Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!
900 SERIES CHALLENGE - Testuj i wygraj profesjonalną rakietę
72H 900 SERIES CHALLENGE

Testuj i wygraj

PROFESJONALNĄ RAKIETĘ

Wypożycz i wygraj

Rakietę na testy

  • 1. Masz 72h!
  • 2. Nagraj recenzję na instastories i oznacz w filmie @decathlonpolska
  • 3. Co 72 godziny najciekawsza recenzja wygrywa testowany model rakiety z serii 900 oraz zestaw piłek TB930!

Wypełnij formularz i wypożycz rakietę

Lider tenisa ziemnego w wybranym przez Ciebie sklepie skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności wybranego modelu

Rakieta tenisowa TR990 PRO+ ARTENGO

Odkryj przyjemność z gry na najwyższym poziomie za ułamek ceny! Sprawdź, dlaczego profesjonaliści wybierają technologię i jakość ARTENGO!

  • MOCNE STRONY
  • 01. NADAWANIE ROTACJI
  • 02. REDUKCJA WIBRACJI
  • 03. STABILNOŚĆ
  • 04. PRECYZJA
  • 05. MOC
  • Sprawdź
Rakieta TR990PRO

NADAWANIE ROTACJI

Okrągła główka i naciąg 16x19 ułatwia nadawanie rotacji.

REDUKCJA WIBRACJI

Dzięki wykonaniu w 100% z włókna grafitowego dobrze pochłania drgania.

PRECYZJA

Włókno grafitowe najwyższej jakości i technologia „HMC” zapewnia dobrą kontrolę.

Recenzja

Oliver Marach

Austriacki tenisista, reprezentant kraju w Pucharze Davisa, zwycięzca Australian Open 2018 w grze podwójnej, olimpijczyk z Rio de Janeiro.

Eksperci

Radzą

Jeżeli chcesz sprawdzić precyzję rakiety, ustaw kilka pachołków na karze serwisowym i przy użyciu tej samej ilości piłek, spróbuj przewrócić ich jak najwięcej. W ten sposób możesz porównać precyzję różnych modeli i wybrać najlepszy dla siebie.
Aby sprawdzić czy ciężar rakiety jest odpowiedni należy rozegrać kilka piłek klasycznych, jeżeli ręka podczas gry nie boli i nie odczuwasz dyskomfortu to dany ciężar jest dla Ciebie.
Warto podczas testów spróbować nadać rotację piłce rakietą z różnymi układami strun. Im bardziej okrągła jest główka rakiety z układem strun 16x19 tym odległość między przelotkami będzie większa, przez co łatwiej można nadać spin.
Standardowo rakiety mają 27 cali długości. Dłuższa rakieta zwiększa zasięg oraz moc w uderzeniu. Tracimy natomiast na manewrowalności rakiety, która jest szczególnie ważna dla osób, które lubią grać przy siatce. Warto przy teście spróbować potrenować aspekt gry „serve and volley”. Przy dłuższej rakiecie swingweight powoduje, że znacznie gorzej będzie nam prawidłowo posłać piłkę w odpowiedni punkt.

Rakieta tenisowa TR990 PRO+ ARTENGO

Zaprojektowana dla zaawansowanych tenisistów i tenisistek, którzy potrzebują maksymalnej mocy. Ta przedłużona rakieta zapewnia niezrównanie poczucie siły. Dzięki technologii Spin Concept, rakieta oferuje optymalne nadawanie rotacji.

Rakieta TR990 PRO+

Rakieta tenisowa TR990 PRO ARTENGO

Zaprojektowana dla zaawansowanych tenisistów i tenisistek, którzy potrzebują maksymalnej mocy. Ta rakieta oferuje ekstremalną moc i optymalne nadawanie rotacji dzięki technologii Spin Concept.

Rakieta TR990 PRO

Rakieta tenisowa TR960 PRECISION

Zaprojektowana dla zaawansowanych tenisistów i tenisistek, potrzebujących kontroli i precyzji. Ta rakieta zapewnia bardzo dobrą kontrolę i precyzję oraz dużą wygodę dzięki systemowi Soft Feel.

Rakieta TR960 PRECISION

Rakieta tenisowa TR900 ARTENGO

Dla zaawansowanych tenisistów i tenisistek potrzebujących dużej mocy uderzenia i nie za ciężkiej rakiety. Ta rakieta oferuje dobry kompromis między mocą a lekkością oraz dobre nadawanie rotacji dzięki technologii Spin Concept. Dodatkowo, technologia "SoftFeel" zapewnia wygodę.

Rakieta TR900 ARTENGO

PIŁKA TENISOWA CIŚNIENIOWA TB 930 COMPETITION X3 ARTENGO

Zaprojektowana dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych tenisistów grających na twardej nawierzchni lub na mączce. Tuba z 3 piłkami. Ta piłka tenisowa klasy Premium jest jedną z najbardziej wytrzymałych piłek na rynku. Znana ze swojej reaktywności i nadawania efektów oraz rekomendowana na profesjonalne turnieje.

Rakieta TR990PRO