Narciarstwo biegowe

Niezależnie od tego, czy lubisz styl klasyczny, łyżwowy czy nartorolki... w poszukiwaniu sportowych wyzwań lub spacerów w sercu natury, Inovik, nowa marka narciarstwa biegowego Decathlon oferuje kompletny asortyment produktów dostosowanych do Twojego doświadczenia i poziomu.

Narciarstwo biegowe nie jest tak popularne, jak narciarstwo alpejskie, jednak daje więcej możliwości, jeśli chodzi o wybór trasy do uprawiania tego sportu. Można biegać na przygotowanych trasach,
jak i wyznaczać swoje szlaki przez lasy, pola czy miejskie parki, które mamy blisko domu.

DECATHLON pomaga w wyborze sprzętu i odzieży.

Odzież do narciarstwa biegowego posiada inne parametry techniczne, niż odzież do nart zjazdowych i snowboardu, ponieważ tu mamy do czynienia z innym wysiłkiem. Stawiamy na oddychalność, utrzymanie komfortowej temperatury, swobodę ruchów, hydrofobowość oraz ochronę przed wiatrem. Bluzy, spodnie, kamizelki czy bielizna są produktami o wysokiej techniczności i dostosowane do osób na każdym poziomie zaawansowania. W swojej ofercie DECATHLON nie zapomniał również o najmłodszych biegaczach. Dla dzieci oferujemy odzież i sprzęt do narciarstwa biegowego.

Sprzęt do narciarstwa biegowego

Oferujemy narty, buty i kijki do narciarstwa biegowego. Zalety nart biegowych w zakresie wyposażenia są liczne. DECATHLON oferuje szeroką gamę sprzętu dostosowanego do uprawiania narciarstwa biegowego na każdym rodzaju i profilu trasy, tak aby czerpać, jak najwięcej przyjemności z biegania w zimowe dni.

Nartorolki. Letnia alternatywa narciarstwa biegowego.

Narty biegowe są zależne od obecności śniegu. DECATHLON uniezależnia się od białego puch i wprowadza do swojej oferty NARTOROLKI. Teraz cały rok, kiedy nie ma śniegu, możesz cieszyć się z uprawiania narciarstwa biegowego i przemierzać asfaltowe drogi przez betonowe dżungle, bądź zielone krajobrazy poza miastem.

Konserwacja nart biegowych — narzędzia i smary

Aby czerpać jak największą przyjemność z biegania, narty trzeba poddać procesowi smarowania. Aby odpowiednio zadbać o swoje narty DECATHLON oferuje smary i narzędzia, dzięki którym będzie można cieszyć się dłuższym użytkowaniem oraz lepszym poślizgiem. Jesteś gotowy, aby iść na zaśnieżone trasy i dać się oczarować zapierającym dech w piersiach zimowym krajobrazem.