AXELYS 2 osłony łyżwiarskie na kostkę Axelys do łyżwiarstwa figurowego/hokeja na lodzie5(31)Głosy: 31Aktualna cena 69,99 złOtrzymaj jutro
Darmowa dostawa w APP Darmowa dostawa w APPDarmowa dostawa w APPDECATHLON Opaska na kostkę prawą lub lewą poziom 24.6(639)Głosy: 639Aktualna cena 89,99 złOtrzymaj jutro
Tylko online Tylko onlineKolory: 4 Tylko online4FIZJO Opaski treningowe na kostki do wyciągu Ankle Strap 4FIZJO 2 szt.5(1)Głosy: 1Kolory: 4 Aktualna cena 28,99 zł14,50 zł/szt.Otrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Darmowa dostawa w APP Darmowa dostawa w APPDarmowa dostawa w APPDECATHLON Opaska na kostkę prawą lub lewą poziom 14.7(734)Głosy: 734Aktualna cena 39,99 złOtrzymaj jutro
Darmowa dostawa w APP Darmowa dostawa w APPDarmowa dostawa w APPDECATHLON Opaska na kostkę prawą lub lewą poziom 34.3(67)Głosy: 67Aktualna cena 109,99 zł Poprzednia cena Było 119,99 złNajniższa cena: 119,99 złOtrzymaj jutro
Tylko online Tylko onlineTylko online4FIZJO Stabilizator stawu skokowego i stopy 4FIZJO uniwersalny5(10)Głosy: 10Aktualna cena 24,99 zł24,99 zł/szt.Otrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Darmowa dostawa w APP Darmowa dostawa w APPDarmowa dostawa w APPTHUASNE Opaska na kostkę Thuasne poziom 3 na rzep4.6(13)Głosy: 13Aktualna cena 159,99 złOtrzymaj jutro
Promocja PromocjaPromocja4FIZJO But ortopedyczny pneumatyczny 4FIZJO MEDAktualna cena 150,99 zł Poprzednia cena 179,99 zł -29 zł Najniższa cena: 179,99 złPromocja od 21.05.2026 do wyczerpania zapasówOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineTylko onlineSELECT Orteza stawu skokowego Select T25(1)Głosy: 1Aktualna cena 301,36 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 247Group.de
Darmowa dostawa w APP Darmowa dostawa w APPDarmowa dostawa w APPDECATHLON Opaska na kostkę prawą lub lewą z piankowymi wstawkami poziom 14.7(431)Głosy: 431Aktualna cena 69,99 złOtrzymaj jutro
Promocja PromocjaPromocja4FIZJO But ortopedyczny pneumatyczny 4FIZJO MEDAktualna cena 120,99 zł Poprzednia cena 143,99 zł -23 zł Najniższa cena: 143,99 złPromocja od 21.05.2026 do wyczerpania zapasówOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineTylko onlineSIDAS Ochraniacze zelowe narciarski dla doroslych Sidas Ankle Protectors ból kostki3.4(5)Głosy: 5Aktualna cena 99,00 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę SIDAS - PL
-15% z kodem SPORT -15% z kodem SPORT-15% z kodem SPORTVENUM Stabilizator stawu kostki Kontact, para4.7(21)Głosy: 21Aktualna cena 59,99 złLub 50,99 zł z kodem SPORT Cena katalogowa: 69,99 złNajniższa cena: 59,99 złOtrzymaj jutro
Tylko online Tylko onlineTylko onlineULTIMATE PERFORMANCE Stabilizator kostki i ścięgna Achillesa z żelem UP51885(1)Głosy: 1Aktualna cena 84,99 zł84,99 zł/szt.Sprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Sotima
Tylko online Tylko onlineTylko onlineULTIMATE PERFORMANCE Stabilizator kostki piłkarski sznurowany UP5520Aktualna cena 82,99 zł82,99 zł/szt.Sprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Sotima
Tylko online Tylko onlineKolory: 2 Tylko onlineADIDAS Adidas Opaska stabilizująca staw skokowy MKolory: 2 OdAktualna cena 49,00 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Bacha Sport
Tylko online Tylko onlineTylko onlineACTIMOVE Stabilizator stawu skokowego Actimove Sports Edition regulowanyAktualna cena 102,99 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Targmed
Tylko online Tylko onlineTylko onlineROVERA Opaska na kostkę dla dorosłych z neoprenuAktualna cena 92,00 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Rovera - PL
Tylko online Tylko onlineTylko onlineADIDAS Elastyczna opaska wspierająca kostkę AdidasAktualna cena 80,00 zł80,00 zł/szt.Sprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Innwell
Promocja PromocjaKolory: 4 Promocja4FIZJO Opaski treningowe na kostki do wyciągu Ankle Strap 4FIZJO 2 szt.5(1)Głosy: 1Kolory: 4 Aktualna cena 28,99 zł Poprzednia cena 29,99 zł -3% 14,50 zł/szt.Najniższa cena: 29,99 złPromocja od 20.05.2026 do wyczerpania zapasówOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Promocja PromocjaKolory: 4 Promocja4FIZJO Opaski treningowe na kostki do wyciągu Ankle Strap 4FIZJO 2 szt.5(1)Głosy: 1Kolory: 4 Aktualna cena 28,99 zł Poprzednia cena 29,99 zł -3% 14,50 zł/szt.Najniższa cena: 29,99 złPromocja od 20.05.2026 do wyczerpania zapasówOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineTylko onlineDBX BUSHIDO Ochraniacze stawu skokowego stabilizator kostki DBX Bushido5(1)Głosy: 1Aktualna cena 22,99 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Bushido Polska
Tylko online Tylko onlineKolory: 4 Tylko online4FIZJO Opaski treningowe na kostki do wyciągu Ankle Strap 4FIZJO 2 szt.5(1)Głosy: 1Kolory: 4 Aktualna cena 28,99 zł14,50 zł/szt.Otrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineTylko onlinePOWER SYSTEM Opaska na kostkę POWER SYSTEM NeoAktualna cena 34,00 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę FIT-SHOP
Tylko online Tylko onlineTylko onlineDBX BUSHIDO Ochraniacze na kostki z warstwą ochronną DBX Bushido ARP-2112Aktualna cena 43,00 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Bushido Polska
Tylko online Tylko onlineKolory: 4 Tylko onlineBAUERFEIND Opaska na kostkę Bauerfeind Sports Achilles5(1)Głosy: 1Kolory: 4 Aktualna cena 294,50 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Sport & Go PL
Tylko online Tylko onlineTylko onlineFUSE Orteza na kostkę Fuse Alpha Pro BMX w kolorze czarnym i szarym, jeden rozmiarAktualna cena 295,00 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę sportimex.pl
Tylko online Tylko onlineKolory: 3 Tylko onlineRDX SPORTS Pończosznicze Ankle Sleeve - ochrona kostki - Czerwony - Rozmiar: XLKolory: 3 Aktualna cena 240,70 zł240,70 zł/szt.Sprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę NRG Fitness B.V. - POL
Tylko online Tylko onlineKolory: 5 Tylko onlineBAUERFEIND Kompresyjna orteza stawu skokowego Bauerfeind SportsKolory: 5 OdAktualna cena 150,55 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Sports Lab PL
Tylko online Tylko onlineKolory: 2 Tylko onlineBAUERFEIND Dynamiczna opaska na kostkę BauerfeindKolory: 2 OdAktualna cena 253,80 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Sports Lab PL
Tylko online Tylko onlineKolory: 3 Tylko onlineMASTERS Ochraniacze Kostek 2XLKolory: 3 Aktualna cena 159,99 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Pertemba PL
Tylko online Tylko onlineKolory: 2 Tylko onlinePOWER SYSTEM Opaska na kostkę POWER SYSTEM Ankle StrapKolory: 2 Aktualna cena 42,00 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę FIT-SHOP
Tylko online Tylko onlineTylko onlineBAUERFEIND Dynamiczna opaska na kostkę BauerfeindOdAktualna cena 253,80 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Sports Lab PL
Tylko online Tylko onlineTylko onlineTSG Pojedyncze ochraniacze na kostkę, czarne, rozmiarAktualna cena 179,00 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Trustry PL
Tylko online Tylko onlineTylko onlineHMS Ściągacz na kostkę HMS SS1525Aktualna cena 13,90 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Sklepsportowy.pl
Tylko online Tylko onlineTylko onlineADIDAS Ochraniacze piłkarskie dla dzieci adidas Tiro MatchAktualna cena 57,99 złOtrzymaj pojutrzeSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Desportivo
Tylko online Tylko onlineKolory: 2 Tylko onlineWALDHAUSEN Ochraniacze na kostki dla koni Waldhausen Health & CareKolory: 2 Aktualna cena 240,50 zł120,25 zł/szt.Sprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Sports Lab PL
Tylko online Tylko onlineTylko onlineSTORMCLOUD Elastyczny stabilizator stawu skokowego StormCloud Żółty LAktualna cena 35,99 złOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę MMAniak Sp. z o.o.
Tylko online Tylko onlineTylko onlineMYFIT Ochraniacze na kostki Myfit Footies Low 3mm (x2)OdAktualna cena 106,85 zł106,85 zł/szt.Sprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Sports Lab PL
Tylko online Tylko onlineTylko onlineMCDAVID Orteza stawu skokowego McDavid Achilles Runners' TherapyAktualna cena 188,00 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Sport & Go PL