Rolki, łyżwy

Monika Półchłopek

Zapytaj mnie o:

każdą sprawę związaną z jazdą na rolkach i sprzętem

Hej! Nazywam się Monika Półchłopek. Moją przygodę w Decathlon rozpoczęłam w listopadzie 2014 roku na stanowisku sprzedawcy na dziale Rolki/Rowery/Tenis. Obecnie moja konsolidacja to Turystyka/Rowery/Serwis.

Od ponad 14 lat jeżdżę na rolkach, jest to moja największa pasja. Każdą wolną chwilę staram się przeznaczyć na szlifowanie moich umiejętności oraz techniki jazdy. Obecnie moim ulubionym stylem jazdy jest slalom oraz freeride, stawiam też pierwsze kroki w speed skatingu. W mojej pracy samodzielnie zajmuję się serwisowaniem sprzętu, jak i konserwacją.

Poza tym studiuję geologię na Uniwersytecie Śląskim. A moim ulubionym środkiem transportu jest motocykl, który towarzyszy mi praktycznie codziennie.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące rolek, sprzętu czy techniki jazdy – pisz śmiało.

Spotkasz mnie w sklepie:

Decathlon Bytom

Monika Półchłopek

Joanna Zając

Zapytaj mnie o:

każdą sprawę związaną z jazdą na łyżwach

Od dzieciństwa trenowałam łyżwiarstwo figurowe w kategorii pary taneczne.

Startowałam w zawodach krajowych jak i zagranicznych m.in z cyklu Junior Grand Prix.

Wielokrotnie stawałam na podium Mistrzostw Polski dzięki czemu mogłam reprezentować Polskę na Mistrzostwach Świata w Mediolanie w 2013 roku.

Od roku nie jestem już zawodniczką, ale od łyżwiarstwa nie odeszłam. Obecnie jestem instruktorką łyżwiarstwa, uczę dzieci i dorosłych na lodowiskach w Łodzi i Bełchatowie.

Występuję również w rewiach i pokazach okolicznościowych. W tym roku brałam udział w otwarciu Mistrzostw Świata w hokeju na lodzie w Krakowie.

Spotkasz mnie w sklepie:

Decathlon Łódź

Joanna Zając