Tylko online Tylko onlineKolory: 8 Tylko online4FIZJO Piłka gimnastyczna Reh Ball dmuchana 4FIZJOKolory: 8 Aktualna cena 44,99 złOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Promocja PromocjaPromocja4FIZJO Gryf do hantli do treningu siłowego 4FIZJO 45 cm 25 mm3(2)Głosy: 2Aktualna cena 29,99 zł Poprzednia cena 34,99 zł -14% 15,00 zł/szt.Najniższa cena: 34,99 złPromocja od 10.06.2026 do wyczerpania zapasówOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineTylko online4FIZJO Skakanka z licznikiem do treningu fitness 4FIZJO 2w1Aktualna cena 29,99 złOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineKolory: 2 Tylko onlineMATCHU SPORTS Opaska elastyczna fitness - czerwona4.8(5)Głosy: 5Kolory: 2 Aktualna cena 89,00 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Matchu Sports Poland
Promocja PromocjaPromocja4FIZJO Obciążenie żeliwne 4FIZJOOdAktualna cena 22,99 zł Poprzednia cena 26,99 zł -14% Najniższa cena: 26,99 złPromocja od 21.05.2026 do wyczerpania zapasówOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineTylko onlinePURE2IMPROVE Hantle Pure 2 improve neoprenowe 2x4kg4.3(3)Głosy: 3Aktualna cena 85,98 zł42,99 zł/szt.Otrzymaj pojutrzeSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Enero
Tylko online Tylko onlineTylko onlineREBEL ACTIVE Gryf lekko łamany sztanga 30mm 120cm 5.5kg max. 170kg RebelAktualna cena 85,00 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Rebelelectro
Tylko online Tylko onlineKolory: 5 Tylko online4FIZJO Guma do ćwiczeń MINI POWER BAND 4FIZJO5(2)Głosy: 2Kolory: 5 Aktualna cena 6,49 złOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineKolory: 10 Tylko onlineUNDERFIT Hantla winylowa fitness UNDERFIT 2 x 3 kgKolory: 10 Aktualna cena 84,00 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę TopSlim
Promocja PromocjaPromocja4FIZJO Gryf prosty do sztangi do treningu siłowego 4FIZJO gwintowany 150 cm1(1)Głosy: 1Aktualna cena 81,99 zł Poprzednia cena 95,99 zł -14% 81,99 zł/szt.Najniższa cena: 95,99 złPromocja od 21.05.2026 do wyczerpania zapasówOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineKolory: 4 Tylko online4FIZJO Ochraniacz na gryf do hip thrust i przysiadów 4FIZJO5(1)Głosy: 1Kolory: 4 Aktualna cena 40,00 zł40,00 zł/szt.Otrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineTylko onlineREBEL ACTIVE Obciążenie bitumiczne zestaw obciążeń 31mm talerze RebelOdAktualna cena 30,00 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Rebelelectro
Kolory: 3 CORENGTH Skakanka prędkościowa Corength Pro4.3(726)Głosy: 726Kolory: 3 Aktualna cena 79,99 złOtrzymaj jutro
Tylko online Tylko onlineTylko onlineENEROFIT Guma do skakania dla dzieci Enero Fit 5 mAktualna cena 9,99 złOtrzymaj pojutrzeSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Enero
Tylko online Tylko onlineTylko onlineACTIGET Roller fitness Actiget do masażu ciała wałek z wypustkami, średnio twardyAktualna cena 19,95 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Shoperly
DOMYOS Hantla do cross treningu i treningu siłowego sześciokątna Domyos 2,5 kg4.9(68)Głosy: 68Aktualna cena 47,49 złOtrzymaj jutro
Tylko online Tylko onlineKolory: 5 Tylko online4FIZJO Hantelki ciężarki fitness uniwersalne 4FIZJO CLASSIC 2 szt.4.8(11)Głosy: 11Kolory: 5 Aktualna cena 25,49 zł12,75 zł/szt.Otrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineTylko onlineTREX SPORT Zestaw obciążeń bitumicznych do gryfów Trex Sport 20kg (2×10kg) ścięte krawędzie4.4(5)Głosy: 5Aktualna cena 79,50 zł79,50 zł/szt.Otrzymaj pojutrzeSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę trex-sport
Tylko online Tylko onlineKolory: 4 Tylko onlineKUBISPORT Piłka OVERBALL 30 cm.Kolory: 4 Aktualna cena 15,00 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę KUBIsport PL
Tylko online Tylko onlineTylko onlineXTREXO Roller XTREXO 2 w 1 TXO-B4Z029-GNAktualna cena 35,99 złOtrzymaj pojutrzeSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Sportano
Tylko online Tylko onlineTylko onlineENEROFIT Talerz 10 kg do podnoszenia ciężarów Enero Fit 29,5 mm5(2)Głosy: 2Aktualna cena 35,98 złOtrzymaj pojutrzeSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Enero
