Tylko online Tylko onlineTylko online4FIZJO Aparat do drenażu limfatycznego na obrzęki 4FIZJO MED 6-komorowy5(1)Głosy: 1Aktualna cena 699,99 złOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Promocja PromocjaPromocja4FIZJO Aparat do drenażu limfatycznego Air Compression Therapy System ACTIVE C4Aktualna cena 649,99 zł Poprzednia cena 1149,99 zł -500 zł Najniższa cena: 1149,99 złPromocja od 21.05.2026 do wyczerpania zapasówOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Promocja PromocjaPromocja4FIZJO Aparat do drenażu limfatycznego na obrzęki 4FIZJO MED z systemem 6-komorowym4(4)Głosy: 4Aktualna cena 800,99 zł Poprzednia cena 1049,90 zł -248,91 zł Najniższa cena: 1049,90 złPromocja od 21.05.2026 do wyczerpania zapasówOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Promocja PromocjaPromocja4FIZJO Aparat do drenażu limfatycznego na ból i obrzęki 4FIZJO PRO 8-komorowyAktualna cena 1499,99 zł Poprzednia cena 1799,00 zł -299,01 zł Najniższa cena: 1799,00 złPromocja od 21.05.2026 do wyczerpania zapasówOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Darmowa dostawa w APP Darmowa dostawa w APPKolory: 2 Darmowa dostawa w APPDECATHLON Elektroniczna, wibrująca rączka do masażu4.8(383)Głosy: 383Kolory: 2 Aktualna cena 49,99 złOtrzymaj jutro
Promocja PromocjaPromocja4FIZJO Podwójny mankiet do presoterapii na ręce, barki i klatkę piersiową 4FIZJO 2w1Aktualna cena 550,99 zł Poprzednia cena 599,99 zł -49 zł 275,50 zł/szt.Najniższa cena: 599,99 złPromocja od 21.05.2026 do wyczerpania zapasówOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineTylko online4FIZJO Elektryczny masażer do dłoni rąk grzejący RELAX 4FIZJOAktualna cena 269,99 zł269,99 zł/szt.Otrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineTylko onlineLYAPKO Aplikator wieloigłowy Lyapko - Piłeczka wieloigłowa 4,0 mmAktualna cena 173,99 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Acus med
Darmowa dostawa w APP Darmowa dostawa w APPKolory: 2 Darmowa dostawa w APPDECATHLON Elektroniczna, wibrująca rączka do masażu4.8(383)Głosy: 383Kolory: 2 Aktualna cena 49,99 złOtrzymaj jutro
Tylko online Tylko onlineKolory: 2 Tylko online4FIZJO Elektryczna bańka chińska do masażu ciała 4FIZJO PROKolory: 2 Aktualna cena 94,99 złOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Darmowa dostawa w APP Darmowa dostawa w APPDarmowa dostawa w APPDECATHLON Rączka do masażu ROLL ON4.8(1029)Głosy: 1029Aktualna cena 29,99 złOtrzymaj jutro
Tylko online Tylko onlineTylko onlineLYAPKO Aplikator wieloigłowy Lyapko - Wałek uniwersalny 3,5 mm BEZNIKLOWY4(6)Głosy: 6Aktualna cena 165,00 złOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineKolory: 2 Tylko online4FIZJO Bańki bezogniowe próżniowe do stawiania na ciele 4FIZJO5(2)Głosy: 2Kolory: 2 Aktualna cena 45,00 zł3,75 zł/szt.Otrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineTylko onlineHUMANAS Bańka chińska elektroniczna Humanas BB01 - czarnaAktualna cena 119,00 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Fdirect
Promocja PromocjaPromocja4FIZJO Bezprzewodowy masażer do szyi, karku shiatsu 4FIZJO EVO+Aktualna cena 99,99 zł Poprzednia cena 149,99 zł -50 zł 99,99 zł/szt.Najniższa cena: 149,99 złPromocja od 19.08.2026 do wyczerpania zapasówOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineKolory: 3 Tylko online4FIZJO Bańki chińskie do masażu 4FIZJO 4 szt.5(2)Głosy: 2Kolory: 3 Aktualna cena 23,99 zł6,00 zł/szt.Otrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineKolory: 2 Tylko online4FIZJO Elektryczna bańka chińska do masażu ciała 4FIZJO PROKolory: 2 Aktualna cena 94,99 złOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineTylko onlineMAŁPISZON Masażer do pleców X-Sport Grade A z podgrzewaniemAktualna cena 148,00 zł148,00 zł/szt.Sprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Małpiszon
