Promo Week
Media 0
Promo Week

Rolki męskie K2 Velocity 84 sport

499,99 zł 549,99 zł - 50 zł

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Rolki do jazdy na średnich dystansach (od 15 do 30 km).

Szukasz wygodnych rolek z wysoką jakością poślizgu? Rolki K2 Velocity 84 są idealne do jazdy na dystansie od 15 do 30 km.

Kod produktu: 8661494

Podobne produkty

Zalety produktu

 • Komfort noszenia

  Półmiękki but z siateczką 3D, wygodną wyściółką i amortyzacją w pięcie.

 • Trzymanie stopy

  Sztywny i wysoki szkielet, sznurówki, klamra mikrometryczna i rzep na podbiciu.

 • Jakość ślizgu

  Koła o średnicy 84 mm i twardości 80A, łożyska ILQ 7 zapewniające komfortową jaz

 • Wielofunkcyjność

  Aluminiowa płoza jest kompatybilna z kołami 84mm. Wymienny klocek hamulcowy.

Opis produktu

KOMFORT

Półmiękki but z siateczką 3D zapewnia dobry komfort i ogranicza kondensację pary wewnątrz rolki. Nowa wyściółka z pianki i amortyzacja na poziomie pięty zapewniają komfort podczas jazdy. „Skorupa” (górna część rolki) jest mocna i dobrze wzmacnia kostkę. W połączeniu z trzema metodami ściągania (sznurowadła, klamra mikrometryczna i pasek ściągający) system ten zapewnia, że ​​kostka w rolce nie będzie się poruszać.

CZY TRZEBA WYBIERAĆ POMIĘDZY JAKOŚCIĄ ŚLIZGU A ZWROTNOŚCIĄ?

Nie w rolkach K2. Rolki Velocity zapewniają bardzo dobrą jakość poślizgu dzięki aluminiowej płozie (zapewnia dobre przenoszenie energii podczas jazdy), łożyskom ILQ 7 oraz nowym gumowym kółkom 84mm o twardości 80 A. jakość odbijania i poślizgu.

JAK KONSERWOWAĆ/NAPRAWIAĆ ROLKI?

Części zamienne do rolek można kupić w sklepach lub w serwisie Decathlon. Części wymienne: kółka 84mm o twardości 80 A lub 84 A, łożyska ILQ 7 lub SG 9. Klocki hamulcowe pasujące zarówno do rolek prawych jak i lewych.

JAK PRZEDŁUŻYĆ TRWAŁOŚĆ ROLEK?

Aby przedłużyć trwałość rolek, po jeździe w wodzie, kurzu, piasku, można zdemontować koła i wysuszyć i odtłuścić łożyska czystą szmatką.
Zobacz nasze porady i samouczki na YouTube: https://www.youtube.com/user/oxelo/videos

JAK PRZEDŁUŻYĆ TRWAŁOŚĆ KÓŁEK?

Często zdarza się, że zamieniamy miejscami kółka rolek, ponieważ nie zużywają się one jednolicie, a pod skosem. Dlaczego? Często jeździ się nachylając rolki do wewnątrz, aby odepchnąć się, skręcić czy ruszyć.
Aby zapobiec zużywaniu gum w rolkach, należy regularnie zamieniać koła miejscami (pamiętając o zamienianiu ich parami).

JAKIE JEST MAKSYMALNE DOPUSZCZALNE OBCIĄŻENIE DLA ROLEK?

Te rolki dla dorosłych są zgodne z normą EN 13843 kl. A (norma dla rolek dla dorosłych). Norma ta dotyczy "Sprzętu sportowego rolkowego -- Łyżworolek" przeznaczonych dla obciążenia od 20 do 100 kg (masy ciała). Ta norma europejska określa wymogi bezpieczeństwa i specyfikacje dotyczące metod testowych, oznakowania i informacji dostarczanych przez producenta, aby zmniejszyć ryzyko zranienia, na jakie mógłby być narażony użytkownik.

Porady dotyczące przechowywania

Zalecamy przechowywanie rolek w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Nie należy suszyć w pobliżu ognia lub w bezpośrednim kontakcie ze źródłem ciepła.

Ograniczenia

Nieodpowiednie do hokeja ani do jazdy agresywnej.

Opinie

Wgrywanie