Bidony

19 ofert

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
Bidon rowerowy Triban SoftFlow L 800 ml
Ostatnie sztuki
TRIBAN Bidon rowerowy Triban SoftFlow L 800 ml

14,99 zł 19,99 zł - 5 zł

(22)
U Ciebie za 2 dni
Bidon rowerowy SoftFlow M 650 ml
BIDON ROWEROWY DLA DZIECI
Najlepiej oceniany
BTWIN BIDON ROWEROWY DLA DZIECI

24,99 zł

(70)
U Ciebie za 2 dni
Bidon rowerowy FastFlow M 650 ml
Najlepiej oceniany
VAN RYSEL Bidon rowerowy FastFlow M 650 ml

34,99 zł

(11)
Sprawdź dostępność w sklepie
 

Bidony na trening, piesze wędrówki i na co dzień

Czego Twój organizm potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania? Wody! Według zasad zdrowego odżywiania dziennie powinno się wypijać ok. 2 litrów wody, a przy wzmożonym wysiłku fizycznym nawet dwa razy więcej. Będąc poza domem, nie możesz dowolnie korzystać z zasobów swojej lodówki i szafek kuchennych, ale zapotrzebowanie na wodę wciąż jest takie samo. Świadomość wpływu dobrego nawodnienia organizmu na nasze zdrowie i dobre samopoczucie przyczyniła się do rozpowszechnienia bidonów, z których dzisiaj korzystają już nie tylko sportowcy.

Bidony w różnych wariantach

Nie jest to już typowa butelka wielokrotnego użytku. Jego popularność spowodowała, że projektanci i producenci zaczęli się bardziej koncentrować na jej formie. Bidony mają rożną pojemność – od 250, nawet do 1000 ml. Jeżeli szukasz bidonu, z którego będziesz korzystać na co dzień, np. uzupełnisz jego zawartość przed wyjściem do pracy lub na spacer, to możesz zdecydować się na bidon mniejszy. Dla osób aktywnych, dla których bidony są nieodzownym towarzyszem treningów, polecamy większe warianty, np. 500 mll. Wybierając się na dłuższą wędrówkę górską lub przejażdżkę rowerową, wybierz bidon 750 ml.

Nie bez znaczenia jest kształt bidonów. W ofercie Decathlonu dostępne są bidony o wyprofilowanym kształcie, które doskonale leżą w dłoni i zapewniają dobry chwyt. Gładkie o podłużnym kształcie są świetne dla miłośników górskich wędrówek, bez problemu włożysz je do torby lub plecaka.

Z czego wykonane są bidony?

Najtańsze i najbardziej uniwersalne są bidony plastikowe. Ich dużą zaletą jest niewielka waga i szeroki wybór kolorów. Bidony aluminiowe są trwalsze i równie lekkie, polecamy je podczas wspinaczki górskiej i leśnych wypraw. Dla tych, którzy troszczą się w sposób szczególny o swoje zdrowie, przygotowaliśmy bidony z filtrem usuwającym bakterie i pierwotniaki z brudnej i niefiltrowanej wody.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę