Tylko online Tylko onlineTylko onlineHMS Hantla żeliwna z powłoką winylową - 4 kgAktualna cena 57,99 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Sklepsportowy.pl
Tylko online Tylko onlineTylko onlineTREX SPORT Zestaw hantelek żeliwnych neoprenowych Trex Sport TX‑060VD 2×6kg5(4)Głosy: 4Aktualna cena 109,50 zł109,50 zł/szt.Otrzymaj pojutrzeSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę trex-sport
Promocja PromocjaPromocjaBODY SCULPTURE Zestaw hantli fitness Body Sculpture Smart 19 kg5(2)Głosy: 2Aktualna cena 219,00 zł Poprzednia cena 229,00 zł -10 zł Najniższa cena: 229,00 złPromocja od 29.06.2026 do wyczerpania zapasówOtrzymaj pojutrzeSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Sapphire
Tylko online Tylko onlineTylko onlineGORILLA SPORTS Hantelki 2 x 1 kg, 2 x 2 kg, 2 x 3 kg w zestawie z walizeczką5(3)Głosy: 3Aktualna cena 199,99 zł16,67 zł/kgOtrzymaj pojutrzeSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Gorilla Sports Polska
Tylko online Tylko onlineTylko onlineTREX SPORT Zestaw hantelek żeliwnych neoprenowych Trex Sport TX‑010VD 2×10kg5(1)Głosy: 1Aktualna cena 189,50 zł189,50 zł/szt.Otrzymaj pojutrzeSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę trex-sport
Tylko online Tylko onlineTylko onlineENEROFIT Hantla winylowa Enero Fit VDB 5kg5(1)Głosy: 1Aktualna cena 55,98 złOtrzymaj pojutrzeSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Enero
Promocja PromocjaKolory: 6 Promocja4FIZJO Hantelki bitumiczne do ćwiczeń siłowych 4FIZJO3.6(12)Głosy: 12Kolory: 6 Aktualna cena 31,99 zł Poprzednia cena 39,99 zł -20% 16,00 zł/szt.Najniższa cena: 39,99 złPromocja od 21.05.2026 do wyczerpania zapasówOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Promocja PromocjaKolory: 6 Promocja4FIZJO Hantelki bitumiczne do ćwiczeń siłowych 4FIZJO3.6(12)Głosy: 12Kolory: 6 Aktualna cena 38,99 zł Poprzednia cena 45,00 zł -13% Najniższa cena: 45,00 złPromocja od 22.05.2026 do wyczerpania zapasówOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineKolory: 2 Tylko onlineREVITY Taśmy do ćwiczeń Cross Gravity Trainer podwieszane pasy treningowe khaki-czarny5(18)Głosy: 18Kolory: 2 Aktualna cena 149,99 złOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Revity
Tylko online Tylko onlineKolory: 5 Tylko online4FIZJO Hantelki ciężarki fitness uniwersalne 4FIZJO CLASSIC 2 szt.4.8(11)Głosy: 11Kolory: 5 Aktualna cena 49,99 zł25,00 zł/szt.Otrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineKolory: 3 Tylko online4FIZJO Hantelki żeliwne do ćwiczeń siłowych 4FIZJO4.8(5)Głosy: 5Kolory: 3 Aktualna cena 69,99 złOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
CORENGTH Guma tekstylna fitness do pośladków Corength duży opór4.8(983)Głosy: 983Aktualna cena 34,99 złOtrzymaj jutro
Tylko online Tylko onlineTylko onlineTREX SPORT Zestaw hantelek żeliwnych neoprenowych Trex Sport TX‑090VD 2×9kgAktualna cena 169,50 zł169,50 zł/szt.Otrzymaj pojutrzeSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę trex-sport
Tylko online Tylko onlineKolory: 5 Tylko online4FIZJO Hantelki ciężarki fitness uniwersalne 4FIZJO CLASSIC 2 szt.4.8(11)Głosy: 11Kolory: 5 Aktualna cena 25,49 zł12,75 zł/szt.Otrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineTylko onlineENEROFIT Zestaw hantli VDB Enero Fit na stojaku 2x3kg, 2x2kg, 2x1kg5(2)Głosy: 2Aktualna cena 125,99 złOtrzymaj pojutrzeSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Enero
Promocja PromocjaKolory: 4 PromocjaFIT.ME Matowe hantle do pilatesu i fitnessu 2 × 1,5 kg z pewnym chwytem5(3)Głosy: 3Kolory: 4 Aktualna cena 124,95 zł Poprzednia cena 145,95 zł -21 zł 62,48 zł/szt.Najniższa cena: 145,95 złPromocja od 22.09.2026 do wyczerpania zapasówOtrzymaj pojutrzeSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Fit.me
Tylko online Tylko onlineTylko onlineTREX SPORT Zestaw hantli bitumicznych do ćwiczeń siłowych Trex Sport 2×1kg5(2)Głosy: 2Aktualna cena 16,50 zł16,50 zł/szt.Otrzymaj pojutrzeSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę trex-sport
Tylko online Tylko onlineKolory: 5 Tylko online4FIZJO Hantelki ciężarki fitness uniwersalne 4FIZJO CLASSIC 2 szt.4.8(11)Głosy: 11Kolory: 5 Aktualna cena 36,99 zł18,50 zł/szt.Otrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineTylko onlinePURE2IMPROVE Hantla Pure2improve neopronowa 4kg5(1)Głosy: 1Aktualna cena 50,98 złOtrzymaj pojutrzeSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Enero
Tylko online Tylko onlineKolory: 9 Tylko onlineHOP-SPORT Mata fitness NBR 1cm - 190x60cm4.2(15)Głosy: 15Kolory: 9 Aktualna cena 66,99 zł66,99 zł/szt.Sprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Hop-Sport
Kolory: 2 DOMYOS Piłka fitness Domyos Gym Ball 75 cm (rozmiar 3)4.7(797)Głosy: 797Kolory: 2 Aktualna cena 99,99 złOtrzymaj jutro
Tylko online Tylko onlineTylko onlineTREX SPORT Zestaw hantelek żeliwnych neoprenowych Trex Sport TX‑020VD 2×2kg5(1)Głosy: 1Aktualna cena 47,50 zł47,50 zł/szt.Otrzymaj pojutrzeSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę trex-sport
Promocja PromocjaPromocjaSAPPHIRE Hantelki fitness Sapphire SG-1105DV 2x5 kg wsad żeliwny powłoka neoprenowaAktualna cena 94,80 zł Poprzednia cena 109,80 zł -15 zł Najniższa cena: 109,80 złPromocja od 21.09.2026 do wyczerpania zapasówOtrzymaj pojutrzeSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Sapphire
Tylko online Tylko onlineKolory: 5 Tylko onlineGORILLA SPORTS Hantle fitness od 0.5 do 5 kg Gorilla Sports4.4(8)Głosy: 8Kolory: 5 Aktualna cena 89,99 zł15,00 zł/kgOtrzymaj pojutrzeSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Gorilla Sports Polska
Tylko online Tylko onlineKolory: 3 Tylko onlineYELLOW SPORT Zestaw dwóch hantelek do ćwiczeń - 2kgKolory: 3 Aktualna cena 83,92 zł41,96 zł/kgSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Super Merchant
Tylko online Tylko onlineTylko onlineHMS Hantla żeliwna z powłoką winylową - 3 kgAktualna cena 39,99 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Sklepsportowy.pl
CORENGTH Guma tekstylna fitness do pośladków Corength duży opór4.8(486)Głosy: 486Aktualna cena 39,99 złOtrzymaj jutro
Promocja PromocjaKolory: 9 PromocjaHOP-SPORT Mata fitness NBR 1cm - 190x60cm4.2(15)Głosy: 15Kolory: 9 Aktualna cena 49,00 zł Poprzednia cena 66,99 zł -26% 49,00 zł/szt.Najniższa cena: 66,99 złPromocja od 2.10.2026 do 30.10.2026Sprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Hop-Sport
Tylko online Tylko onlineKolory: 9 Tylko onlineHOP-SPORT Mata fitness NBR 1cm - 190x60cm4.2(15)Głosy: 15Kolory: 9 Aktualna cena 66,99 zł66,99 zł/szt.Sprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Hop-Sport
Tylko online Tylko onlineKolory: 9 Tylko onlineHOP-SPORT Mata fitness NBR 1cm - 190x60cm4.2(15)Głosy: 15Kolory: 9 Aktualna cena 66,99 zł66,99 zł/szt.Sprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Hop-Sport
Promocja PromocjaKolory: 6 Promocja4FIZJO Hantelki bitumiczne do ćwiczeń siłowych 4FIZJO3.6(12)Głosy: 12Kolory: 6 Aktualna cena 21,99 zł Poprzednia cena 29,99 zł -26% 11,00 zł/szt.Najniższa cena: 29,99 złPromocja od 21.05.2026 do wyczerpania zapasówOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineKolory: 4 Tylko onlineDRFIT Hantle Heksagonalne Zestaw 2 szt. Ciężarki do Ćwiczeń DrFit4.7(9)Głosy: 9Kolory: 4 Aktualna cena 64,90 zł32,45 zł/szt.Otrzymaj pojutrzeSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę MedicalSport
Tylko online Tylko onlineTylko onlineENEROFIT Hantle kompozytowe Enero Fit 2x3 kgAktualna cena 31,99 złOtrzymaj pojutrzeSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Enero
Tylko online Tylko onlineTylko onlineENEROFIT Zestaw hantli kompozytowych Enero Fit 2x6 KGAktualna cena 60,98 złOtrzymaj pojutrzeSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Enero
Tylko online Tylko onlineKolory: 5 Tylko onlineGORILLA SPORTS Hantle fitness od 0.5 do 5 kg Gorilla Sports4.4(8)Głosy: 8Kolory: 5 Aktualna cena 59,99 zł15,00 zł/kgOtrzymaj pojutrzeSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Gorilla Sports Polska
Tylko online Tylko onlineKolory: 3 Tylko online4FIZJO Hantelki żeliwne do ćwiczeń siłowych 4FIZJO4.8(5)Głosy: 5Kolory: 3 Aktualna cena 49,99 złOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Promocja PromocjaKolory: 9 PromocjaHOP-SPORT Mata fitness NBR 1cm - 190x60cm4.2(15)Głosy: 15Kolory: 9 Aktualna cena 49,00 zł Poprzednia cena 66,99 zł -26% 49,00 zł/szt.Najniższa cena: 66,99 złPromocja od 2.10.2026 do 30.10.2026Sprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Hop-Sport
Promocja PromocjaKolory: 9 PromocjaHOP-SPORT Mata fitness NBR 1cm - 190x60cm4.2(15)Głosy: 15Kolory: 9 Aktualna cena 49,00 zł Poprzednia cena 66,99 zł -26% 49,00 zł/szt.Najniższa cena: 66,99 złPromocja od 30.09.2026 do 30.10.2026Sprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Hop-Sport
Tylko online Tylko onlineTylko onlineSPOKEY Hantle heksagonalne sześciokątne zestaw hantli 2 szt. Spokey Monster3.8(6)Głosy: 6Aktualna cena 44,99 złOtrzymaj pojutrzeSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Spokey