Akcesoria do jogi

Akcesoria do jogi

a11y.skip-filters
Filtry
Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą i odbiorem już za 1h!

Darmowy odbiór w sklepie Decathlon już za 1h!

ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ
Kostka do jogi
Przyjazny środowisku
KIMJALY Kostka do jogi
49,99 zł
(15)
U Ciebie za 2 dni
Mata do jogi GRIP+ 3 MM
Koniec serii
KIMJALY Mata do jogi GRIP+ 3 MM
119,99 zł
179,99 zł −33%
(36)
U Ciebie za 2 dni
Pasek do jogi Kimjaly
Przyjazny środowisku
KIMJALY Pasek do jogi Kimjaly
29,99 zł
12 zł/m
(50)
U Ciebie za 2 dni
Plecak do jogi Kimjaly
Przyjazny środowisku
KIMJALY Plecak do jogi Kimjaly
209,99 zł
U Ciebie za 2 dni
Mata do jogi Kimjaly Comfort 8 mm
Koniec serii
KIMJALY Mata do jogi Kimjaly Comfort 8 mm
99,99 zł
119,99 zł −16%
(98)
U Ciebie za 2 dni
 

Akcesoria do jogi dla osiągania coraz wyższych celów

Zgodnie z filozofią, celem jogi jest osiągnięcie na tyle dużej elastyczności. Dlatego też akcesoria do jogi są często używane, aby uczyć się wchodzić w pełną pozycję bez wsparcia i pomocy. Okazuje, że dzięki nim możemy lepiej wykorzystać możliwości swojego ciała, zapewnić sobie odpowiednie warunki do prawidłowego wykonywania poszczególnych ćwiczeń. Trudno więc sobie wyobrazić trening jogi bez maty czy też pasa do jogi.

Akcesoria do jogi to większe możliwości

Prawidłowe wykonywanie ćwiczeń w jodze jest szczególnie ważne. Akcesoria do jogi umożliwiają i ułatwiają wejście w pozycje z odpowiednio ułożonym ciałem. To również przekłada się na odniesienie wszystkich korzyści, jakie są z nią związane. Pomagają rozluźnić najbardziej napięte ścięgna i mięśnie. Są niezbędne przede wszystkim dla początkujących joginów. Dzięki klockom i pasom będziesz bardziej świadomy zaangażowania swojego ciała w wykonywane ćwiczenie. Nauczysz się, jak prawidłowo używać wszystkich swoich mięśni, aby bezbłędnie wykonać konkretną pozycję. Akcesoria do jogi pozytywnie wpływają na wzmocnienie ciała i pogłębianie pozycji. Są również ochroną dla Twojego zdrowia i minimalizują ryzyko kontuzji. Łatwiej Ci jest skoncentrować się na oddechu i pracy mięśni oraz ścięgien.

Najpopularniejsze akcesoria do jogi

Podstawą jest mata do jogi. To ona pozwala zapewnić Twojemu ciału odpowiednie warunki do ćwiczeń. Nie najlepiej jest wykonywać ćwiczenia na bardzo twardej powierzchni, ponieważ może to skutkować otarciami oraz zwiększać ryzyko wystąpienia kontuzji. Na macie z pewnością będzie Ci wygodniej. Paski i klocki do jogi przeznaczone są do lepszego i skuteczniejszego rozciągania całego ciała. Inne akcesoria do jogi to praktyczny pokrowiec na matę, Pad Joga zapewniająca wsparcie dla stawów czy też zafu stosowane w ostatnim etapie zajęć.

Jesteś ciekawy, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy? Z przyjemnością pokażemy Ci więcej! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Decathlon.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę