęty jest 2-letnią gwarancją. Należy zauważyć, że ten drążek do podciągania jest przeznaczony do drewnianych futryn drzwiowych. Metalowe futryny drzwiowe mogą się wyginać, co może utrudnić prawidłowe umocowanie drążka.

VirtuFit
Holenderska marka fitness VirtuFit gwarantuje doskonałą jakość. Urządzenia fitness i akcesoria sportowe są wykonane z materiałów najwyższej jakości i dbałość o wygodę użytkowania, design i rozszerzone funkcje.

Stan produktu

Nowy

Stan produktu

Nowy