domyos

Spodnie fitness męskie Domyos regular

4,8 (33)

69,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Kolor:

Asfaltowy granat / Asfaltowy granat

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Jeśli zaczynasz lub wznawiasz treningi fitness, te wygodne spodnie zapewnią Ci dużą swobodę ruchów. Dodatkowy atut? Zostały zaprojektowane z myślą o środowisku.

Zaprojektowane z myślą o Twoich potrzebach: elastyczny materiał zapewniający swobodę ruchów, rozciągliwa wstawka w kroku, dwie praktyczne kieszenie po bokach… Nie przejdziesz obok nich obojętnie!

Kod produktu: 8569365

  • Odprowadzanie wilgoci

    Zachowaj suchą skórę! Materiał odprowadza wilgoć i szybko schnie.

Made for fitness

Każdy ma swoje ulubione zajęcia fitness, ale tym, co łączy nas wszystkich, jest ruch. Nasz priorytet? Tworzyć techniczne produkty, które będą Ci towarzyszyć w treningach, zapewniając swobodę ruchów, komfort, styl... Analizujemy każdy szczegół, niczego nie pozostawiając przypadkowi. Zespoły projektowe (szefowie produktu, inżynierowie, designerzy...) dwoją się i troją, by móc zaoferować Ci to, co najlepsze w stroju fitness.

Czy produkty fitness są testowane przed wprowadzeniem do sprzedaży?

Tak, oczywiście! 100% naszych materiałów przechodzi rygorystyczne testy. Cel? Zapewnić Ci komfort, bezpieczeństwo i trwałość. Produkt zaczyna swoją długą drogę w laboratoriach. Przechodzi tam, między innymi, próbę wytrzymałości na pranie i trwałości kolorów. Ale to nie koniec! Testowany jest następnie w realnych warunkach użytkowania przez sportowców takich jak Ty. Dopiero wtedy, gdy spełnione zostaną wszystkie wymogi, może ujrzeć światło dzienne.

A jeśli ten produkt nie odpowiada na moje potrzeby?

Jeśli produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, odnieś go do sklepu Decathlon. Wymienimy go na inny albo zwrócimy Ci pieniądze. Oczywiście pod warunkiem, że nie był używany.

Skład

Materiał główny 100% Politereftalan etylenu (PET) Klin 100% Politereftalan etylenu (PET)

Testy

Te spodnie fitness poddane zostały licznym próbom, zanim trafiły w to miejsce. Przeszły, między innymi, testy prania i suszenia. Nasze zespoły projektowe z pomocą zewnętrznego laboratorium sprawdziły, czy spełnione są ustalone przez nas wytyczne w zakresie jakości. Czuwamy w ten sposób nad trwałością fasonu i kolorów spodenek, aby służyły Ci jak najdłużej.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 40°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Maksymalna temperatura prasowania 110°C - bez pary

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie