Zegarki górskie, kompasy, mapy, GPS

28 ofert

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
Kompas - karabinek do biegów na orientację 50
Najniższa cena
Zegarek górski Forclaz MW900
FORCLAZ Zegarek górski Forclaz MW900

349,99 zł

(3)
U Ciebie za 2 dni
Kompas na nadgarstek Geonaute 500
Najlepiej oceniany
GEONAUTE Kompas na nadgarstek Geonaute 500

109,99 zł

(1)
Sprawdź dostępność w sklepie
 

Zegarki górskie, kompasy, mapy, GPS – zorientuj się w terenie!

Czy to tylko gadżety, które możesz mieć, ale ich posiadanie nie jest konieczne? Nie naszym zdaniem! Kiedy przed Tobą górska wyprawa, trekking po nizinach, survivalowy obóz, Twoja czujność i orientacja w terenie powinna być znacznie większa niż na co dzień. Ludzka intuicja może nie wystarczyć, szczególnie kiedy trasę przemierzasz po raz pierwszy.

Tradycjonaliści twierdzą, że nic nie zastąpi tradycyjnej, papierowej mapy, która w plecaku doświadczonych ludzi gór i outdoorowców ma swoje zaszczytne miejsce podczas każdej podróży. Szanujemy te przyzwyczajenia i wspieramy wędrowców, proponując im aktualne mapy topograficzne z oficjalnymi danymi kartograficznymi IGN. Jesteśmy jednak fanami najnowszej technologii, dlatego w naszej ofercie obok map papierowych znalazło się miejsce na zegarek z GPS, nowoczesne kompasy i busole.

Mapa – bez niej nie ruszaj w teren

Nawet bardzo dobre zapoznanie się z trasą przed wyprawą nie gwarantuje, że będziemy mogli ją przemierzyć bez pomocy mapy. Inaczej trasa prezentuje się graficznie, a w inny sposób wyglądać będzie ona w trakcie wyprawy. Nawet najbardziej doświadczeni piechurzy i outdoorowcy korzystają z map, w tym również wciąż papierowych. Zdarza się, iż konieczna okazuje się zmiana trasy, nigdy nie możemy być przygotowani na wszystkie ewentualności i zdarzenia losowe. Mapy, które znajdziesz w naszym sklepie są łatwe w odczycie, bardzo precyzyjne i aktualne. Są wzbogacone o piesze trasy i propozycje wycieczek.

Zegarek z GPS – nowa generacja nawigacji

Technologia na przestrzeni ostatnich lat bardzo się zmieniła. Rozwinął się system nawigacji, dzięki czemu możemy korzystać z nowoczesnych urządzeń jako alternatywa dla papierowych map. Sportowe zegarki zostały uzupełnione o dodatkowe funkcję, jak wysokościomierz, barometr, a nawet system GPS.

Zegarem z GPS to nie jedyna forma tego urządzenia nawigującego. Wśród naszych propozycji znajdziesz również urządzenia GPS ręczne z elektronicznym kompasem. Cechują się wyświetlaczem o wysokiej rozdzielczości i wodoszczelnością.

Dla survivalowców polecamy dodatkowo nowoczesne kompasy i busole – praktyczne, kompaktowe, idealne dla osób uprawiających sport oraz biegi na orientację w terenie. Sprawdź także inne akcesoria turystyczne.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę