Tenis

Witamy w świecie Tenisa!

Decathlon oferuje pełną gamę produktów, aby pomóc Ci w grze.

Korty czekają na Ciebie!

Testowanie rakiet tenisowych
Buty do tenisa JR adidas
Buty do tenisa JR artengo

ZOBACZ ZESTAW DO SPEEDBALLA ARTENGO TURNBALL STRONG !

Tenis : król sportów rakietowych

Żyj swoją pasją do tenisa z DECATHLON! Ten wymagający sport pozwala rozwijać zdolności techniczne i fizyczne, oferując przy tym dużo radości z samej gry. Zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych graczy, stroje i akcesoria mamy dostępne w szerokim zakresie technicznym, komfortowym i jakościowym.

Wybór rakiety tenisowej

Dla początkujących dorosłych graczy, DECATHLON oferuje pełną gamę lekkich rakiet tenisowych. Pozwolą Ci uzyskać odpowiednią siłę uderzeń bez ryzyka kontuzji ręki czy nadgarstka. Zaawansowani gracze mogą wybrać cięższą i większą rakietę, wymagającą lepszej techniki i większego napięcia mięśni. Węższy naciąg pozwala doświadczonym graczom lepiej kontrolować trajektorię piłki, podczas gdy szerszy naciąg dostosowuje się do wszystkich poziomów. Dla dziecka ważne jest, aby nabyć rakietę tenisową o długości i wadze dostosowanej do jego wzrostu, wagi, wieku. DECATHLON pomoże Ci dokonać najlepszego wyboru, bez względu na budżet.

Buty tenisowe dostosowane do Twojej gry

Kolejny nieodzowny element tenisisty - buty! W tenisa można grać na różnych nawierzchniach, co powoduje, że może Ci być potrzebne kilka par butów, od podeszw dostosowanych do mączki, trawy po nawierzchnie twarde. Z Decathlon, masz również możliwość wyboru rozmiaru obuwia - pół rozmiaru większe buty dla wygody (stabilność, wytrzymałość i amortyzacja, gdy gra staje się bardziej intensywna).

Strój do tenisa, w którym czujesz się dobrze

Niezależnie od tego, czy szukasz letniego, czy zimowego stroju do tenisa dla kobiet, mężczyzn lub dzieci, DECATHLON oferuje szeroką gamę modeli dostosowanych do warunków klimatycznych i potrzeby komfortu. Oddychające i lekkie tkaniny zapewnią ci wygodę podczas całego treningu, nie tracąc nigdy nic ze stylu, niezbędnego w tym eleganckim sporcie!