Atlasy do ćwiczeń

152 oferty

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
Sznur do tricepsów
CORENGTH Sznur do tricepsów

99,99 zł

(1)
U Ciebie za 2 dni
 

Atlas do ćwiczeń już nie tylko na siłowni

Do niedawna można było z niego korzystać jedynie na siłowni, a teraz są jednym z ważniejszych urządzeń przeznaczonych do wyposażenia profesjonalnej domowej siłowni. Atlas do ćwiczeń to propozycja dla wszystkich tych, którzy dążą do budowy masy mięśniowej, wzrostu siły i wytrzymałości mięśni. Jest to sprzęt pozwalający na ćwiczenie kilku partii ciała. W zależności od tego, jak bardzo jest złożony i rozbudowany, możesz go wykorzystać do różnego rodzaju ćwiczeń. Atlas do ćwiczeń pozwoli Ci bez wychodzenia z domu przeprowadzić efektywny trening siłowy.

Atlas do ćwiczeń – poznaj jego możliwości

Atlas do ćwiczeń to wielofunkcyjne urządzenie do treningu całego ciała. Występuje w wielu wariantach, które są przeznaczone do ćwiczeń na mięśnie ud, łydek, pośladków, klatki piersiowej, pleców, barków, bicepsów i brzucha. Są modele skutecznie zastępujące nawet całą siłownię! Świetnie sprawdzą się dla osób początkujących, które nie są jeszcze w pełni świadome możliwości swojego ciała. Atlas do ćwiczeń jest bezpieczniejszy niż ćwiczenia z wolnymi ciężarami. Nie musisz jednak rezygnować z jego zakupu, jeżeli masz już doświadczenie w treningu siłowym. Jest doskonałym uzupełnieniem ćwiczeń z hantlami i sztangą.

Kobiety z pewnością docenią atlas do ćwiczeń ze względu na szybkie efekty w modelowaniu sylwetki. Dla mężczyzn kluczowymi jego zaletami są możliwość wykonywania ćwiczeń zwiększających i wzmacniających mięśnie oraz kształtowanie rzeźby.

Jaki atlas do ćwiczeń jest Ci potrzebny?

Z Decathlonem wybierzesz atlas do ćwiczeń, który spełni Twoje oczekiwania pod względem funkcjonalności, gabarytów, zaawansowania technologicznego, jakości wykonania i ceny. Przy jego wyborze zwróć uwagę na ogólne dane techniczne – jakie są jego wymiary po rozłożeniu i maksymalna masa obciążenia. Wybierz atlas do ćwiczeń, który pozwoli Ci ćwiczyć te partie ciała, na których najbardziej chcesz się skoncentrować. To jeden z ważniejszych czynników, który powinien warunkować Twój wybór. Przyjrzyj się poszczególnym modelom, czy są przeznaczone do wykonywania ćwiczeń dla górnych, czy dolnych partii ciała.

Nie mniej ważna jest jakość materiałów, z których atlas do ćwiczeń jest wykonany. Mają one wpływ na bezpieczeństwo i komfort ćwiczeń. Mając tę świadomość, proponujemy Ci tylko taki sprzęt, który przetestowaliśmy i na którym sami z przyjemnością ćwiczymy.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę