Akcesoria

Justyna Goryl urlop do 21.10.2017

Zapytaj mnie o:

elektronikę, optykę, odżywianie

Hej! Mam na imię Justyna. Nie wiesz jaki wybrać pulsometr, zegarki z GPS’em to dla Ciebie czarna magia? Trafiłeś pod właściwy adres. Jeśli masz jakiekolwiek pytanie związane z elektroniką, optyką bądź odżywianiem – pisz śmiało! Od 2014 roku jestem partnerem technicznym Geonaute, Orao oraz Aptonii. W związku z tym, mam możliwość testowania powyższych produktów jakie sieć Decathlon ma obecnie w swojej ofercie.

Uwielbiam aktywnie spędzać czas – w wolej chwili jeżdżę na rowerze, biegam, uprawiam turystykę górską, jeżdżę na nartach. Od tego roku zaprzyjaźniam się z stand up paddle.

Spotkasz mnie w sklepie:

Decathlon Mikołów

Justyna Goryl

Izabela Babińska

Zapytaj mnie o:

elektronikę

Cześć, nazywam się Izabela Babińska. Od początku swojej przygody z firmą Decathlon, brałam udział w wielu szkoleniach technicznych zarówno w Polsce jak i za granicą. W ten sposób od lutego 2016 r. sama jestem szkoleniowcem technicznym marek Geonaute, Orao oraz Aptonia. Uwielbiam nowinki techniczne, ponieważ bardzo ułatwiają codzienne życie. Obecnie studiuję wychowanie fizyczne. W wolnym czasie biegam, jeżdżę na rowerze oraz gram w tenisa.

Jestem tutaj by odpowiedzieć na Twoje pytania oraz rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące: zegarków cyfrowych, analogicznych, GPS oraz pulsometrów.

Spotkasz mnie w sklepie:

Decathlon Reduta

Izabela Babińska

Mikołaj Olszewski

Zapytaj mnie o:

elektronikę i odżywianie

Kilka słów o mnie:

Cześć, mam na imię Mikołaj i od najmłodszych lat sport jest moją pasją.Swoją przygodę z poważnym sportem zacząłem od piłki nożnej, następnie zacząłem trenować pięciobój nowoczesny - pływanie, szermierka, jazda konna i bieganie połączone ze strzelaniem czyli pięć różniących się od siebie dyscyplin sportowych które wymagały ode mnie wszechstronności i samozaparcia. Pięciobój nowoczesny trenowałem przez pięć lat. Niestety z powodów zdrowotnych nie mogłem kontynuować kariery sportowca wyczynowego. Obecnie utrzymuje formę chodząc regularnie na siłownie, biegając i pływając.

Moje największe sukcesy to:

  • 3 miejsce w Pucharze Europy juniorów,
  • 3 miejsce w Mistrzostwach Polski indywidualnie,
  • 2 i 3 miejsce w Pucharze Polski w sztafecie mieszanej.

Poza sportem interesuje się również odżywianiem sportowców, oraz elektroniką która ułatwia i kontroluje wysiłek fizyczny.

Spotkasz mnie w sklepie:

Decathlon Warszawa Bemowo

Mikołaj Olszewski