Odzież do jogi

(156)
Skip categories Skip categories

Podkategorie

Cofnij do Joga
Decathlon Rent

Stylowe zakupy do -50%!

Sprawdź ofertę
Bluza do jogi damska (do relaksacji)
Koniec serii
KIMJALY Bluza do jogi damska (do relaksacji)

79,99 zł 89,99 zł - 10 zł

(26)
U Ciebie za 2 dni
Stanik do jogi Kimjaly długi
Najlepiej oceniany
KIMJALY Stanik do jogi Kimjaly długi

89,99 zł

(2)
U Ciebie za 2 dni
Stanik do jogi Kimjaly długi
Najlepiej oceniany
KIMJALY Stanik do jogi Kimjaly długi

89,99 zł

(2)
U Ciebie za 2 dni
Stanik do jogi Kimjaly
Stylowe zakupy
KIMJALY Stanik do jogi Kimjaly

69,99 zł

(1)
U Ciebie za 2 dni
Stanik do jogi Kimjaly
Stylowe zakupy
KIMJALY Stanik do jogi Kimjaly

69,99 zł

(1)
U Ciebie za 2 dni
Spodnie do jogi męskie
Ecodesign
KIMJALY Spodnie do jogi męskie

149,99 zł

(3)
U Ciebie za 2 dni
 

Jaki strój do jogi? Zatroszcz się o swoje ciało i umysł!

Podczas zajęć nie chcesz się martwić podrażniającymi Twoją skórę spodniami, zbyt obcisłą koszulką, która uniemożliwia Ci wykonywanie wszystkich ćwiczeń czy za krótkimi szortami. Joga powinna odprężać i relaksować – to odpoczynek połączony z ruchem. Odzież do jogi jest więc tak samo ważna dla osób ćwiczących, jak strój sportowy do biegania dla biegacza. Nic nie może zakłócać Twojego spokoju, niech Twój umysł zostanie oczyszczony, skoncentruj się na sobie i swoim organizmie. Przyznasz, że to bardzo trudne, a nawet niemożliwe, jeżeli Twój strój do jogi nie jest wystarczająco wygodny, a Ty nie czujesz się w nim komfortowo.

Decathlon radzi: jaki powinien być strój do jogi

Dzięki doświadczeniu i pasji członków naszego zespołu do jogi, doskonale wiemy, w czym ćwiczy się najwygodniej i najbezpieczniej. Odzież do jogi musi być lekka i nie może krępować ruchów. Joga jest aktywnością, w której wykonujemy ćwiczenia wymagające rozciągania ciała, angażuje wszystkie jego partie. Koszulka i spodnie nie mogą być jednak zbyt luźne, powinny dobrze dopasowywać się do sylwetki. Podczas zajęć trener obserwuje każdego uczestnika. Sprawdza, czy prawidłowo wykonuje on ćwiczenia, może to ocenić na podstawie jego postawy. Nie możesz więc ukrywać się pod luźnym ubraniem, wtedy będzie to niemożliwe.

Odzież do jogi, jak do każdej innej aktywności, musi być wykonana z oddychających materiałów, które umożliwiają odprowadzanie wilgoci. Zajęcia z jogi też potrafią zmęczyć, a Ty nie zawsze unikniesz potu. Oczywiście nie zapominamy o modzie. To, w co się ubierasz, musi Ci się podobać, pasować do Twojego stylu i temperamentu. U nas wygoda zawsze idzie w parze z najnowszymi trendami.

Kilkuczęściowy strój do jogi

Podstawą stroju do jogi są koszulka oraz szorty lub legginsy. Nie zapomnij o biustonoszu, który podtrzymuje biust podczas ćwiczeń gimnastycznych – pamiętaj, że będziesz przyjmować różne pozycje. Będziesz potrzebować również bluzy. Zastanawiasz się, w jaki sposób cieplejsze okrycie może Ci się przydać na zajęciach w klubie fitness? Przed zajęciami i po ich zakończeniu na pewno docenisz to, że masz ją przy sobie. Zakładaj ją podczas relaksacji i wstępnych ćwiczeń z jogi.

Czy masz już strój do jogi? Jeżeli wciąż go szukasz, to przekonaj się, co my przygotowaliśmy dla Ciebie!

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę