Cross Trening, Trening siłowy

Witamy w świecie CrossTreningu/Kulturystyki!

Decathlon oferuję pełną gamę produktów technicznych i innowacyjnych, aby pomóc w Twoim treningu.

 

Powrót na siłownię

Trenuj kulturystykę lub crossfit

W Decathlon znajdziesz ofertę sprzętu do uprawiania kulturystyki w domu: ławki, urządzenia do ćwiczeń z abs, hantle... Niezależnie od tego czy chcesz przybrać na masie, pracować nad swoją siłą, zrzucić wagę, mieć wyrzeźbione ciało czy po prostu uzyskać zamierzony efekt. Cross trening czy trening funkcjonalny, uzupełnia tradycyjny trening siłowy, którego celem jest izolacja mięśnia podczas ćwiczeń. Aby nasi użytkownicy mieli możliwość spóbowania tego sportu, Decathlon przygotował ofertę niezbędną do cross treningu: kettlebell, push-up, hantle, drążki, obciążenia, worki z obciążeniem...!

 
 


PUSH UP WHEEL

4999

 
 


Odzież do cross treningu męska

 
 


HANTLE 20 KG

16999

 
 


Odzież do cross treningu damska

 

Cross trening i trening siłowy – zaangażuj swoje ciało w efektywną pracę

Chcesz poprawić kondycję, wymodelować sylwetkę, zwiększyć wytrzymałość sercowo-naczyniową i koordynację ruchową? Zadbaj o swoje ciało w sposób kompleksowy, postaw na intensywną pracę wszystkich mięśni i obserwuj szybkie rezultaty. W zależności od efektów, jakie chcesz osiągnąć, postaw na cross trening lub trening siłowy. Jeżeli Twoje cele są bardziej ambitne, uzupełnij swój plan treningowy zarówno o trening opierający się na funkcjonalnych ruchach, jak i na trening siłowy, który powoduje przyrost masy mięśniowej. Będziesz potrzebować odpowiedniego sprzętu, ale też wygodnych butów i ubrań dostosowanych do wzmożonego wysiłku.

Cross trening dla dobrej kondycji i formy

Cross trening różni się od innych form treningów pod wieloma względami. Charakteryzuje się intensywniejszymi ćwiczeniami i krótszym odpoczynkiem. Ćwiczenia są bardzo zróżnicowane i angażują wszystkie partie mięśniowe, co sprawia, że możesz zadbać o całe swoje ciało. To trening wytrzymałościowo-siłowy, czyli będący połączeniem dwóch różnych treningów. Jest jedną z propozycji klubów fitness, ale Ty możesz przeprowadzić go samodzielnie we własnym w domu.

Cross trening łączy elementy gimnastyki sportowej i lekkiej atletyki, ale też podnoszenia ciężarów. Skoncentrowany jest na spalaniu kalorii i budowaniu masy mięśniowej. Pozytywnie wpływa na wydolność oddechową i sercowo-naczyniową, poprawia zwinność, prędkość i jędrność ciała. Do wykonywania poszczególnych ćwiczeń potrzebować będziesz odpowiedniego sprzętu, dzięki któremu przeprowadzisz kompleksowy trening w domowym zaciszu. Z Decathlonem to znacznie prostsze, ponieważ nasza oferta obejmuje zarówno sprzęt podstawowy do cross treningu, jak np. hantle, kettlebell i drążki do podciągania, jak i pozwalający na wykonywanie bardziej zaawansowanych ćwiczeń, jak TRX i gumy treningowe. Ponadto, w sklepie znajdziesz wygodne buty i odzież, która zapewnia komfort podczas treningu.

Trening siłowy – zwiększ siłę i masę mięśniową

Szukasz sposobu na wymodelowanie sylwetki, zwiększając masę mięśniową i redukując przy tym tkankę tłuszczową? Wybierz trening siłowy z obciążeniem. Jego efekty to przede wszystkim większa sprawność fizyczna, wyrzeźbiona sylwetka, zwiększona masa mięśniowa i wytrzymałość siłowa, a także redukcja tkanki tłuszczowej. Trening siłowy możesz przeprowadzić nie tylko na siłowni, lecz także w domu, korzystając z naszych propozycji sprzętu, jak hantle, gryfy i sztangi.