virtufit

Trampolina - Składana trampolina fitness z uchwytem - 100 cm

303,00 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: 100 cm

Otrzymaj +300 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez Fitwinkel - Sporttrader PL

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Dla młodszych i starych! Popraw swoją wytrzymałość, koordynację i równowagę.

Kup razem z

Podobne produkty

Kup skladana trampoline fitness VirtuFit z uchwytem i zacznij poprawiac swoja wytrzymalosc, koordynacje i równowage. Ta trampolina fitness jest odpowiednia dla mlodych i starszych, a dzieki niewielkim rozmiarom mozna ja umiescic w kazdym pomieszczeniu. A czy Ty juz skonczyles trening? Nastepnie mozesz latwo zlozyc trampoline.

Trenuj efektywnie na trampolinie
Na trampolinie fitness mozna trenowac bez obciazania miesni i stawów, spala sie mnóstwo kalorii, a przy tym sprawia mnóstwo frajdy. Skaczac, pracujesz nad swoja wytrzymaloscia, koordynacja i równowaga. Poprawiasz takze krazenie krwi i redukujesz cellulit. Czego jeszcze chcesz?

Skakanie
Fitness przez skoki od lat cieszy sie ogromna popularnoscia. Jest to sport dostepny dla mlodych i starszych, a jego uprawianie nie jest trudne. Fitness skokowy to znacznie wiecej niz tylko skakanie, poniewaz poruszasz sie w rytm muzyki. Dzieki róznym ruchom i postawom pracujesz nad równowaga, rytmem i rutyna. Rozwazmy na przyklad stacjonarny jogging lub deske na trampolinie. Wyszukaj w serwisie YouTube trampoline fitness lub fitness skokowy, aby zobaczyc ogromna game przykladów od trenerów osobistych i fanów fitnessu. Dzieki temu mozesz wybrac wlasny trening w domu i trenowac kiedy tylko chcesz.

Trampolina o skladanej konstrukcji
Trampolina fitness VirtuFit ma te ogromna zalete, ze mozna ja zlozyc. Oznacza to, ze nigdy nie musi przeszkadzac, gdy nie trenujesz. Aby zlozyc trampoline, zdejmij uchwyt i nogi. Nastepnie zlóz powierzchnie do skakania na pól dwukrotnie, az osiagnie wymiary 76 x 38 x 11 cm.

VirtuFit
Holenderska marka fitness VirtuFit gwarantuje doskonala jakosc. Sprzet fitness, artykuly fitness i trampoliny wykonane sa z wysokiej jakosci materialów, przy czym wiele uwagi poswiecono latwosci obslugi, wzornictwu i rozbudowanej funkcjonalnosci. VirtuFit stawia bezpieczenstwo na pierwszym miejscu. Wszystkie trampoliny spelniaja zatem rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczenstwa i posiadaja znak jakosci CE.

  • Maksymalne obciążenie Od 100 do 150 kg
  • Kształt trampoliny Okrągła
  • Długość (w cm) 100 cm
  • Stan produktu Nowy

Maksymalne obciążenie

Od 100 do 150 kg

Kształt trampoliny

Okrągła

Długość (w cm)

100 cm

Stan produktu

Nowy