Tylko online Tylko onlineKolory: 3 Tylko online4FIZJO Bańki chińskie do masażu 4FIZJO 4 szt.5(2)Głosy: 2Kolory: 3 Aktualna cena 23,99 zł6,00 zł/szt.Otrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Promocja PromocjaPromocja4FIZJO Szklane bańki ogniowe do stawiania na ciele 4FIZJO 20 szt.4(1)Głosy: 1Aktualna cena 63,99 zł Poprzednia cena 77,99 zł -17% 3,20 zł/szt.Najniższa cena: 77,99 złPromocja od 21.05.2026 do wyczerpania zapasówOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineTylko onlineREBEL ACTIVE Masażer karku pleców i szyi Shiatsu rozgrzewający 42°C RebelAktualna cena 59,99 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Rebelelectro
Promocja PromocjaPromocja4FIZJO Szklane bańki ogniowe do stawiania na ciele 4FIZJO 12 szt.Aktualna cena 53,99 zł Poprzednia cena 65,99 zł -18% 4,50 zł/szt.Najniższa cena: 65,99 złPromocja od 21.05.2026 do wyczerpania zapasówOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineKolory: 3 Tylko online4FIZJO Bańki chińskie do masażu 4FIZJO 4 szt.5(2)Głosy: 2Kolory: 3 Aktualna cena 23,99 zł6,00 zł/szt.Otrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Darmowa dostawa w APP Darmowa dostawa w APPDarmowa dostawa w APPDECATHLON Rączka do masażu drewniana4.8(801)Głosy: 801Aktualna cena 21,99 złOtrzymaj jutro
Tylko online Tylko onlineTylko onlineACTIGET Bańki chińskie Actiget do masażu 4 rozmiary gumoweAktualna cena 21,95 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Shoperly
Tylko online Tylko onlineTylko onlineMOVO Poszerzacz do mankietu z serii Movo Compression Pump.Aktualna cena 99,90 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Movo
Promocja PromocjaKolory: 4 Promocja4FIZJO Klasyczny kamień Gua Sha z naturalnego minerału do liftingu 4FIZJOKolory: 4 Aktualna cena 25,00 zł Poprzednia cena 29,99 zł -16% Najniższa cena: 29,99 złPromocja od 21.05.2026 do wyczerpania zapasówOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Promocja PromocjaKolory: 4 Promocja4FIZJO Klasyczny kamień Gua Sha z naturalnego minerału do liftingu 4FIZJOKolory: 4 Aktualna cena 20,00 zł Poprzednia cena 24,99 zł -19% Najniższa cena: 24,99 złPromocja od 21.05.2026 do wyczerpania zapasówOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineTylko onlineECOWELLNESS Masażer ręczny Ecowellness QM 143G5(1)Głosy: 1Aktualna cena 35,00 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Bacha Sport
Darmowa dostawa w APP Darmowa dostawa w APPDarmowa dostawa w APPDECATHLON Masażer stóp drewniany4.6(616)Głosy: 616Aktualna cena 39,99 złOtrzymaj jutro
Tylko online Tylko onlineTylko onlineINNOVAGOODS Bezprzewodowy masażer karku i pleców 6D InnovaGoods5(2)Głosy: 2Aktualna cena 208,31 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę TrendingUtopic
Tylko online Tylko onlineTylko onlineHUMANAS Bańka chińska elektroniczna Humanas BB01 - czerwona3.5(2)Głosy: 2Aktualna cena 119,00 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Fdirect
Tylko online Tylko onlineTylko onlineBLUETOUCH Taboret masujący BLUETOUCH Care LiteAktualna cena 949,00 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Bluetouch PL
Tylko online Tylko onlineKolory: 3 Tylko online4FIZJO Bańki chińskie do masażu 4FIZJO 4 szt.4.8(5)Głosy: 5Kolory: 3 Aktualna cena 45,00 zł11,25 zł/szt.Otrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineTylko onlineGYMBEAM Wałek do masażu piankowy 60 cm czarnyAktualna cena 61,90 zł61,90 zł/szt.Sprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę GymBeam
Tylko online Tylko onlineTylko onlineHUMANAS Bańka chińska elektroniczna Humanas BB01 Plus - niebieska5(1)Głosy: 1Aktualna cena 149,00 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Fdirect
Tylko online Tylko onlineTylko onlineYAKIMASPORT Drenaż Limfatyczny Urządzenie Uciskowe - Masażer Presoterapia 2 sztAktualna cena 599,00 zł299,50 zł/szt.Sprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Yakimasport
Tylko online Tylko onlineTylko onlineINNOVAGOODS Zestaw masażer i serum do twarzy Kombucha Vibeboost InnovaGoodsAktualna cena 240,99 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę TrendingUtopic
Tylko online Tylko onlineTylko onlineACTIGET Bańki chińskie do masażu Actiget zestaw 4 rozmiarów, gumoweAktualna cena 23,95 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Shoperly
Tylko online Tylko onlineTylko onlineBELLABAMBI Przyssawka BellaBambi Solo originalAktualna cena 241,00 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Sport & Go PL