Kettlebell 83 oferty

SPORTOWE PREZENTY
DO -50%

SPRAWDŹ
Kettlebell Corenght 4 kg
CORENGTH Kettlebell Corenght 4 kg

69,99 zł 17,50 zł/kg

(9)
U Ciebie za 2 dni
Kettlebell Corenght 24 kg
CORENGTH Kettlebell Corenght 24 kg

399,99 zł 16,67 zł/kg

(7)
U Ciebie za 2 dni
Kettlebell Corenght 12 kg
CORENGTH Kettlebell Corenght 12 kg

189,99 zł 15,83 zł/kg

(28)
U Ciebie za 2 dni
Kettlebell żeliwny Suprfit Econ
Najniższa cena
SUPRFIT Kettlebell żeliwny Suprfit Econ

od 214,90 zł 264,90 zł - 50 zł

Kettlebell Corenght 16 kg
Sportowe prezenty
CORENGTH Kettlebell Corenght 16 kg

249,99 zł 15,62 zł/kg

(26)
U Ciebie za 2 dni
Kettlebell Corenght 6 kg
Najlepiej oceniany
CORENGTH Kettlebell Corenght 6 kg

99,99 zł 16,67 zł/kg

(21)
U Ciebie za 2 dni
 

Kettlebell – trening z poligonu

Wywodzi się z treningu wojskowego, a więc można wnioskować, że kettlebell zapewni Ci mocny wycisk. Przypomina kulę armatnią, co na pewno potęguje wrażenie wymagającego treningu. Kettlebell to odważnik z ergonomicznym uchwytem, które razem tworzą jedną całość. Jego kształt to nie przypadek. Został zaprojektowany tak, aby zwiększać efektywność treningu, udało się osiągnąć pierwotne założenia. Różni się on od zwykłych hantli i ciężarów oraz charakteryzuje przesuniętym środkiem ciężkości, co umożliwia wzmocnienie przedramienia. Ogromną zaletą ćwiczeń z kettlebell jest nieustanny balans całego ciała, który przekłada się na napięcie każdego mięśnia.

Jak ćwiczyć z kettlebell?

Możesz go wykorzystać na nieograniczoną liczbę sposobów. Do najpopularniejszych ćwiczeń z kettlebell należy swing. Polega on na unoszeniu kettlebell oburącz przed siebie, lub też huśtaniu nim między nogami, a następnie na wysokość klatki piersiowej. Doskonałym ćwiczeniem na mięśnie tylnej części ud, czworogłowe uda i mięśnie pleców oraz brzucha jest swatch. Polega ono na unoszeniu obciążnika jedną ręką nad głowę.

Kettlebell świetnie sprawdzi się jako obciążenie przy squatach. Trzymamy go w obu rękach na wysokości klatki piersiowej lub też na rękach wyprostowanych między nogami. Doskonale zastępuje tradycyjne hantle, umożliwia wykonywanie ćwiczeń z obciążeniem na skośne mięśnie brzucha. Tak naprawdę to od Ciebie zależy, jak je wykorzystasz. Bądź kreatywny, a w kettlebell dostrzeżesz niewyczerpalny potencjał.

Trening z kettlebell – efekty

Kettlebell sprzyja poprawieniu wytrzymałości i siły. Angażuje wszystkie partie ciała, przez co bardzo dobrze modeluje sylwetkę. Trening z jego wykorzystaniem nie izoluje poszczególnych mięśni, a skutecznie wpływa na ich współdziałanie. Ćwiczenia ponadto zwiększają gibkość, a także skutecznie wpływają na poprawę koordynacji ruchowej i motoryki. Świetnie sprawdzą się jako „lek” na bóle pleców i stabilizację sylwetki. Pomagają w utracie zbędnych kilogramów, zwiększając masę mięśniową i zmniejszając tkankę tłuszczową.

Wagę kettlebell możesz dobrać do swoich umiejętności, a więc jest to sprzęt przeznaczony dla osób zarówno początkujących, jak i już zaprzyjaźnionych z treningiem funkcjonalnym. Poznaj ofertę Decathlon!

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę