Badminton

Witamy w świecie Badmintona !

Decathlon oferuje pełną gamę produktów technicznych i innowacyjnych, aby pomóc Ci w grze.

Znajdziesz tu wszystkie potrzebne rzeczy, dostosowane do twojego poziomu i stylu gry, które sprawią Ci mnóstwo radości z gry !

Rakiety do badmintona
Buty do badmintona męskie
Lotki do badmintona
 

Lotki
marki PERFLY
FSC 990

 

Składa się z 16 wysokiej jakości piór gęsich (klasa 1+) i 100% naturalnego korka. Oferuje precyzyjne i komfortowe uderzenia oraz odporność. Zatwierdzony przez Międzynarodową Federację Badmintona.

ODKRYJ NASZ ZESTAW EASY SET DISCOVER !

Badminton, dyscyplina ciała i umysłu

Badminton - ten typowy brytyjski sport rakietowy wymaga umiejętności strategicznych, ale także wielu fizycznych aspektów. Gra dla 2 lub 4 osób, wymaga również specjalnego sprzętu i akcesoriów. DECATHLON oferuje rakiety zaprojektowane z myślą o wydajności, a także pełną gamę wysokiej jakości innego sprzętu!

Jaki sprzęt wybrać do badmintona?

Wybór rakiety do badmintona oznacza wybór materiału z jakiego są zrobione, który zapewni ci dobrą strefę przebijania, zachowując jednocześnie lekkość i zwrotność. Rakiety do badmintona Artengo są wynikiem prawdziwej wiedzy w o tym sporcie rakietowym : najlepszy stosunek ceny do jakości dla początkujących graczy i ekspertów! Z DECATHLON odkryj "plastikowe" lotki do badmintona lub "piórkowe" dla bardziej intensywnych ćwiczeń. Aby trenować Cię gdziekolwiek jesteś, przenośne siatki do badmintona z torbą do przenoszenia pozwalają na zorganizowanie improwizowanego meczu na zewnątrz i wewnątrz!

Strój dopasowany do wszystkich graczy

Gra w badmintona wymaga odpowiedniego ubioru i butów. Ponieważ jest to sport często uprawiany na hali, konieczne jest faworyzowanie niebarwiących podeszew butów sportowych. Twoje buty do badmintona muszą być wygodne i wystarczająco lekkie, abyś mógł odpowiednio przyśpieszyć i odegrać bez ograniczania ruchów. Jeśli chodzi o strój, musi spełniać on kilka ustalonych zasad, aby dobrze się czuć podczas gry! Stroje damskie składają się więc z polo z krótkimi rękawami i do tego spódnica, ewentualnie szorty. Mężczyźni muszą nosić szorty i koszulki polo z krótkim rękawem. Grasz na zewnątrz? Nie zapomnij wyposażyć się w wodoodporną kurtkę, aby uchronić się przed wilgocią i mrozem.