Trampoliny fitness

9 ofert
Decathlon Rent

Wniesienie i montaż

SPRAWDŹ OFERTĘ
Trampolina fitness z uchwytem Neo-Sport NS-104
Najlepiej oceniany
Trampolina fitness Domyos FIT TRAMPO900
Ostatnie sztuki
DOMYOS Trampolina fitness Domyos FIT TRAMPO900

399,99 zł 599,99 zł - 200,00 zł

Sprawdź dostępność w sklepie
 

Trampolina fitness – wyskacz smukłą sylwetkę!

Moda na skakanie trwa! Trampolina fitness swoją popularność zawdzięcza Siostrom ADiHD, które pokazały tę formę aktywności fizycznej polskim fit freakom. To właśnie trampoliny zachęciły wiele osób, preferujących dotychczas bardziej pasywny tryb życia, do zainteresowania się sportem i zrobienia czegoś korzystnego dla siebie, swojego ciała i zdrowia. Trampolinę do ćwiczeń spotyka się dzisiaj prawie w każdym klubie fitness, gdzie prowadzone są zorganizowane zajęcia. Ty jednak chcesz mieć własną trampolinę w domu, skakać zawsze, kiedy masz na to ochotę, dłużej niż trwają zajęcia, z większą lub mniejszą intensywnością? Układać własne choreografie i skakać przy swojej ulubionej muzyce? Ze sklepem Decathlon to naprawdę proste! Dowiedz się, na czym polega jumping fitness i zacznij skakać już dziś!

Trampolina fitness do zabawy i treningu

Skakanie na niej to połączenie zabawy z intensywnym treningiem. Czy może być coś bardziej wspaniałego, niż radość z wysiłku i ze zmęczenia, która jest efektem ciężkiej pracy w dążeniu do smukłej sylwetki? Kiedy postanawiasz skakać na trampolinie, angażujesz większość grup mięśniowych – nóg, brzucha, ramion i grzbietu – pracuje całe Twoje ciało. Trening fitness pozwala szybko spalić kalorie, zwiększyć tempo przemiany materii i oczyścić organizm z toksyn. Oprócz tego ma pozytywny wpływ na koordynację ruchową, redukuje stres, poprawia samopoczucie, wspiera funkcjonowanie układu krwionośnego i oddechowego – to także idealny wybór dla fanów treningu cardio. Korzystanie z urządzenia, jakim jest trampolina do ćwiczeń bardzo dobrze sprawdzi się w treningu rehabilitacyjnym, ale należy to wcześniej skonsultować z lekarzem. Sprawdź, w jaki sposób możesz bezpiecznie uprawiać jumping fitness w domowych warunkach.

Dobra i bezpieczna trampolina do ćwiczeń

Musi być stabilna, a więc jej konstrukcja powinna charakteryzować się doskonałym wykonaniem, solidna i wytrzymała. Energiczne skoki będą w trakcie treningu fit and jump obciążać trampolinę i tym samym jej stelaż, więc musi być ona na nie odporna. Dla początkujących przyda się oczywiście uchwyt do trzymania podczas skoków. Dzięki niemu poczujesz większą stabilność, bezpieczeństwo i pewność. Pomoże Ci wypracować dobrą technikę skakania, kluczową w osiąganiu pożądanych efektów i poczuciu bezpieczeństwa podczas treningu bez nadmiernego obciążania stawów. Dzięki niej fitness w domu stanie się przyjemnością.

Jak wybrać trampolinę do ćwiczeń?

Dzięki powyższym informacjom dotyczącym treningu na trampolinach jesteśmy w stanie zauważyć, że dobór odpowiedniego urządzenia jest niezwykle istotny. Ważną rolę odgrywa jakość trampoliny, sposób wykonania jej poszczególnych elementów, a także cena. Wybierz trampolinę do treningu w domu wysokiej jakości, pochodzącej od sprawdzonych producentów. Dzięki temu zyskasz pewność, że będzie to nie tylko bezpieczny produkt, ale i sprzęt do ćwiczeń fitness, który posłuży Ci przez lata. Dodatkowe elementy, na jakie należy zwrócić uwagę kupując trampolinę fitness to:sprężyna – sprężyny powinny być solidne i wytrzymałe, gdyż to od nich zależy jakość skoków i efektywność całego treningu. Muszą być solidne i nie powinny wysuwać się podczas ćwiczeń i skoków;mata do skakania – musi być wykonana z wytrzymałego i elastycznego tworzywa. Oprócz tego jej boki powinny być obszyte mocną taśmą – to właśnie do nich mocowane są sprężyny;stelaż – podstawa trampoliny, czyli nogi oraz rama powinny być stabilne, właściwie zabezpieczone i pozbawione ostrych krawędzi. Ramiona stelaży powinny być chronione specjalną pianką. Dzięki temu unikniesz urazów podczas skoków na trampolinie.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę