Stepy fitness

31 ofert
Decathlon Rent

Wniesienie i montaż

SPRAWDŹ OFERTĘ
STEP100
Najlepiej oceniany
DOMYOS STEP100

129,99 zł

(3)
U Ciebie za 2 dni
Step Reebok
REEBOK Step Reebok

519,99 zł

U Ciebie za 2 dni
Step do aerobiku HMS AS002
Step domyos confort
Ostatnie sztuki
DOMYOS Step domyos confort

299,99 zł 349,99 zł - 50 zł

(1)
U Ciebie za 2 dni
 

Step fitness – najbardziej intensywna odmiana aerobiku

Aerobik możesz trenować w grupie w klubie fitness albo samemu w domu przy ulubionej muzyce. To bardzo intensywny trening pozwalający spalić dużo kalorii, świetnie się przy tym bawiąc. Obecnie istnieje wiele jego odmian, w tym również aerobik step fitness. To najbardziej intensywna forma, przez co bardzo często wybierana i lubiana szczególnie przez kobiety. Aby przeprowadzić trening, potrzebujesz odpowiedniej platformy, czyli stepu. Step do ćwiczeń ma kształt prostokąta i przypomina stopień schodów.

Step fitness – poznaj jego zalety!

Dlaczego warto z nim trenować? W aerobiku po raz pierwszy został wykorzystany na początku lat 90. za sprawą trenerki Gin Miller. Wchodzenie na platformę w rytm muzyki i wykonywanie przy tym różnych kombinacji tworzących mniej i bardziej zaawansowane choreografie szybko zyskało duże uznanie i spotkało się z ogromnym zainteresowaniem. Step fitness to sprzymierzeniec osób odchudzających się – w trakcie jednego treningu pozwala spalić aż 500 kalorii. Ćwiczenia na stepie bardzo dobrze modelują całą sylwetkę, wzmacniają i rozwijają wiele partii mięśniowych, w szczególności łydek, ud i pośladków. Trening pozytywnie wpływa na pracę układu krwionośnego i oddechowego. Wspiera wytrzymałość organizmu i polepsza kondycję fizyczną. Dzięki niemu poprawisz swoją koordynację ruchową.

Wybieramy step do ćwiczeń!

Chcesz mieć w domu swój step do ćwiczeń i trenować zawsze, kiedy masz na to czas i ochotę? Step fitness musi posiadać równą powierzchnię, natomiast antypoślizgowe wykończenie pozwoli Ci uniknąć ewentualnego ześlizgnięcia się stóp i zapewni stabilność. Specjalne podkładki antypoślizgowe muszą się także znaleźć od spodu, aby platforma się nie przesuwała. Ważne, aby step fitness miał odpowiednią wysokość, niektóre modele umożliwiają jej regulację. Zwróć uwagę na jakość materiałów i wykonania. Step do ćwiczeń powinien być solidny, wytrzymały i odporny na duże obciążenia. W sklepie Decathlon znajdziesz tylko takie modele!

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę