cornilleau

Stół do tenisa stołowego Cornilleau 200X outdoorowy

Kod produktu: 8676818

2799,99 zł

280,00 zł x 10 rat

Oblicz ratę

Otrzymaj +2750 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Stworzony w oparciu o sprawdzone technologie, stół 200X jest idealny do rozgrywek z rodziną i przyjaciółmi.

Dzięki regulowanym nogom i mocnym hamulcom będzie stabilny w każdym ogrodzie.

 • Łatwe do przemieszczenia

  Składany stół z 4 podwójnymi kołami bardzo łatwo można przemieszczać.

 • Łatwość otwierania / zamykania

  Stół do tenisa stołowego 200 X posiada 8 punktów blokady.

 • Ochrona przed warunkami zewnętrznymi

  Blat z litego laminatu został zaprojektowany tak, aby wszystko wytrzymać.

 • Jakość odbicia

  Antyodblaskowy blat 5 mm z żywicy laminowanej.

Stół do tenisa stołowego Cornilleau 200X outdoorowy
Stół do tenisa stołowego Cornilleau 200X outdoorowy
Stół do tenisa stołowego Cornilleau 200X outdoorowy
Stół do tenisa stołowego Cornilleau 200X outdoorowy
Stół do tenisa stołowego Cornilleau 200X outdoorowy
Stół do tenisa stołowego Cornilleau 200X outdoorowy
Stół do tenisa stołowego Cornilleau 200X outdoorowy
Stół do tenisa stołowego Cornilleau 200X outdoorowy

Zamocowana na stałe siatka z regulacją napięcia.

Po rozłożeniu stołu wystarczy prostym ruchem wyregulować siatkę. W ten sposób uzyskamy pewność, że jest ona idealnie napięta. Precyzyjna i długo utrzymująca się regulacja napięcia.

Miejsce na piłki i na rakietki

200 X wyposażony jest w bardzo praktyczne schowki. Po bokach stołu można umieścić rakietki i piłeczki. Możesz rozpocząć grę w każdej chwili, bez konieczności szukania sprzętu.

Łatwiejsza regulacja nóg

Stół 200X posiada bardzo intuicyjny system, który upraszcza regulację nóg. Wystarczy obrócić górną część jednej nogi, aby bez wysiłku wypoziomować stół. Nie ma potrzeby podnoszenia stołu, ponieważ mechanizm jest niezależny od nogi, a jednocześnie nie ma bezpośredniego kontaktu z podłogą. Prosty i praktyczny.

Dobry odskok

Dzięki blatowi z laminowanej żywicy o grubości 5 mm, stół 200X zapewnia jakość odskoku doskonale dostosowaną do gry rekreacyjnej. Dopasuje się do poziomu gry każdego gracza.

Powłoka antyrefleksyjna

Aby gra w tenisa stołowego przebiegała jak najlepiej, nie powinno przeszkadzać Ci odbicie słońca od stołu. Wykończenie SOFTMAT zastosowane w stole 200X umożliwia trzykrotne zmniejszenie intensywności odbicia światła słonecznego w porównaniu ze stołem bez tego zabezpieczenia.

Przegubowe podpórki

Nie każdy ogród ma idealnie równą powierzchnię, ale Twój stół do ping ponga powinien mieć równą płaszczyznę gry. Dzięki przegubowym podpórkom na końcach nóg, stół 200X jest przystosowany do wszystkich rodzajów podłoży. Możesz go ustawić gdziekolwiek chcesz bez wpływu na jakość gry. Trawa, ziemia, żwir, piasek... Twój stół dostosuje się do Twojego miejsca gry.

Gruba rama, dzięki której blat jest płaski

Rama to metalowa konstrukcja, która podtrzymuje powierzchnię gry. Im jest wyższa, tym bardziej zapewnia płaskość blatu w dłuższym okresie czasu. Rama modelu 200X, podobnie jak wszystkich innych stołów zewnętrznych Cornilleau, wykonana jest z Aluzinc®, antykorozyjnego stopu stali, aluminium i cynku znanego z dużej wytrzymałości. Przy wysokości 40 mm stół 200X ma ramę, która jest wystarczająco gruba, aby zapewnić dobrą stabilność.

Dwa hamulce

Nawet na pochyłej nawierzchni Twój stół pozostanie stabilny nie tylko podczas gry, ale także po złożeniu i podczas przechowywania. Dwa hamulce stołu 200X zapewniają, że po ich zaciągnięciu stół pozostaje nieruchomy.

Bardzo trwałe materiały

Blat z litego laminatu został zaprojektowany tak, aby wszystko wytrzymać. Ulewne deszcze, śnieg, ekstremalne upały: warunki pogodowe nie wpływają na niego w żaden sposób. Bez szwanku znosi uderzenia rakietą itp.. Wszystkie metalowe części tego stołu zostały wybrane ze względu na swoją odporność i zabezpieczone przed korozją. Nie przypadkiem model 200X, jak wszystkie nasze stoły zewnętrzne, objęty jest 10-letnią gwarancją.

Bezpieczny system blokujący

Stół do tenisa stołowego 200 X posiada 8 punktów blokady, zgodnie z obowiązującą normą. Dzięki temu systemowi blaty stołu pozostają idealnie poziome w pozycji do gry i pionowe, gdy stół jest przechowywany. Aby aktywować blokadę, wystarczy nacisnąć przyciski znajdujące się po bokach stołu.

Stół kompaktowy: zajmuje mniej miejsca i jest bardziej bezpieczny

System składania COMPACT TECHNOLOGY® zaprojektowany przez Cornilleau zmniejsza ryzyko przewrócenia się stołu, zapobiega przedostaniu się dzieci pomiędzy blaty, gdy są one w pozycji złożonej "do przechowywania" oraz ułatwia otwieranie i zamykanie stołu. Po złożeniu stół ma podwójną zaletę - zajmuje mało miejsca i pozwala uniknąć błędów w obsłudze.

Duże, podwójne koła

Stół można łatwo przestawić w dowolne miejsce. Duże, podwójne koła stołów Cornilleau mają wiele zalet. Łatwo pokonują przeszkody, płynnie toczą się po różnych rodzajach podłoża i są wyjątkowo zwrotne i stabilne, gdy trzeba wykonać ostry zakręt, aby dotrzeć np. do idealnego miejsca do rozłożenia stołu.

Wgrywanie