Squash

Witamy w świecie squasha !

Decathlon oferuje pełną gamę produktów technicznych i innowacyjnych, aby pomóc Ci w grze.

Korty czekają na Ciebie !

 
 

Odkryj cały sprzęt do squasha!

Squash - sport dla Ciebie !

Jeden z najbardziej fizycznych sportów rakietowych. Squash będzie idealnym sprzymierzeńcem podczas oczekiwania na słoneczne dni! Pozostań w formie, udając się na kort. Decathlon oferuje pełną gamę produktów dla wszystkich poziomów zaawansowania.

 

RAKIETA SR990 ARTENGO

UŻYWANA PRZEZ CAMILLE SERME, NO.3 NA ŚWIECIE

 

RAKIETA SR560 ARTENGO

NAJTAŃSZA GRAFITOWA RAKIETA ARTENGO

Squash - zadbaj o swoją sylwetkę !

Szukasz skutecznego i zarazem przyjemnego sposobu na pozbycie się swoich kilku niepotrzebnych kalorii, lub po prostu chcesz zachować formę przez cały rok? Squash to sport dla Ciebie! Wystarczy godzina lub dwie, aby w pełni zrozumieć zasady tej gry między czterema ścianami. Oczywiście DECATHLON jest tutaj po to, aby zapewnić cały potrzebny sprzęt! !

Dobierz odpowiednią piłkę

Mamy różne piłki do squasha w swojej ofercie! Osoby dorywczo grające wybierają piłkę do squasha z niebieskim punktem lub czerwoną kropką, z silnym odbiciem, podczas gdy gracze bardziej zaawansowani wybierają białą kropkę, żółtą kropkę lub dwie żółte kropki na piłkę. Wolniejsze i bardziej "miękkie" wymagają zwiększonej mocy, aby wyprowadzić uderzenia. Pamiętaj również, aby dopasować wybór piłki do temperatury pomieszczenia: im wyższa, tym szybsza jest twoja piłka do squasha!

Wybierz odpowiednią dla siebie rakietę

Aby wykonać mocne i precyzyjne uderzenia, rakieta do squasha jest równie ważna jak piłka. I znowu, ten wybór musi być dokonany zgodnie z twoim poziomem gry! Nieco cięższa rakieta dla początkujących, lżejsza rakieta z mniejszą ilością strun w naciągu dla zawodników zaawansowanych: wybór zależy od ciebie! Szukasz dobrej jakości rakiety do regularnej gry? Rakiety do squasha Artengo są w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej doświadczonych graczy. Aby zapewnić lepszą przyczepność rakiety, DECATHLON oferuje gripy i supergripy, do zamocowania za pomocą naklejki lub nałożenia na wcześniej istniejącą warstwę. Twoja rakieta do squasha Ci się nie wyślizgnie!