Tylko online Tylko onlineTylko onlineHUMANAS Bańka chińska elektroniczna Humanas BB01 - czarnaAktualna cena 119,00 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Fdirect
Tylko online Tylko onlineKolory: 3 Tylko online4FIZJO Bańki chińskie do masażu 4FIZJO 4 szt.5(2)Głosy: 2Kolory: 3 Aktualna cena 23,99 zł6,00 zł/szt.Otrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineKolory: 2 Tylko online4FIZJO Bańki bezogniowe próżniowe do stawiania na ciele 4FIZJO5(2)Głosy: 2Kolory: 2 Aktualna cena 45,00 zł3,75 zł/szt.Otrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Promocja PromocjaPromocja4FIZJO Szklane bańki ogniowe do stawiania na ciele 4FIZJO 20 szt.4(1)Głosy: 1Aktualna cena 63,99 zł Poprzednia cena 77,99 zł -17% 3,20 zł/szt.Najniższa cena: 77,99 złPromocja od 21.05.2026 do wyczerpania zapasówOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineKolory: 3 Tylko online4FIZJO Bańki chińskie do masażu 4FIZJO 4 szt.5(2)Głosy: 2Kolory: 3 Aktualna cena 23,99 zł6,00 zł/szt.Otrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineKolory: 3 Tylko online4FIZJO Bańki chińskie do masażu 4FIZJO 4 szt.5(2)Głosy: 2Kolory: 3 Aktualna cena 23,99 zł6,00 zł/szt.Otrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineTylko onlineACTIGET Bańki chińskie Actiget do masażu 4 rozmiary gumoweAktualna cena 21,95 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Shoperly
Tylko online Tylko onlineTylko onlineACTIGET Bańki chińskie do masażu Actiget zestaw 4 rozmiarów, gumoweAktualna cena 21,95 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Shoperly
Tylko online Tylko onlineKolory: 4 Tylko onlineAM TULLO krążek rehabilitacyjny 7,2 cm. czerwonyKolory: 4 Aktualna cena 10,00 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Małpiszon
Tylko online Tylko onlineKolory: 3 Tylko online4FIZJO Bańki chińskie do masażu 4FIZJO 4 szt.4.8(5)Głosy: 5Kolory: 3 Aktualna cena 45,00 zł11,25 zł/szt.Otrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineKolory: 3 Tylko online4FIZJO Bańki chińskie do masażu 4FIZJO 5 szt.5(1)Głosy: 1Kolory: 3 Aktualna cena 40,00 zł8,00 zł/szt.Otrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineKolory: 2 Tylko online4FIZJO Bańki bezogniowe próżniowe do stawiania na ciele 4FIZJO5(2)Głosy: 2Kolory: 2 Aktualna cena 69,99 zł2,92 zł/szt.Otrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Promocja PromocjaKolory: 4 PromocjaAM TULLO Krążek do masażu i ćwiczenia mobilności TulloKolory: 4 Aktualna cena 8,10 zł Poprzednia cena 10,00 zł -19% Najniższa cena: 10,00 złPromocja od 28.09.2026 do wyczerpania zapasówSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Małpiszon
Tylko online Tylko onlineTylko onlineHUMANAS Bańka chińska elektroniczna Humanas BB01 - czerwona3.5(2)Głosy: 2Aktualna cena 119,00 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Fdirect
Tylko online Tylko onlineKolory: 3 Tylko online4FIZJO Bańki chińskie do masażu 4FIZJO 5 szt.5(1)Głosy: 1Kolory: 3 Aktualna cena 40,00 zł8,00 zł/szt.Otrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineTylko onlineREA TAPE Bezogniowe bańki do terapii powięziowej REA SUX, zestawAktualna cena 89,99 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę REA TAPE
Tylko online Tylko onlineTylko onlineHUMANAS Bańka chińska elektroniczna Humanas BB01 Plus - czerwonaAktualna cena 149,00 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Fdirect
Promocja PromocjaPromocja4FIZJO Szklane bańki ogniowe do stawiania na ciele 4FIZJO 12 szt.Aktualna cena 53,99 zł Poprzednia cena 65,99 zł -18% 4,50 zł/szt.Najniższa cena: 65,99 złPromocja od 21.05.2026 do wyczerpania zapasówOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineKolory: 3 Tylko online4FIZJO Bańki chińskie do masażu 4FIZJO 4 szt.4.8(5)Głosy: 5Kolory: 3 Aktualna cena 45,00 zł11,25 zł/szt.Otrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineKolory: 3 Tylko online4FIZJO Bańki chińskie do masażu 4FIZJO 4 szt.4.8(5)Głosy: 5Kolory: 3 Aktualna cena 45,00 zł11,25 zł/szt.Otrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineKolory: 4 Tylko onlineAM TULLO krążek rehabilitacyjny 7,2 cm. zielonyKolory: 4 Aktualna cena 10,00 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Małpiszon
Tylko online Tylko onlineKolory: 4 Tylko onlineAM TULLO krążek rehabilitacyjny 7,2 cm. niebieskiKolory: 4 Aktualna cena 10,00 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Małpiszon
Tylko online Tylko onlineTylko onlineHUMANAS Bańka chińska elektroniczna Humanas BB01 - niebieskaAktualna cena 119,00 złSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę Fdirect
Tylko online Tylko onlineKolory: 3 Tylko online4FIZJO Bańki chińskie do masażu 4FIZJO 5 szt.5(1)Głosy: 1Kolory: 3 Aktualna cena 40,00 zł8,00 zł/szt.Otrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)