Skakanki 118 ofert

SPORTOWE PREZENTY
DO -50%

SPRAWDŹ
Skakanka Domyos 500 pianka
Koniec serii
DOMYOS Skakanka Domyos 500 pianka

19,99 zł 39,99 zł - 20 zł

(1)
U Ciebie za 2 dni
Skakanka Domyos 100
Koniec serii
DOMYOS Skakanka Domyos 100

9,99 zł 19,99 zł - 10 zł

(24)
U Ciebie za 2 dni
Skakanka ESSENTIAL dla dzieci
Sportowe prezenty
DOMYOS Skakanka ESSENTIAL dla dzieci

6,99 zł 9,99 zł - 3 zł

(64)
U Ciebie za 2 dni
Skakanka dla dzieci
Sportowe prezenty
DOMYOS Skakanka dla dzieci

19,99 zł

(8)
U Ciebie za 2 dni
Skakanka Domyos 500 guma
Koniec serii
DOMYOS Skakanka Domyos 500 guma

29,99 zł 39,99 zł - 10 zł

(15)
U Ciebie za 2 dni
Skakanka dla dzieci Domyos 500
Sportowe prezenty
Skakanka
Sportowe prezenty
DOMYOS Skakanka

34,99 zł 44,99 zł - 10 zł

(2)
U Ciebie za 2 dni
Szybka skakanka HMS SK54
Skakanka do szybkiego skakania PRO
Najlepiej oceniany
 

Skakanka treningowa – połącz efektywny trening i wspomnienia z dzieciństwa

Doskonale znasz ją z dzieciństwa. Długimi godzinami mogłeś skakać na skakance, nieświadomie wzmacniając mięśnie rąk i nóg. Była to dla Ciebie świetna zabawa, teraz może stać się skutecznym ćwiczeniem podczas Twojego codziennego treningu. Skakanka treningowa jest jednym z najprostszych narzędzi do ćwiczeń. To już nie tylko zabawka dla dzieci, lecz także profesjonalny sprzęt sportowy, dzięki któremu wykonasz mocny trening cardio, rozgrzewkę przygotowującą Twój organizm do właściwego treningu, a także ćwiczenia angażujące mięśnie rąk, barków i nóg.

Jaka skakanka treningowa do cross treningu?

Dobrze znana jest Ci skakanka nylonowa i linowa, która uprzyjemniała Ci wolne chwile w dzieciństwie. Sprawdzi się dla początkujących oraz osób wykorzystujących ją rekreacyjnie. Jeżeli szukasz skakanki treningowej, która nie tylko umożliwi Ci skakanie dla zabawy, lecz także skutecznie zwiększy efektywność Twoich treningów, wybierz skakankę z obciążeniem. To narzędzie trenignowe przeznaczone do intensywnego treningu cardio. W rączkach zamontowano dodatkowy ciężar, dzięki któremu wzmocnisz i ukształtujesz mięśnie górnych partii ciała. Jeżeli chcesz kontrolować swoje efekty treningowe, to najlepszym wyborem będzie skakanka treningowa z licznikiem. Posiada ona kilka funkcji – informuje Cię o liczbie spalonych kalorii, liczbie wykonanych skoków, czasie skakania, a także ma wbudowany budzik.

Skakanka treningowa – jak możesz ją wykorzystać?

Nie tylko do klasycznych skoków. Drzemie w niej znacznie większy potencjał. Możesz skakać na niej na jednej nodze, obunóż, naprzemiennie i z wykrokiem na bok, biegać w miejscu, skakać do tyłu i krzyżując skakankę. Niezależnie od tego, jaką technikę skakania wybierzesz, skakanka treningowa pomoże Ci stracić zbędne kilogramy, zwiększyć sprawność i wytrzymałość Twojego organizmu, poprawić koordynację ruchową, wzmocnić mięśnie rąk i nóg, a także zwiększyć szybkość

A Ty masz już swoją skakankę treningową? Przekonaj się, że to dobry sposób na trening, który będzie również świetną zabawą. Odkryj w sobie na nowo dziecko, które godzinami skakało, traktując dobry trening jak zabawę.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę