Sportowe prezenty
Media 0
Media 1
Media 2
Sportowe prezenty

Licznik rowerowy GPS Rider 15

199,99 zł 229,99 zł - 30 zł

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Rider 15, zmieni wasze spojrzenie na liczniki!

Rider 15 posiada wbudowany odbiornik GNSS zwiększający precyzję, nową funkcję nawigacji, 1-godzinną autonomię działania baterii i inteligentne powiadomienia.

Kod produktu: 8587535

Podobne produkty

Zalety produktu

 • Mierzone parametry

  Czas, dystans, prędkość, wysokość i pozycja. Opcja: pulsometr i czujnik rytmu.

 • Łączność

  Łącze Bluetooth.

 • Czas działania na baterii

  Czas działania do 16 godzin.

 • Wodoszczelność

  Poziom wodoodporności IPX7.

Opis produktu

Kieruj się do celu

2 dostępne tryby nawigacji, tryb Busola do odnajdywania północy i tryb Mapa, wskazujący aktualny kierunek.

Ulepszony, kontrastowy ekran 2"

Rider One posiada duży ekran 2", na którym wyświetla do 4 danych o jeździe na stronę (w sumie 5 stron), umożliwiając rowerzyście uzyskanie informacji o bieżącym treningu.

Łączność

Technologia Bluetooth Smart bezprzewodowa.
Automatyczna synchronizacja TrainingPeaks.
Automatyczna synchronizacja Strava.
Kompatybilny z pasami cardio Bluetooth wszystkich marek.

Czas pracy na baterii 16 h

Rider 15 zapewnia długi czas działania na baterii, wystarczający na treningi trwające do 16 h. Obsługuje także zewnętrzne powerbanki, co pozwala ładować go podczas nagrywania.

Funkcje

Rider 15 oferuje do 30 funkcji danych w czasie rzeczywistym, takich jak spersonalizowane strony danych, w tym czas trwania, prędkość, dystans, nawigacja, kalorie, rytm, wysokość, tętno i tętno progu mleczanowego, dzięki czemu jesteś zawsze poinformowany o bieżącym treningu.

Inteligentne powiadomienia

Rider 15 otrzymuje inteligentne powiadomienia, w tym e-maile, połączenia i sms'y podczas trwania treningów, po sparowaniu go z aplikacją Bryton przez bluetooth.
*Dostępna na telefony iOS i Android.

Ekran 2.0 z automatycznym czujnikiem bluetooth

Rider 15 automatycznie dostosowuje wyświetlanie poszczególnych pół danych po wykryciu sparowanych czujników bluetooth. Ponadto, kiedy bateria czujnika jest bliska rozładowania, jego dane na ekranie mrugają, co jest dla Ciebie sygnałem przypominającym o jego naładowaniu, aby być gotowym na kolejny trening. Możesz również spersonalizować swoje strony/pola danych za pośrednictwem aplikacji Bryton w zależności od własnych celów treningowych.

Wyświetlanie danych dostosowywane za pomocą aplikacji

Możesz spersonalizować swoje strony/pola danych w zależności od własnych celów treningowych dzięki aplikacji Bryton, przez bluetooth, bardzo łatwej w użyciu.

Automatyczne podświetlenie

W zależności od długości i szerokości geograficznej aktualnej pozycji, funkcja podświetlenia zostanie automatycznie włączona przed zachodem słońca, dzięki czemu możesz jeździć wszędzie i o dowolnej porze.

Informacje o aktualnej wysokości

Wbudowany barometr licznika Rider 15 pozwala wyświetlać kompletne dane o wysokości odpowiadającej aktualnemu położeniu, dzięki czemu możesz śledzić różnice wysokości i temperatury i dopasowywać się do nich. Rider 15 umożliwia łatwą kalibrację wysokości. Po sparowaniu z aplikacją Bryton, możesz w prosty sposób skalibrować wysokość z pomocą telefonu.

Automatyczna synchronizacja ze STRAVA, TrainingPeaks i Selfloops

Nie wymaga oprogramowania do konwersji plików. Pliki treningowe są automatycznie zapisywane w formacie FIT, i mogą być przesyłane na najpopularniejsze strony rowerowe, w tym STRAVA, TrainingPeaks, Endomondo, Map My Ride, Fit track i wiele innych.

Synchronizacja z aplikacją Bryton

Korzystaj z bezpośredniej synchronizacji bez przerw z nową aplikacją Bryton. Twoje dane treningowe mogą być synchronizowane przez Bluetooth z urządzenia do aplikacji Bryton, gdzie możesz wyświetlać swoje postępy i graficzne analizy, jednocześnie udostępniając swoje wycieczki w serwisach społecznościowych.

Wymiary i waga

Szerokość: 46.2 mm;
wysokość: 71.0 mm;
Głębokość: 16,5 mm.
Waga: 52 g.

Specyfikacja

Wyświetlacz: Ekran LCD HTN segmentowy 2".
Czas działania: 16 h.
GPS: Bardzo czuły czip.
Szczelny: IPX7.
Alerty: tak.
Historia treningów: 30 h w trybie 1 sekundowym; 120 h w trybie inteligentnego zapisu.
Strefy tętna: 7 stref.
Temperatury działania: -10C° ~ 50C°.

Opinie

Wgrywanie