Promo Week
Media 0
Promo Week

Plecak sportowy Kipsta Essential 17L

24,99 zł 34,99 zł - 10 zł

Kolor:

Koralowy / Czerwony koral

Rozmiar: 17 l

Jak wybrać rozmiar?

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Wygodny i z przegrodami, aby ułatwić młodym sportowcom codzienne przemieszczanie się na mecze i treningi.

Potrzebujesz praktycznego plecaka sportowego? Plecak Essential 17L ma dużą główną kieszeń centralną oraz inne przegrody, m.in. na buty.

Kod produktu: 8603319

Podobne produkty

Zalety produktu

 • Pojemność

  Pojemność 17 litrów. Rozmiar kabinowy.Wymiary 43 x 27 x 14 cm.

 • Przegrody

  4 kieszenie. Z przodu, na rzeczy osobiste, na buty i na butelkę.

 • Wytrzymałość

  Komponenty odporne na obciążenie i ścieranie. Test obciążenia materiału.

 • Komfort noszenia

  Regulowane szelki i wyściełany tył.

 • Ecodesign

  Barwimy tylko 50% włókien ograniczając wpływ na środowisko.

Plecak sportowy Kipsta Essential 17L
Plecak sportowy Kipsta Essential 17L
Plecak sportowy Kipsta Essential 17L

Opis produktu

Projekt

Pomysł zaprojektowania tego plecaka pojawił się, gdy obserwowaliśmy młodych piłkarzy w drodze na trening lub wokół boiska. Plecak ma przemyślany, funkcjonalny rozmiar i praktyczne kieszenie (np. na buty i butelkę).

Ekologiczne rozwiązania - barwienie dwutonowe

Barwienie tkanin wymaga wykorzystania dużej ilości wody, ale także odprowadzania ścieków farbiarskich. Aby zmniejszyć niekorzystny wpływ na środowisko i oszczędzać wodę, barwimy tylko 50% przędzy, a tym samym zmniejszamy zużycie wody. Wnętrze tej torby jest wykonane z tkaniny BI-TON (jedno włókno barwione i jedno niebarwione), co pozwala nam zmniejszyć emisję CO² o 18%.

Dlaczego powstała seria toreb sportowych ESSENTIAL?

Niezależnie od tego, czy jesteśmy osobą fizyczną, indywidualnym zawodnikiem czy klubem, wszyscy musimy przenosić nasz sprzęt sportowy podczas podróży lub podczas zajęć sportowych. Dlatego zaprojektowaliśmy gamę toreb ESSENTIAL z różnymi możliwościami noszenia i niezbędnymi przegródkami do oddzielenia czystych rzeczy od brudnych. Postawiliśmy na podstawowe i najważniejsze funkcje tych produktów, nie rezygnując jednak z ich walorów praktycznych i solidności.

Bagaż kabinowy.

Ta torba została opracowana zgodnie z wymogami linii lotniczych IATA: można ją wnieść na pokład samolotu. Zalecamy skontaktowanie się z liniami lotniczymi w celu uzyskania szczegółowych informacji dot. aktualnych wymiarów i wagi dla podręcznego bagażu.

Wymiary i waga

Wymiary: 43 x 27 x 14 cm.
Plecak waży 270 gramów.

Skład

Materiał główny 100% Poliester Podszewka 100% Poliester Powłoka 100% Poliuretan

Porady dotyczące przechowywania

Chronić przed słońcem i wilgocią.

Testy

W Kipsta i w Decathlon bardzo zależy nam na trwałości naszych produktów. Dlatego przeprowadzamy liczne testy praktyczne zatwierdzające ich walory użytkowe oraz wykonujemy liczne testy laboratoryjne, aby zagwarantować trwałość naszych produktów. Wśród tych testów wykonujemy np. test wytrzymałości na obciążenie (powtarzalne naprężenia z obciążeniem do 10 000 cykli), test wytrzymałości na rozdarcia, jak też test jakości łączenia elementów.

Zatwierdzony przez

CZYM JEST KOMÓRKA CERTYFIKUJĄCA MARKI KIPSTA?
Komórka Certyfikująca Kipsty to zespół składający się z wykwalifikowanych inżynierów badań praktycznych, którzy posiadają wysokie kompetencje pozwalające im na: Wdrożenie specyficznych protokołów i testów związanych z użytkowaniem produktów | Rekrutację wykwalifikowanych testerów mających odpowiedni poziom zaawansowania do oceny funkcji produktu | Obiektywną analizę wyników z wykorzystaniem narzędzi statystycznych.

Porady dotyczące konserwacji

Tylko pranie ręczne

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Opinie

Wgrywanie