Promocja PromocjaKolory: 3 PromocjaSPOKEY Hantle żeliwne neoprenowe hantelki do ćwiczeń 2 szt. Spokey Bone5(3)Głosy: 3Kolory: 3 Aktualna cena 69,99 zł Poprzednia cena 73,99 zł -5% Najniższa cena: 73,99 złPromocja od 18.09.2026 do 28.10.2026Otrzymaj pojutrzeSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Spokey
DOMYOS Talerz do treningu siłowego Corength Pro 2,5 kg5(1)Głosy: 1Aktualna cena 69,99 złOtrzymaj jutro
Tylko online Tylko onlineKolory: 8 Tylko online4FIZJO Piłka gimnastyczna Reh Ball dmuchana 4FIZJO3.4(5)Głosy: 5Kolory: 8 Aktualna cena 34,99 zł34,99 zł/szt.Otrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Promocja PromocjaPromocjaBODHI Piłka gimnastyczna do pilatesu ø 20 cm5(3)Głosy: 3Aktualna cena 34,99 zł Poprzednia cena 49,00 zł -28% 34,99 zł/szt.Najniższa cena: 49,00 złPromocja od 28.08.2026 do wyczerpania zapasówOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę SklepJogowy
Tylko online Tylko onlineKolory: 3 Tylko onlineSPOKEY Hantle żeliwne neoprenowe hantelki do ćwiczeń 2 szt. Spokey Bone5(3)Głosy: 3Kolory: 3 Aktualna cena 34,99 złOtrzymaj pojutrzeSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Spokey
Tylko online Tylko onlineKolory: 5 Tylko onlineDRFIT Unisex Piłka Gimnastyczna Do Ćwiczeń Joga Pilates Rehabilitacja DrFit5(3)Głosy: 3Kolory: 5 Aktualna cena 13,99 zł13,99 zł/szt.Otrzymaj pojutrzeSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę MedicalSport
Promocja PromocjaPromocjaSAPPHIRE Zestaw gum Sapphire Power Band - 3 sztuki - optymalnyAktualna cena 69,80 zł Poprzednia cena 79,90 zł -12% Najniższa cena: 79,90 złPromocja od 21.09.2026 do wyczerpania zapasówOtrzymaj pojutrzeSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Sapphire
Tylko online Tylko onlineKolory: 5 Tylko online4FIZJO Hantelki ciężarki fitness uniwersalne 4FIZJO CLASSIC 2 szt.4.8(11)Głosy: 11Kolory: 5 Aktualna cena 16,99 zł8,50 zł/szt.Otrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Promocja PromocjaKolory: 4 PromocjaHOP-SPORT Roller do masażu EPP 33cm pusty Hop-Sport5(1)Głosy: 1Kolory: 4 Aktualna cena 33,50 zł Poprzednia cena 51,99 zł -35% 33,50 zł/szt.Najniższa cena: 51,99 złPromocja od 1.09.2026 do 29.09.2026Sprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Hop-Sport
Promocja PromocjaPromocja4FIZJO Gryf mocno łamany do sztangi do treningu siłowego 4FIZJO gwintowany 120 cm5(2)Głosy: 2Aktualna cena 66,99 zł Poprzednia cena 77,99 zł -14% 66,99 zł/szt.Najniższa cena: 77,99 złPromocja od 21.05.2026 do wyczerpania zapasówOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineTylko onlineTRENDY hantle kg TrendyOdAktualna cena 66,54 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Aktivsport PL
Tylko online Tylko onlineKolory: 2 Tylko onlineAQUA-SPORT Zestaw 4 gum oporowych do ćwiczeń fitness Aqua-Sport Powerstrech Mini Band5(3)Głosy: 3Kolory: 2 Aktualna cena 10,98 złOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Aqua-Sport
Tylko online Tylko onlineKolory: 3 Tylko online4FIZJO Roller do masażu z kolcami 4FIZJO CARE+ 60 cm5(3)Głosy: 3Kolory: 3 Aktualna cena 64,99 złOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Promocja PromocjaPromocjaSPOKEY Piłka gimnastyczna w kształcie orzeszka Spokey Lova5(3)Głosy: 3Aktualna cena 64,99 złOtrzymaj pojutrzeSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Spokey
Promocja PromocjaKolory: 3 PromocjaHOP-SPORT Piłka do ćwiczeń 85cm z pompką Hop-Sport HS-R085YB4(1)Głosy: 1Kolory: 3 Aktualna cena 64,90 zł Poprzednia cena 71,48 zł -9% 64,90 zł/szt.Najniższa cena: 71,48 złPromocja od 18.06.2026 do 30.12.2026Sprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Hop-Sport
Tylko online Tylko onlineKolory: 4 Tylko onlineDRFIT Hantle Heksagonalne Zestaw 2 szt. Ciężarki do Ćwiczeń DrFitKolory: 4 Aktualna cena 64,90 zł32,45 zł/szt.Otrzymaj pojutrzeSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę MedicalSport
Tylko online Tylko onlineTylko onlineTREX SPORT Zestaw 5 gum oporowych Trex Sport z uchwytem, opór 2,5–25 kg5(3)Głosy: 3Aktualna cena 64,50 zł64,50 zł/szt.Otrzymaj pojutrzeSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę trex-sport
Tylko online Tylko onlineTylko onlineENEROFIT Hantle kompozytowe Enero Fit 2x3 kgAktualna cena 31,99 złOtrzymaj pojutrzeSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Enero