kipsta

DRABINKA TRENINGOWA DO piłki nożnej i innych SPORTÓW ZESPOŁOWYCH 3,20 M

Kod produktu: 8496478

0,0 (540)

59,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Otrzymaj +50 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Nasi projektanci i zarazem piłkarze opracowali tę drabinkę, aby umożliwić pracę nad koordynacją ruchową, w domu lub w klubie.

  Nadaj ćwiczeniom tempa! Ta drabinka 3m20 o unikalnym kształcie jest niezbędna podczas sesji piłkarskich. Pomaga odzyskać kondycję i trenować zawodników.

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Solidność

   Dzięki półsztywnemu komponentowi, drabinka jest odporna na deptanie.

  • Stabilność

   Drabinka nie przesuwa się: jej półsztywne listwy ograniczają ślizganie się.

  • Widoczność

   Drabinka w odblaskowym kolorze jest dobrze widoczna na boisku.

  DRABINKA TRENINGOWA DO piłki nożnej i innych SPORTÓW ZESPOŁOWYCH 3,20 M
  DRABINKA TRENINGOWA DO piłki nożnej i innych SPORTÓW ZESPOŁOWYCH 3,20 M
  DRABINKA TRENINGOWA DO piłki nożnej i innych SPORTÓW ZESPOŁOWYCH 3,20 M
  DRABINKA TRENINGOWA DO piłki nożnej i innych SPORTÓW ZESPOŁOWYCH 3,20 M
  DRABINKA TRENINGOWA DO piłki nożnej i innych SPORTÓW ZESPOŁOWYCH 3,20 M

  Przedstawiamy Ci gamę Essential oraz uwagi nt. drabinki treningowej.

  Podczas obserwacji sesji treningowych i licznych rozmów z trenerami poznaliśmy wszystkie trudności i potrzeby sportowców: wyznaczanie pola, unikanie przeszkód... W ten sposób stworzyliśmy gamę produktów Essential: są to sprytne i dostępne produkty, które spełniają swoje podstawowe funkcje (wyznaczanie, ćwiczenie celności...), jednocześnie zapewniając piłkarzom przyjemne i skuteczne treningi. Drabinka umożliwia ćwiczenie uników. Poznaj wszystkie produkty!

  Oto historia powstania gamy Essential

  „Podczas projektowania linii Essential, nasi projektanci pragnęli, aby była bardziej dynamiczna. Dlatego produkty z tej gamy mają funkcję wskazywania kierunku: wszystkie są w kształcie strzałki, która odróżnia je od innych akcesoriów. I tak w drabince wszystkie listwy są zakrzywione w tym samym kierunku. Dzięki temu ćwiczenia są bardziej intuicyjne i zabawne. Kierunek strzałki wskazuje, kiedy należy przyspieszyć, a kiedy zwolnić."

  Wymiary i design pomyślane dla zwiększenia skuteczności treningu.

  Drabinka treningowa Essentiel ma długość 3 m 20 i składa się z 7 listew (ustawionych co 51 cm). A oto wytłumaczenie:
  "Wymiary i odstępy pozwalają różnicować długość kroku, aby nie był za np. długi dla dzieci. Chcieliśmy stworzyć prosty i dostępny dla wszystkich produkt, łatwy w użytkowaniu i przechowywaniu, aby trenerzy nie tracili czasu podczas treningów. Drabinkę treningową wystarczy położyć na ziemi!"

  Sprawdzona na boisku niezawodność i wytrzymałość

  Intuicyjne i widoczne produkty, to ważna cecha. Ale naszym priorytetem jest ich wytrzymałość i niezawodność. Dlatego drabinka treningowa została poddana bardzo wymagającym testom. Wykonaliśmy je na boiskach naszej piłkarskiej siedziby Kipstadium. Listwy drabinki przeszły najtrudniejsze próby, aby zagwarantować ich wytrzymałość i stabilność.
  Dzięki temu: drabinka nie przesuwa się i nie niszczy podczas ćwiczeń.

  David, kierownik testów Kipsty, przedstawia drabinkę treningową

  „Drabinka treningowa jest podstawą podczas treningów w klubie i treningów indywidualnych. Im lepszą masz koordynację ruchów, tym skuteczniejszy będziesz na boisku! Drabinka zwiększa umiejętność zachowania równowagi i rytmu gry. Uczy tempa biegania odpowiedniego podczas gry w piłkę nożną. Z drabinką treningową można wykonać ponad 80 ćwiczeń! Po zakupieniu drabinki, klienci otrzymują mailem pomocny film instruktażowy z ćwiczeniami."

  Wypróbuj DECATHLON COACH, aby urozmaicić swój trening

  Aplikacja DECATHLON COACH została stworzona, aby sportowcy mogli korzystać z programów treningowych zaplanowanych przez dyplomowanych trenerów. Oprócz biegania i chodu sportowego, w aplikacji znajdziesz również programy treningowe dla piłkarzy, które pomogą Ci w indywidualnym treningu. Pobierz bezpłatną aplikację: https://www.decathloncoach.com/pl/home/

  Skład

  Rama 100% Polipropylen Pasek 100% Polipropylen Klamry 100% Mosiądz

  Porady dotyczące przechowywania

  Przechowywać w miejscu chroniącym przed niepogodą.