Najlepiej oceniany
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Najlepiej oceniany

Pachołki do sportów zespołowych 30cm x 4 sztuki Kipsta Essential

59,99 zł 15 zł/pce

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Duże pachołki w kształcie strzałki, ułatwiające przeprowadzenie skutecznego treningu piłkarskiego (w klubie lub indywidualnie).

Te stabilne i wytrzymałe pachołki pozwalają wytyczyć teren gry. Ćwiczenia są bardziej intuicyjne dzięki kształtowi strzałki wskazującej kierunek ruchu.

Kod produktu: 8547467

Podobne produkty

Zalety produktu

 • Solidność

  Elastyczny komponent pachołków jest odporny na uderzenia.

 • Stabilność

  Nacięcia w podstawie: dobra przyczepność na naturalnej i sztucznej nawierzchni.

 • Łatwa nauka

  Wysokie pachołki w kształcie strzałki wskazują kierunek ruchu.

 • Widoczność

  Dzięki odblaskowym kolorom, pachołki są widoczne na odległość 50 metrów.

 • Łatwe użytkowanie

  Więcej czasu i miejsca: pachołki łatwo nakłada się jeden na drugi.

Pachołki do sportów zespołowych 30cm x 4 sztuki Kipsta Essential

Opis produktu

Przedstawiamy Ci gamę Essential oraz uwagi nt. dużych pachołków treningowych.

Podczas obserwacji treningów piłkarskich i licznych rozmów z trenerami, poznaliśmy różne trudności i potrzeby sportowców: wyznaczanie pola, unikanie przeszkód... W ten sposób stworzyliśmy gamę produktów Essential: są to pomysłowe produkty, które spełniają swoje podstawowe funkcje (wyznaczanie, ćwiczenie celności...), oferując jednocześnie przyjemne i skuteczne treningi dla każdej kategorii wiekowej. Duże pachołki umożliwiają wyznaczenie pola gry. Poznaj wszystkie produkty!

Oto historia powstania gamy Essential

„Te nowe, duże pachołki są kolejnym, flagowym produktem z gamy Essential. Połączenie matowego i błyszczącego, plastikowego komponentu nadaje pachołkom kształt strzałki. Duże pachołki wykorzystuje się do tworzenia przeszkód lub wyznaczania pola gry: strzałki pozwalają natychmiast zrozumieć, z której strony należy ominąć przeszkodę. Są wytrzymałe i bardzo dobrze widoczne."

Styl i rozmiar oferujące intuicyjny trening

Zależnie od kategorii wiekowej, pachołki służą do wyznaczania pola, rozgraniczania lub do uników. David, trener i kierownik testów Kipsty:
„Podczas treningu dla dzieci, pachołki służą do wyznaczania pola gry: dzieci bardzo dobrze je widzą i lepiej się orientują w ćwiczeniach. Mogą też posłużyć do wykonania 2 małych bramek lub wyjścia. Podczas treningu dla dorosłych, z pachołków można stworzyć przeszkody: dzięki dużemu rozmiarowi, trudniej jest je ominąć."

Sprawdzona na boisku niezawodność i wytrzymałość

Niezwykły styl i intuicyjny design! Ale przede wszystkim pragniemy, aby te pachołki służyły piłkarzom jak najdłużej. Aby sprawdzić ich wytrzymałość, testowaliśmy je na boiskach naszej piłkarskiej siedziby Kipstadium wśród różnych kategorii wiekowych oraz w słynnym klubie piłkarskim w Lens. Wymagające testy w prawdziwych warunkach gry potwierdziły, że kształt tych pachołków nie tylko jest oryginalny i użyteczny, ale spełnia też wszystkie wymogi wytrzymałości.

Stabilne na naturalnej i na sztucznej nawierzchni.

Aby zagwarantować stabilność pachołków na naturalnej lub sztucznej nawierzchni, nasz zespół projektantów znalazł ciekawe rozwiązanie: w podstawie pachołków wykonano małe nacięcia, które działają jak grzebień. Część ziemi wchodzi pomiędzy "zęby" zwiększając tym samym przyczepność pachołka do podłoża przy ruchu bocznym. To proste i wydajne rozwiązanie!

Wypróbuj DECATHLON COACH, aby urozmaicić swój trening

Aplikacja DECATHLON COACH została stworzona, aby sportowcy mogli korzystać z programów treningowych zaplanowanych przez dyplomowanych trenerów. Oprócz biegania i chodu sportowego, w aplikacji znajdziesz również programy treningowe dla piłkarzy, które pomogą Ci w indywidualnym treningu. Pobierz bezpłatną aplikację: https://www.decathloncoach.com/fr/home/

Skład

Część główna 100% Polietylen o niskiej gęstości (LDPE)

Porady dotyczące przechowywania

Przechowywać w osłoniętym miejscu, chronić przed niepogodą.

Opinie

Wgrywanie