Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

JAK WYBRAĆ OCHRANIACZE DO PIŁKI NOŻNEJ

Kiedy grasz w piłkę nożną, twoje golenie i kostki są narażone na bezpośredni kontakt z przeciwnikiem, dlatego muszą być chronione przed uderzeniami i ewentualnymi urazami.
KIPSTA oferuje szeroką gamę ochraniaczy zarówno dla początkujących zawodników, jak i tych bardziej zaawansowanych.

Jak wybrać ochraniacze?

Przede wszystkim pamiętaj, aby podczas doboru ochraniaczy zwrócić mocną uwagę na rozmiar, gdyż dobrze dobrany ochraniacz to podstawa.

Aby wybrać najbardziej odpowiedni produkt, musisz wcześniej wiedzieć, na jaką część szukasz ochrony (piszczel, kostka, czy oba).

1# OCHRONA PISZCZELI

KIPSTA F100
KIPSTA F100

Pamiętaj, że system trzymania jest obowiązkowy podczas noszenia ochraniacza na piszczele.

KIPSTA F180
KIPSTA F180

Jeśli szukasz prostej, podstawowej ochrony goleni, polecamy modele z systemem trzymania za pomocą 2 elastycznych taśm dla precyzyjnego dopasowania oraz jak najlepszego trzymania podczas gry.

KIPSTA F700
KIPSTA F700

W naszej ofercie posiadamy również elastyczne ochraniacze, które dopasujesz do każdego golenia. Zamiast taśmy podtrzymującej na rzep mają rękaw, który pozwoli nam jeszcze bardziej ustabilizować ochraniacz zapobiegając tym samym jego zsuwanie się podczas gry.

2# OCHRONA KOSTEK I STAWÓW

Aby zapewnić dodatkową ochronę, wybierz model z dołączonym, zintegrowanym ochraniaczem na kostkę. Posiadamy zarówno modele, w których ochraniacz na kostkę jest zszyty z tym na piszczele, jak również modularne, które zawsze możemy odłączyć. Zaletą takiego rozwiązania jest to, że gracz sam może zdecydować, którą część chce w danym momencie chronić.