oxelo

Rolki fitness damskie Oxelo Fit100 Peppermint

Kod produktu: 8494894

0,0 (656)

179,99 zł 199,99 zł - 20,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 199,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Na pierwsze, krótkie przejażdżki na rolkach - oto idealna para. Do nauki jazdy, skręcania, hamowania, bezpiecznie i wygodnie.

Wygodne zakładanie, trzymanie stopy i jakość ślizgu odpowiednie dla początkujących: odkryj przyjemność jazdy na rolkach!

Kup razem z

Podobne produkty

 • Komfort noszenia

  Wygoda dla stóp: półmiękki but wewnętrzny z siatką mesh 3D, pianki dla wygody.

 • Jakość ślizgu

  Koła 76 mm/80A i łożyska ABEC 5, żeby opanować ślizg.

 • Trzymanie stopy

  Sztywny i wysoki mankiet, sznurowadło, klamra mikrometryczna i rzep na podbiciu.

 • Modularność

  Plastikowa płoza pasująca do kół 80 mm. Hamulec montowany na prawej rolce.

Rolki fitness damskie Oxelo Fit100 Peppermint
Rolki fitness damskie Oxelo Fit100 Peppermint
Rolki fitness damskie Oxelo Fit100 Peppermint
Rolki fitness damskie Oxelo Fit100 Peppermint

Przeznaczenie

Rozpoczynasz jazdę na rolkach lub jeździsz okazjonalnie, szukasz wygodnych rolek, o dobrym stosunku jakości do ceny. Stworzyliśmy rolki Fit 100 na Twoje rodzinne przejażdżki.

Jak zapewnić komfort i dopasowanie?

Pół-miękki but z siatką mesh 3D zapewnia duży komfort ograniczając wilgoć wewnątrz rolek. Nowe, wygodne pianki i amortyzacja pięty umożliwiają przyjemną jazdę.
"Cuff" - mankiet (wysoka część buta) jest sztywny i wysoki, aby dobrze trzymać nogę w kostce. W połączeniu z potrójnym zapięciem (sznurowanie, klamra mikrometryczna i pasek) ten system gwarantuje, że kostka jest bardzo stabilna.

Czy trzeba wybierać pomiędzy jakością ślizgu, a wygodą ślizgu?

Nie w przypadku Oxelo. Rolki FIT100 zapewniają dobrą jakość ślizgu odpowiednią dla początkujących dzięki kółkom 76 mm i łożyskom ABEC5. Połączenie płozy z plastiku oraz kół z dość miękkiej gumy (80A) zapewnia odpowiedni kompromis pomiędzy tolerancją, a pochłanianiem wibracji.Na płozie można również zamontować koła w rozmiarze 80 mm.

Jak konserwować/naprawiać rolki?

Można wymienić poszczególne części lub naprawić rolki za pomocą części zamiennych dostępnych w sklepie, w internecie lub w serwisie sklepu Decathlon.
Części, które można wymienić: koła 76 mm lub 80 mm, łożyska ABEC 5 (lub wyższe jeżeli pragniesz uzyskać lepszą jakość ślizgu). Trzpienie hamulca, montowane na prawej lub lewej rolce.

Jak przedłużyć trwałość rolek?

Aby przedłużyć trwałość rolek, po jeździe w wodzie, kurzu, piasku, można zdemontować koła, wysuszyć i odtłuścić łożyska czystą szmatką.Zobacz nasze porady i samouczki na YouTube: https://www.youtube.com/user/oxelo/videos

Jak przedłużyć trwałość kółek?

Zdarza się, że zamieniamy miejscami kółka rolek, ponieważ nie zużywają się one jednolicie, a pod skosem. Dlaczego? Często jeździ się nachylając rolki do wewnątrz, aby odepchnąć się, skręcić czy ruszyć.
Aby zapobiec zużywaniu gum w rolkach, należy regularnie zamieniać koła miejscami (pamiętając o zamienianiu ich parami).

Jakie jest maksymalne dopuszczalne obciążenie dla rolek FIT100 Oxelo?

Te rolki dla dorosłych są zgodne z normą EN 13843 kl. A (norma dla rolek dla dorosłych). Norma ta dotyczy "Sprzętu sportowego rolkowego -- Łyżworolek" przeznaczonych dla obciążenia od 20 do 100 kg (masy ciała). Ta norma europejska określa wymogi bezpieczeństwa i specyfikacje dotyczące metod testowych, oznakowania i informacji dostarczanych przez producenta, aby zmniejszyć ryzyko zranienia, na jakie mógłby być narażony użytkownik.

Ile ważą rolki FIT100 Oxelo?

2,4 kg para w rozmiarze 39.

Testy naszych produktów

Wszystkie nasze rolki są testowane w laboratorium. Testy umożliwiają zatwierdzenie zgodności z normami europejskimi dotyczącymi korzystania z rolek dla dorosłych, ale wykonywane są również testy zużycia. Testy laboratoryjne uzupełniane są przez testy w terenie, niektóre z nich mierzone, inne przeprowadzane w oparciu o odczucia testerów, którzy poddają produkty najcięższym wyzwaniom.
Wynik: Produkt przetestowany, wypróbowany.

Gwarancja

2 lata, oprócz części zużywających się (trzpień hamulca, koła i łożyska).

Skład

But rowerowy 100% Polipropylen Cholewka rolki 100% Polipropylen Wierzch 95% Poliester, 5% Poliuretan Koła 50% Poliuretan, 50% Polipropylen Wnętrze buta 100% Poliester Podeszwa zewnętrzna 100% Termoplastyczny poliuretan Klamry 50% Poliamid, 40% Termoplastyczny poliuretan, 10% Stal nierdzewna

Porady dotyczące przechowywania

Zalecamy przechowywanie rolek w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Nie należy suszyć w pobliżu ognia lub w bezpośrednim kontakcie ze źródłem ciepła.

Ograniczenia

Nieodpowiednie do hokeja ani do jazdy agresywnej.