Decathlon Lublin – najlepszy sklep rowerowy w okolicy


Sklep sportowy Decathlon poza usługami sprzedażowymi stara się zapewniać swoim Klientom pomoc najwyższej jakości w szerokim znaczeniu, związaną ze sportem. Stąd w sieci sklepów nasi Klienci mogą skorzystać z utworzonego serwisu rowerowego, z którym przygotują swój sprzęt na nowy sezon lub poradzić sobie z drobnymi usterkami po ostatnich przygodach. Wśród usług oferowanych przez serwis rowerowy Decathlon w Lublinie można skorzystać z: wymiany poszczególnych elementów (pedały, hamulce, łańcuch itd.), konserwacje, montaż poszczególnych elementów, ogólny przegląd, wymiany opon i uszkodzonych części, regulacja przerzutki, regulacja hamulców, pakiet diagnostyczny dla rowerów elektrycznych i inne.


Dzięki naszym usługom zakupiony w sklepie Decathlon rower możesz od razu dostosować do swoich potrzeb, poprzez dopasowanie siodełka i np. wymiany pedałów zgodnie z upodobaniami. Jeśli po intensywnym weekendzie w terenie na rowerze można zauważyć niepotrzebne wgniecenia i wygięcia, wystarczy udać się do serwisu rowerowego Decathlon w Lublinie, a nasi specjaliści, poradzą sobie ze wszelkimi koniecznymi naprawami.


Sklep rowerowy Lublin – jak wybrać odpowiedni rower


Odwiedzając sklepy z rowerami Decathlon w Lublinie, możesz liczyć na profesjonalną pomoc naszych sprzedawców przy wyborze odpowiedniego roweru męskiego, damskiego, dziecięcego czy do konkretnego typu jazdy. Dzięki szerokiemu wyborowi oraz możliwości przetestowania każdego z artykułów, poza profesjonalnym doradztwem Klient ma szanse na własnej skórze przekonać się, czy konkretne parametry są dokładnie tym, czego szuka.


W ofercie sklepu można znaleźć rowery m.in.: do jazdy górskiej, elektryczne, szosowe, trekkingowe, gravele, BMX, składane, typu Cruiser i crossowe. Sklep Decathlon zapewnia także sprzedaż części, gdy rower wymaga niewielkiego odrestaurowania, podrasowania lub naprawy. Nasi sprzedawcy chętnie pomogą i doradzą, gdy pojawią się wątpliwości w trakcie zakupów.


W sytacji, gdy na sklepie nie znajdzie się nic satysfakcjonującego naszych Klientów, proponujemy skorzystać z oferty sklepu internetowego, w którym dostępność niektórych produktów może być większa. Dzięki szerokiej ofercie asortymentu w sklepie Decathlon oraz oferowanych usługach, jeśli Klient zainteresuje się czymś, co jest dostępne online, to za pomocą usługi click&collect może sprawdzić dostępność danego artykułu w sklepach Decathlon w Lublinie i zamówić wybrany przedmiot. Dzięki temu może sprawdzić jak to, na co się zdecydował, wygląda na żywo i zachowuje się w trakcie używania, a jeśli nie będzie zadowolony z efektów, może nawet od razu to zwrócić.


Sklep rowerowy Decathlon w Lublinie – akcesoria i artykuły najlepszych marek


Firma Decathlon dba o jakość sprzedawanych produktów w swoich sklepach, dlatego Klienci odwiedzający niebieskie punkty mają gwarancje spotkania się z rowerami marek godnych zaufania. Oferta naszego sklepu to nie tylko sprzedaż rowerów, ale również dostarczanie Klientom wszelkich akcesoriów niezbędnych do jazdy. W naszych punktach znajdziesz: kaski, bidony, odzież i kombinezony kolarskie, oświetlenie, systemy zabezpieczeń, koszyki i uchwyty oraz bidony, okulary, pompki i akcesoria dla dzieci.


Mamy nadzieje, że przygotowana oferta będzie odpowiednia dla Ciebie i Twoich potrzeb. Odwiedź nasz sklep i sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy!