Inne akcesoria do jogi

(36)
a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą i odbiorem już za 1h!

Darmowy odbiór w sklepie Decathlon już za 1h!

ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ
Pokrowiec na matę do jogi Kimjaly
Ecodesign
Torba na matę do jogi Kimjaly
Koniec serii
KIMJALY Torba na matę do jogi Kimjaly

59,99 zł 79,99 zł - 20 zł

(6)
U Ciebie za 2 dni
Ręcznik do jogi antypoślizgowy
Torba na matę do jogi Kimjaly
Spray do maty do jogi Kimjaly
Najlepsza jakość i cena
KIMJALY Spray do maty do jogi Kimjaly

24,99 zł 249,90 zł/l

(10)
U Ciebie za 2 dni
Podkładka do jogi Kimjaly
KIMJALY Podkładka do jogi Kimjaly

29,99 zł

(15)
U Ciebie za 2 dni
Poduszka zafu do jogi i medytacji Kimjaly
Ecodesign
Torba na matę do jogi Kimjaly
Ecodesign
Koło do jogi 4FIZJO DHARMA
tiguar bolster śliwka
Kostka / poduszka do jogi Kimjaly
Koniec serii
KIMJALY Kostka / poduszka do jogi Kimjaly

34,99 zł 49,99 zł - 15 zł

(2)
Sprawdź dostępność w sklepie
 

Koc do jogi, pady i inne akcesoria do jogi

Joga przez wielu traktowana jest jako filozofia życia. Trening wymaga od Ciebie zaangażowania nie tylko ciała, lecz także umysłu. Niektóre pozycje trudno jest wykonać bez odpowiednich akcesoriów, które nie tylko je ułatwiają, lecz także zapobiegają kontuzjom, które mogą pojawić się przy nieprawidłowym ułożeniu ciała. Decathlon doskonale rozumie filozofię jogi i we współpracy z doświadczonymi joginami wciąż doskonali swoją ofertę praktycznych akcesoriów, które mają wpływ na komfort, bezpieczeństwo i skuteczność treningu. W naszej ofercie obok tych podstawowych, jakimi są maty, klocki i pasy, znajdziesz również koc do jogi, pady i bolster.

Poduszka zafu i bolster

Są przeznaczone do ćwiczeń relaksacyjnych będących elementem treningu jogi. Poduszka zafu ułatwia siedzenie ze skrzyżowanymi nogami, dlatego doskonale sprawdzi się również w trakcie medytacji. Eliminuje ryzyko wystąpienia bólu przy nienaturalnej pozycji. Możesz ją też wykorzystać do siedzenia na co dzień. Bolster jest wsparciem dla kręgosłupa. Umożliwia uzyskanie wygodnej i bezpiecznej pozycji w konkretnych ćwiczeniach. Dzięki niej odciążysz lędźwiowy odcinek kręgosłupa. Zarówno poduszka do jogi, jak i bolster wykonane są z przyjemnego w dotyku materiału – bawełny pochodzącej z ekologicznych upraw. Posiadają zdejmowany pokrowiec, który możesz bez obaw wyprać w temperaturze 40°C.

Pady do pozycji z podparciem

Wsparciem dla stawów są pady, które stosuje się przy wykonywaniu ćwiczeń wymagających podparcia. Skutecznie zmniejszają ból podczas wykonywania ćwiczeń na twardej powierzchni. Chronią stawy w pozycjach, w których cały ciężar ciała spoczywa na jednym punkcie lub dwóch punktach.

Wielofunkcyjny koc do jogi

Koc do jogi wykorzystuje się podczas zajęć na kilka sposobów. Można go odpowiednio złożyć w celu wykonania niektórych asanów. Zapewnia wsparcie i chroni stawy. Ponadto służy do ochrony przed zimnem podczas relaksacji i medytacji. Decathlon proponuje koc do jogi z polarową i wełnianą stroną. Bardzo dobrze izoluje ciepło, a także jest bardzo uniwersalny – miękki i przyjemny w dotyku oraz duży.

A jakich akcesoriów do jogi Ty potrzebujesz? Znajdź je w ofercie Decathlon!

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę