forclaz

Zupa pomidorowa z makaronem, Forclaz 45 g., wegetariańska

Kod produktu: 8642288

0,0 (62)

24,99 zł 555,34 zł/kg

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Zbieraj punkty za zakupy i wymieniaj je na zniżki 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Nasz zespół pasjonatów trekkingu opracował tę liofilizowaną zupę z myślą o aktywności fizycznej (trekkingu): duża dawka energii w minimalnym formacie: 65 g.

  W 100% liofilizowana! 167 kcal. na opakowanie (waga liofilizowanego produktu: 45 g. + opakowanie 20 g.).Waga końcowa po dodaniu wody: 245 g.

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Łatwe użytkowanie

   Szybkie i łatwe przygotowanie (+/- 9 min) dzięki podziałce w środku.

  • Wartość energetyczna

   100% liofilizowana, 245 g. uwodniona. 167 kcal.

  • Łatwość transportu

   Zamykane opakowanie. 18,5 x 15 x 5,5 cm. Waga 65 g.

  Zupa pomidorowa z makaronem, Forclaz 45 g., wegetariańska
  Zupa pomidorowa z makaronem, Forclaz 45 g., wegetariańska
  Zupa pomidorowa z makaronem, Forclaz 45 g., wegetariańska

  Wskazówki dotyczące użytkowania

  Otworzyć opakowanie, zetknąć ze sobą dwa końce, aby otworzyć dno opakowania, jak głęboki talerz.
  Dodać 200 ml. wrzącej wody (poziom 2), następnie wymieszać łyżką i zamknąć suwak. Regularnie wstrząsać opakowaniem podczas uwadniania. Poczekać 9 minut, otworzyć, ponownie zamieszać i zjeść.
  Można rozerwać opakowanie w połowie wysokości i użyć jako miski.

  Rady dotyczące użytkowania

  Uwaga, im cieplejsza woda, tym lepsze uwodnienie. Jeśli woda nie jest wrząca, odczekaj kilka minut dłużej, zanim zaczniesz jeść. Dobrze wymieszaj.

  Określamy ilość wody wg pewnych kryteriów. Możesz dostosować ilość wody, a więc konsystencję i smak, wg własnych potrzeb. Ty tu rządzisz!

  Odwodnienie czy liofilizacja?

  W tej zupie 100% składników jest liofilizowanych!
  Jest to proces sublimacji (przejście wody ze stanu stałego bezpośrednio w stan pary z pominięciem fazy ciekłej). Umożliwia to zachowanie wartości odżywczych składników (w przeciwieństwie do innych procesów odwodnienia). Umożliwia to również, i jest to bardzo ważne, zachowanie smaku produktów żywnościowych i ograniczenie użycia konserwantów.

  Jak przygotowuje się produkty?

  Produkcja odbywa się u naszego polskiego dostawcy. Każdy składnik jest liofilizowany osobno. Wszystkie składniki są następnie zebrane i dodaje się do nich przyprawy i zioła, w zależności od przepisu. W końcu składniki zostają umieszczone w opakowaniach.

  Wymiary i waga

  Waga z wodą: 245 g. Waga suchy: 45 g.
  Wymiary: 18,5 x 15 x 5,5 cm.
  Waga całkowita: 65 g. z opakowaniem.

  Konserwacja

  Produkt paczkowany w atmosferze ochronnej. Produkty nie są wiecznie świeże. Z czasem się psują lub pleśnieją. Aby zahamować ten proces i zachować świeżość dań na dłużej, do opakowania wprowadzono gaz spożywczy (azot E941). Obojętny i bezzapachowy, chroni przed utlenieniem, eliminując cząstki wilgoci. Po otwarciu zjeść w całości.

  Waga

  0.045 kg
  Waga całkowita

  Skład

  Składniki: makaron (semolina z PSZENICY durum) 33% pochodzenie: Polska, przecier z pomidorów 32% pochodzenie: Włochy, czerwona papryka 16% pochodzenie: Polska, cebula 11%, koncentrat pomidorowy 8,5% pochodzenie: Włochy, przyprawy (czosnek, bazylia 0,05%, oregano 0,05%), cukier, sól. Może zawierać śladowe ilości: SELERA, MLEKA, GORCZYCY, MIGDAŁÓW, SOI, JAJ.

  Porady dotyczące przechowywania

  Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.

  Testy

  Wszystkie nasze produkty żywnościowe są testowane, na każdym etapie ich powstawania, przez nasze zespoły oraz konsumentów, aby jak najlepiej odpowiadały ich potrzebom.

  Zatwierdzony przez

  Nasz zespół koncepcyjny miał okazję testować ten produkt podczas spacerów w masywie Mont Blanc, gdzie znajdują się biura Forclaz, marki trekkingowej w Decathlon. Nasz posiłek liofilizowany został zatwierdzony przez dietetyka oraz panel testerów.